Şimdi Ara

FİAT TİPO KULÜP (133. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13.908
Cevap
89
Favori
2.585.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • maviş717 forumun gerçek amacı bence bu olmalı bilgi paylaştıkça güzeldir.Bakım ve onarım işlemleri devam ettikçe resimlerle yardımcı olmaya çalışırım
  • quote:

Orjinalden alıntı: omuluk

unforgotten arkadaşım paylaşımın için teşekkürler benim aracım tipo 99 1.6 slx i.e. mpi daha önceki aracımda tipo 98 1.4s'ti her iki araçtada frenler bana tam olarak güven vermiyor. aracımdan son derece memnunum değiştirmeyi kesinlikle düşünmüyorum. anlaşılan bu şekilde kullanmaya devam edicem.

quote:

Orjinalden alıntı: unforgotten

quote:

Orjinalden alıntı: omuluk

selam arkadaslar
    benim farklı bir sorum olacak. tipolara ABS fren takılabiliyomu. teknik olarak bu mümkünmü?. sonradan takılması ne kadar sağlıklı olur. bu konuyla ilgili olarak bilgisi olan arkadaşlar görüşlerini paylaşabilirlermi ?

Abs fren takılabilir fakat çok maliyetli olur bunun yanı sıra fabrika standartlarındaki verimi alamazsınız.Onun yerine aracınızı satıp biraz farkla ABS'li bir araba almanız daha mantıklı.İlla ABS'li Tipo alacaksınız Tipo 2.0 i.e.'lerde mevcut hatta bazı 1.6 slx i.e.'lerde de var,özel yapım olanlarda sanırım.

Üretildiği yılın teknolojisine göre aslında Tipoların frenleri iyi sayılır.Belki sizin aracınızın frenlerinde bir sorun vardır yada üst sınıf bir araç kullandınız şimdi aracınızın frenleri sizi tatmin etmiyorAma bu fiyata Tipo gibi başka bir araba yok gerçekten.Ön takım narin dediler,digital göstergeler arıza yapıyo dediler Allah'a şükür hiçbişey yok.Araba 100.000 olmak üzere sadece debriyaj baskı/balata değişecek ki bu km'de bir araba için normal.

• acaba tipoların yeşil olan gösterge renkleri değişebiliyormu mesela mavi yada kırmızı yapabilirmiyiz.
  • evet değişebilio daha önceki sayfalara bi gözat ayrıntılı bir şekilde anlatımı var

quote:

Orjinalden alıntı: ronin67777

acaba tipoların yeşil olan gösterge renkleri değişebiliyormu mesela mavi yada kırmızı yapabilirmiyiz.
  • Orjinalden alıntı: tipo_16

kardes bakımları yaptuırdıkdan sonra banada fiyatı sölermisin

387 ytl ödedim.Debriyaj komple değişti,yağ değişti,hava ve yağ filtreleri değişti,balatalar değişti.Yalnıca triger kayışı değişmedi 6000 km önce değiştirmiştim onu.
  • selam millet benide kaydedin 3 gun önce aldım tipomu arabam 1.4 sx ie 52000 (elli ikibin )kilometrede parlement mavisi araba sıfır gibi benide ekleyin tipocu kardeslerim
  • Araban hayırlı uğurlu olsun, kazaszı belasız günlerde kullan. Aracın kaç model peki?
    quote:

Orjinalden alıntı: brkpls

selam millet benide kaydedin 3 gun önce aldım tipomu arabam 1.4 sx ie 52000 (elli ikibin )kilometrede parlement mavisi araba sıfır gibi benide ekleyin tipocu kardeslerim
  • araç 98 model bende bişey eksik diyom ama .modeli unutmusuz kardes
  • İsmin üye listemize kaydedilmiştir kardeş. Aramıza hoşgeldin, iyi forumlar
    quote:

araç 98 model bende bişey eksik diyom ama .modeli unutmusuz kardes
  • slm arkadaşlar benim tiponun motor hakkın rahmetine kavuşmak üzereydi daha öncede söylemiştim sekman attırıp kurtulma hayalleriyle gittiğim sanayide motor komple rektefiye oldu piston yataklarında %14 aşınma varmıs piston yatakları genişledi o büyüklükte piston takıldı sibob ayarı ana kol yatak contalar yağ yağ filitresi falan filan komple işçilik dahil 900 lük olup çıktım sanayiden bilginiz olsun

FİAT TİPO KULÜP
  • geçmis olsun acun kardes çok masraf çıkmış. insallah son masrafın olur.
  • saol volkan67 kardes. en kısa zamanda resimleri ekliyorum arabayı 8300 e aldım nasıl iyimi fiyatı kazıkmı yemişim yoksa
  • Beni de ekler misiniz Tipo kulübüne?97 Tipo 1.6 sx
  • Günaydın Arkadaşlar;
    brkpls bence araç ciddi kaza görmemişse bu fiyat bu kmde çok iyi görünüyor walla. Hayırlı olsun.
    Bir arkadaşım 97 model 160.000'de ki 1.4 sx i.e.'si için 8.500 YTL falan istemeyi düşünüyor. Bence fazla hayal kuruyor ama...
    Senin fiyat o yüzden gayet iyi gibi geldi bana.
    Kazasız belasız inşaallah.

quote:

saol volkan67 kardes. en kısa zamanda resimleri ekliyorum arabayı 8300 e aldım nasıl iyimi fiyatı kazıkmı yemişim yoksa

• hayırlı olsun arkadaşım Allah kaza bela vermesin. fiyat konusuna gelince aracın durumuna göre değişir motorundan tutda boyasına kadar çok şey fiyatı etkiler...

quote:

saol volkan67 kardes. en kısa zamanda resimleri ekliyorum arabayı 8300 e aldım nasıl iyimi fiyatı kazıkmı yemişim yoksa
  • Ne kazı yemesi dostum bence fiyatı çok çok iyi
    quote:

• İsmin üye listemize ekleniştir. İyi forumlar
    quote:

Orjinalden alıntı: unforgotten

Beni de ekler misiniz Tipo kulübüne?97 Tipo 1.6 sx
  •  FİAT TİPO KULÜP
  •  FİAT TİPO KULÜP
  •  FİAT TİPO KULÜP
     FİAT TİPO KULÜP
  • 
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.