Şimdi Ara

Badland fenomeni devam oyunuyla mobil platformlarda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Badland fenomeni devam oyunuyla mobil platformlarda

Elle çizilmiş grafikleri ve eğlenceli bulmacaları ile kendine has bir oyuncu kitlesi oluşturmayı başaran Badland, devam yapımıyla aynı başarıyı devam ettiriyor. Badland 2 yapımında grafikler biraz daha canlı ve zengin hale getirilirken, oynanış tecrübesi de yoğunlaştırılmış.

Yeni oyunda sıvı, alev atar, testere, kaygan buz, magma, yakan ışık gibi tehlikeler mevcut. Sevimli yaratıklarınız ile uçuyor, yuvarlanıyor, zıplıyor ve tehlikelerden kaçınarak uçurumlara düşmemeye çalışıyorsunuz. Dokunmatik kontroller daha hassas hale getirilirken, Apple'ın yeni 3D Touch dokunmatik teknolojisi de destekleniyor. Bu teknoloji ile çeşitli baskı hassasiyetlerini kullanarak oyunda farklı hareketler yapabiliyorsunuz. Elbette bu teknoloji sadece iPhone 6S serisine özel.

İlk oyunu beğenenlerin kesinlikle hayal kırıklığına uğramayacağı Badland 2, 12.99TL fiyat etiketi ile iOS platformu için indirmeye sunuldu. Oyunun Android tarafına ne zaman geleceği ise açıklanmadı. 

https://itunes.apple.com/tr/app/badland-2/id1007120869 " target="_blank" rel="nofollow">

https://itunes.apple.com/tr/app/badland-2/id1007120869 " target="_blank" rel="nofollow">

Badland fenomeni devam oyunuyla mobil platformlarda

• efsane oyun ya kaptırmıştım kendimi şiddetle tavsiye ederim !
  • İlk oyundan çok keyif almıştım umarım bi an önce Androide gelir(tabi ucretsiz olursa daha güzel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Androide çıksında oynayalım ilk oyun sarmıştı baya

• Android'e gelsin oynayalım hemen.20 TL bile olsa para vericem.Ben Android'de birtek Badland'a para veririm.Çünkü bana göre hakeden tek oyun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Badland harika, oyun fazla oynamam ama bu oyun baska.

• Guzel bir oyun ama az ucuz olsaymis..

• Fiyat çok olmuş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu başlıkları düzgün atın be arkadaş. Mobil platformlarda dediğiniz zaman android ide katmış oluyorsunuz çünkü android de mobil platform. Başlığı gören androide de çıkmış zanneder.

• Aynen başlık hatalı gören Android ede çıktı sanıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu oyunda top gibi bisey kanat cirpip ucuyor dimi. Ayni oyundan bahsediyoruz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.