Şimdi Ara

AEG L87405FL Çamaşır Makinası **ALINDI**

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2-3 Haftalik arastirmalarim neticesinde AEG de karar kildim, Teknosa dan siparisini gectim,

umarim bizi uzmez,

baslangicta Electrolux 1497cdw vs 1408 modellerini dusunuyordum ancak Teknosadaki fiyat fikrimi AEG lehine degistirdi.

Makina icine konulan camasirin agiriligini direk ekranda gormek disinda aradigim tum ozellikler bu makinada mevcut,

Teknosanin KDV indirimi + 100TL hediye ceki ve 100TL maxipuan ve ucretsiz kargo ile makina 1487 TL civarina geldi,

subeden teslim alma secenegide var onuda kullanirsaniz 1412 gibi bir fiyat olusuyor, ben tercih etmedim.

Makina hakkinda cok fazla bilgi bulamadim forumda merak edenler vardir mutlaka, deneyince burdan merak eden arkadaslara aktarmaya calisirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xanu -- 14 Aralık 2015; 16:10:58 >

• Makina Teknosadan Horoz Lojistik ile eve (kata) kadar getirildi, kargo hizmetinden cok memnun kaldim bundan sonraki alisverisleride horoz lojistik ile gelecek beyaz esya tarzi urunlerde icim daha rahat olacak,

Sevrvistende cok memnun kaldim cok yardimci oldular, Adana Electrolux ana servis,

urunun tambur kilitleri sokuldukten sonra takilmasi gereken kapaklar takilmamis ancak ben kolayca takabilirim bir sorun teskil etmiyor, su terazisi ile yaptigim olcumde cok hafif bir egim var bunuda halletmek sorun olmayacak,

urun ile ilk yikama 1200 devir sıkma prorgrami ile yikama esnasinda ses duymak neredeyse imkansiz, sadece su alip/tahliye ederken pompa sesi duyulabiliyor, sıkma esnasında bile cok sessiz ancak ınce ayarlardan sonra dahada sessiz olacagını tahmın edıyorum.

ilk izlenim olarak memnunum kullandıkça daha detaylı bilgi vermeye çalışırım.

urunun normalde nekadar titremesi normal referans olacak bır bılgım yok onu tespit ederek yapılması gereken ince ayar varsa ayaklar için onu yapmaya çalışacağım.

• hocam ürünleri temiz olarak yıkıyor mu ? beyazlarda yada reklilerde problem oluyor mu ?
    Ayrıca beyaz ve rekli karışık yıkama özelliği var mıydı bu ürünün ? Bende almayı düşünüyorum fakat pek kullanan yok forumda.
    Bu bilgileri verirseniz sevinirim.
    Tşkler..
  • 3 sefer kullandik henüz gayet güzel yikiyor, renkli beyaz karisik da denedik esim çok beğendi.

1-2 haftaya daha net birşeyler yazabilirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xanu

3 sefer kullandik henüz gayet güzel yikiyor, renkli beyaz karisik da denedik esim çok beğendi.

1-2 haftaya daha net birşeyler yazabilirim.

Takipte kalalım ama temin ettiğinizx fiyat çok güzel şimdi o paralara temin edilemiyor sanırım
  • Kdv indirimi yakalarsanız temin edilebilir, tabi ekstradan maxipuan ve hediye çekide denk geldi bana fiyat o nedenden bukadar uygun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de teknosa KDV indirimi ile beraber 1630 TL civarına 9 taksit aldım. Bakalım iyi mi yaptık? Siz memnun musunuz? Bu arada makine üretim yeri İtalya mıydı? Ben mi yanlış hatırlıyorum acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mali198534 -- 25 Nisan 2016; 16:24:21 >
  • Biz hala makinadan cok memnunuz cok yogun kullaniliyor oglumuzdan dolayi , gunde 2-3 kere bile kullanildigi oluyor, 20 dakikalik program ve buhar programlar bizim cok isimize yaradi.
  • Xanu kullanıcısına yanıt
    Makine hakkındaki son yorumlarınızı alabilir miyiz? Ayrıca İtalya üretimi mi?

• Makinadan cok memnunuz ithal turkce yazmiyor hic bir stickerda ama nere uretimi bilemiyorum.

• Hocam, fuzzy Logic diye bir özellik var bunlarda. Çamaşırı tartıyor ona göre program süresi vs. Ama sanırım ekranda çamaşırın ağırlığını göstermiyor. Bende aeg l87495 veya aeg 87405 arasında kaldım. Bu yazdığım konu hakkında bilgi verebilir misiniz?

Birde bir video da gördüm, lcd ekranda 3 tane kolon var. Bazı makinelerde o kolonlardan biri çamaşırın ağırlığını gösteriyor,biri deyerjan tavsiyesi vs. Sizin makinede o kolonlar neyi gösteriyor.?

• Sizin yerinizde olsam 3300tl ye miele dusunurdum. Aeg servisleri cok kotu.

• Agirlik gostermiyor bu model

• Hocam 3300 tl ye miele nerede var, rica etsem bilgl verir misiniz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.