Şimdi Ara

Hangouts'un Android sürümünden kötü haber

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Hangouts'un Android sürümünden kötü haber

İnternet devi Google'ın en çok kullanılan servisleri arasında yer alan anlık mesajlaşma ve video konferans servisi Hangouts, gelen bilgilere göre yakın zaman içerisinde önemli bir özelliğini tarihe gömecek.

Anlık mesajlaşma dünyasına kendine has sağlam bir kitlesi bulunan Google Hangouts, Phandroid sitesinin sağlam kaynaklara dayandığı haberine göre Android sürümünde "SMS/MMS" mesaj gönderip alabilme özelliğini kaybedecek. Birçok kişinin sırf bu önemli destek için kullandığı Hangouts, bildiğiniz üzere anlık iletiler ile kısa mesajlar arasında kolayca geçiş sunabiliyor.

Google çalışanları tarafından yeni Android için Hangouts'un testlerinin yapılmaya başlandığı, bu nedenle de SMS/MMS desteği olmayan sürümün yakın zamanda herkese gelebileceği söyleniyor. Bu adımın atılma nedeni henüz bilinmezken, şirketin daha çok ana anlık iletişim tarafına ağırlık vermek isteyebileceği tahmin ediliyor.

Bu kötü gelişme yanında Android için Hangouts'un yeni sürümünde bazı güzel özellikler de geliyor. Kişilerin artık gelen mesajlara bildirim ekranı üzerinden cevap verebileceği söyleniyor ve böylece uygulamayı açmadan da hızlı anlık iletişim sağlanabiliyor.

• Google, Messenger'ı çıkardığından beri Hangouts'tan Vazgeçtim çünkü mesaj atacak kişiyi aratirken iki saniye falan sürüyordu açık işlerde sıkıntı oluyordu o yüzden beni pek etkilemez

• Benim gibi kullananlar için kötü oldu bu. Neyse artık messenger a geçicez
  • Çoğu android telefon da gömülü gelmese kim kullanacak bu çöp yazılımı arkadaş..gerçekçi olalım lütfen..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mu5tafa -- 17 Aralık 2015; 13:47:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • valla ipad de mecburen kullanıyorum. Whatspp ipad desteği bir getirse anında satarımda.
    Telegramda herkesde yok...

• textra kullanıyorum ,hangnauts u tamamen durdurdum cihazımda kullanmıyorum.bu kadar geri planda kalan gelişmemiş bir uygulama görmedim.

• 4 haneli numaralara mesaj atamayan uygulamayı ben ne yapayım allahtan google mesenger var

• Önceden çok aktif kullanıyordum fakat alternatifler oldukça verimli.
  • Çok aktif kullanılan bir uygulama olduğunu düşünmüyorum. Mesajlaşma, görüntülü görüşme vs. okadar iyi alernatifler var ki bu haber büyük bir kitlenin bu haberi umrunda dahi olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ylmzsngl -- 17 Aralık 2015; 17:00:37 >
  • SMS desteği giderse kullanmam ki :)

• çok etkilemez sms özelliğinin gitmesi,zaten kullanan online mesajlaşmak için kullanıyordur.
    şahsen ben görüntülü görüşme yapmak için kullanıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: | OMG! |

çok etkilemez sms özelliğinin gitmesi,zaten kullanan online mesajlaşmak için kullanıyordur.

Görüntülü görüşme desteğini internet paketinden mi kullanıyorsun? Donma oluyor mu? En kaliteli görüntülü görüşme uygulaması hangisini?

• Uygulamayi ne zaman actigimi unutmusum siz dusunun artik ne kadar aktif kullanildigini.

• Googlle messenger varken bence de sms mms olayı artık çok önemli değil, hatta ben hiç kullanmıyordum.Bence hangouts en önemli özelliği eski msn gibi pc platformunda daha yaygın kullanılması. Özellikle de şirket arkadaşları ile çok iyi oluyor.Bide dosya transferi başlasa süper olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: mudebbir

quote:

Orijinalden alıntı: | OMG! |

çok etkilemez sms özelliğinin gitmesi,zaten kullanan online mesajlaşmak için kullanıyordur.

Görüntülü görüşme desteğini internet paketinden mi kullanıyorsun? Donma oluyor mu? En kaliteli görüntülü görüşme uygulaması hangisini?

Evet turkcell internet paketim ile kullanıyorum. %90 stabil çalışıyor, bağlantı kalitesine göre değişiyor her uygulamada olduğu gibi. Messenger, hangouts ve facetime. Bildiğin uygulamalar. Herkesi en kolaysa onu kullan dostum çünkü birbirlerine bariz bir üstünlükleri yok.

• whatsapp varken baska messenger uygulamasi kullanmam,cunku tanidigim tanimadigim herkes muhakkak kullaniyor,bilmedigim bir numarayi kaydedip whatsapp profil fotografina bakarak kim oldugunu bulabiliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: lapatid

whatsapp varken baska messenger uygulamasi kullanmam,cunku tanidigim tanimadigim herkes muhakkak kullaniyor,bilmedigim bir numarayi kaydedip whatsapp profil fotografina bakarak kim oldugunu bulabiliyorum.

Mesele online mesajlaşma değil SMS olayı.
  • Ağlattı..

• Direk devre dışı bıraktığım uygulama. Whatsapp varken niye bataryanıza ayrı bir yük bindiriyorsunuz ki

• titanium backup ile ilk sildiğim uyguluma
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.