Şimdi Ara

Meal Box - ilk 200 kişiye her gün 30 TL’ye kadar menü hediye! ( MasterPass)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
201
Cevap
8
Favori
20.187
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.mealbox.com.tr/masterpass?utm_source=twitter.com&utm_medium=social&utm_content=CPC&utm_campaign=masterpass

Kampanya 14.12.2015 - 22.12.2015 tarihleri arasında, ödeme yöntemi olarak MasterPass seçilmesi ve MasterPass entegrasyonu olan Akbank, Denizbank, FinansBank, Garanti Bankası, HSBC, İşbankası, Yapıkredi, Ziraat Bankası kartlarının kullanılması durumunda geçerlidir.
    MasterPass ile sipariş verenlere menü fiyatı sadece 0,04 TL karşılığı verilecektir. 30 TL üzerinde olan siparişlerde menü fiyatının sadece 30 TL’si hediye olacaktır.
    Menü hediyesi her gün 11:00 - 14:00 arasında ilk 100 kişiye, 16:00 - 21:00 arasında ikinci 100 kişiye olmak üzere günlük 200’er adet verilecektir.
    Bir kullanıcı kampanya dönemi boyunca sadece 1 kez kampanyadan yararlanabilir.
    Sipariş sırasında kullanıcı tarafında yaşanabilecek teknik aksaklıklardan (internet hızı, bilgisayar yavaşlığı) Meal Box ve MasterCard sorumlu değildir.
    Bu kampanyada para-puan kullanılamaz. Ödeme adımında para-puan ödemesi seçildiğinde MasterPass kampanyası geçerli olmayacaktır.
    Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez.
    Meal Box ve MasterCard katılım koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ankarada yok
  • İlk 100 sınırı kötü. 11:05'de sipariş verdim, kredi kartımdan menü tutarının tamamı çekildi.

Ben de arayıp iptal ettim. 100 kişi 5 dakikada nasıl sipariş verdi, nasıl oldu ben de anlamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kalpakci -- 15 Aralık 2015; 11:19:53 >
  • ne ara 100 kişi doldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: netten

ne ara 100 kişi doldu

nasıl anladınız dolduğunu hocam
  • GasiOr kullanıcısına yanıt
    hocam şimdi sipariş verdim önce indirim düşmedi sanırım ilk olduğu için.
    Bekliyoruz bakalım
  • 5 dk önce verdim ödeme sayfasında direk düşüyor 30 tl yi geçmesi lazım siparişin otomatik yüzde yüz elma suyu ekliyor siparşle ayrıca kod kullan bolumune gulumse yazarsanız diş macunuda ekliyor.Provizyondaki işlemlere baktım 2.90 çekilmiş sistem çalışıyor afiyet olsun haber verene teşekkürler.
  • 11:01'de sipariş verdim 33.90 tutarlı. İndirim düşmedi. Saat 11:10'da müşteri hizmetlerini arayınca da siparişi verdikten hemen sonra müşteri hizmetlerini arayıp bu kampanyadan faydalanmak istiyorum gibi saçma ve kampanya şartlarında belirtilmeyen bir talepte bulunmamız gerektiğini telefonda yaklaşık beş dakika bekletip bu arada yöneticilerine sorduktan sonra belirtti. Sonra siparişinizi iptal ediyorum dedi. Yöneticileri de bir alem doğrusu.
  • kota doldu mu ?

semt olarak tuzla var ama evimin oraya getirilmiyor bunlardaki beyinden istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reco. -- 15 Aralık 2015; 12:10:11 >
  • Ödeme yöntemi masterpass nasıl seciyoruz arkadaşlar

• kota açık şu an arkadaşlar
  • 1 kg zeytinyağlı yaprak sarma ,1 elma suyu,1 su aldım 1lira 85 kuruş ödedim hahaha
  • bende alisveris yaptim 0,04 kurus ödedim haber veren arkadasa cok tesekkurler

• indirim hangi aşamada gerçekleşiyor arkadaşlar boş yere sipariş vermeyelim
  • kredi kartını kaydettim bir kaç saniye sonra kendi düştü. direk sipariş vermeyin kartınızı kaydedin.

4lü tatlı paketinden bir de ayrıca 1 tatlı daha söyledim 1i yanlış geldi. siparişi tamamlamak için soya sosu eklemiştim göndermediler. meyve suyu hediyesini göndermediler. diş fırçası ve ufak bir diş macunu geldi.

ekleme: tatlı söyleyeceklerin bilgisi olsun frambuazlı cheesecake çok kötü, kuş sütü eh işte, sufle güzel, tatlı söylerseniz sufle öneririm sıcak geliyor.
    afiyet olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Majorümsü Minör -- 15 Aralık 2015; 13:58:21 >
  • Takipte kalalim bakalim is yapar gibi

• masterpass sisteminde kartın bilgileri kaydedildi.Bu sistemden kartımızı nasıl sileceğiz bilen var mı ?
  • ARKADAŞLAR AÇIK SALDIRIN.
  • İndirimler tekrar uygulanmaya başladı saat 16:00 itibariyle
  • 0.75 Kuruşa Çikolatalı Brownie 105gr,Fuse Tea Limon Cam Şişe 250ml,Sade Ekmek,50gr Schweppes%100 Elma Suyu 250ml,Et Döner Menü

yaptıgım en büyük ölücülük heralde
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.