Şimdi Ara

Mafia 3'ten 12 Dakikalık Oynanış Videosu Yayınlandı!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
0
Favori
787
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•     İlk iki oyundan daha farklı bir şekilde, yeni kurulan bir oyun yapımcısı tarafından geliştirilen Mafia 3'ün duyuru dönemi beklenildiği kadar yüksek ses getirmemişti. Birçok oyuncu tarafından hoş karşılanmayan ve temasal olarak da sıkıntılı bir yapıda bulunan Mafia 3 için yeni bir video yayınlandı.

IGN aracılığıyla yayınlanan yeni Mafia 3 videosunda 12 dakikalık oynanış sahnelerini görüyoruz. Yapımcı anlatımı eşliğinde sunulan yeni oynanış videosunda oyunun Pre-Alpha sürümünden alınmış doğal oynanış sahneleri gösteriliyor. Çatışma sahneleri, açık dünyada gezinme kısımları ve dahasını görebildiğimiz Mafia 3 videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Videoyla ilgili yorumlarınızı bekliyoruz. Mafia 3'e ısınabildiniz mi?

• Yapay zeka -100

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Video Xbox one dan alınmış ve grafikler gayet iyi duruyor. Her ne kadar ana karakter ve hikaye bekleneni veremese de( birçok kişi Vito Scaletta ve hikayesinin devamını bekliyordu) oynanabilirliği kesin olan bir oyun.
  • KEŞKE BUNLAR YAPMASAYDI YA

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • bence güzele benziyor ama mafia serisinin devamı değil gibi sanki

• Pre alpha görüntüler olduğu için bazı şeylere çokta takılmamak lazım onlar elbette düzelecektir oyun çıktığında ama genel olarak bir Mafia oyunu gibi durmuyor ilk oyun gibi olmasını isterdim her şeyin. Tommy Angelo nerede bu goril gibi herif nerede.
  • Bu oyunun trailerını hiç yayınlamayacaklardı. Eski hype kalmadı artık.

• Oyunun tek güzel yönü şuanda grafik, onun dışında oyunun bütün potansiyelini harcamışlar
  • bence oyun yapım aşamasında olduğu için daha düzeltirler

• valla bana grafikler oynansı ve vurus hissi güzel geldi ama sanki bi eksiklik var

• Gerçekten güzel dinamikler var hani düşmanın bacağına sıkıp farklı animasyonlar görmek çok hoş,ancak adamı sersem letip kafaya pompalı ile sıkıp o adamın kafasının dağılmaması olmamış, zaten animasyonlarda kan var parçalanma efekti de gelse bomba atınca falan çok daha iyi olur.

araç dinamikleri umarım şu hali ile çıkmaz, hangi araç yolda lastiğine patlatınca takla atar ki ?

Ve grafikler umarım gerçektir, günümüzde çoğu oyunda tanıtım video su ile arasında bariz farklar oluyor oyun çıkınca...

Son söz, olsun genede alırım :D

• Oyunu alıp oynarken adını sanını Mafia olarak anmadan oynamak lazım. Başka birşey olmuş bu.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Bence kötü değil. Yahu sonuçta oynanış videosu bu. Ne bekliyordunuz. Mafia 2' nin oynayış videolarına bakın çok mu farklı. Sinematik video olmadığı için mafia havası yok diyorsunuz. Sinematik videolarını beklemek gerek.

• kullandigimiz araba tamamen titan yapım galiba arabaya gömdü bırak tamponun düşmesini çizik bile yok mafia 1 ile 2 yi çok arayacagiz galiba..:(

• Oyundaki minimap bile GTAV'e ait. 2K ordan alıp oraya koymuş resmen, inşallah o özel Mafia yapısını s.. atmamışlardır.

• Rezalet hiç beğenmedim o eski mafia havasından eser kalmamış . Asla para vermeyeceğim bir oyun olmuş sevindim doğrusu param cebimde kalacak .

• Atmosfer, sürüş mekanikleri ve mekanlar çok güzel olmuş özellikle o caz klübüne bayıldım ama silahla çarpışma sistemi hiç sarmadı :(

• Olmamış, eksiklik var yani mafia ruhunu hissettirmiyor.
    GTA gibi olmuş.

• sonda ki araç sahneleri çok berbat..onun dışında fena değil gibi oyun..birebir dövüş sahnesi güzel..silahlı sahnelerde fena değil..ama o araba sahnesi nedir ya..rezalet ötesi..

• Araç fizikleri iğrenç olmuş, Watch Dogs'daki arabalardan farkı yok neredeyse.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.