Şimdi Ara

FİAT TİPO KULÜP (688. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13.909
Cevap
89
Favori
2.585.263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 686687688689690
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar şu anda doğan kullanıyorum. Doğanı satıp tipo veya tempra almak istiyorum. Tempra ile tipo arasında sıkışıp kaldım. Sizin önerileriniz nedir ?
  • Karar senin. Bagaj önemli ise tempra performans ise tipo. Hangisi olursa olsun temizi olsun. Temizi bulman biraz zordur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ekselans3535 -- 3 Ocak 2016; 0:06:02 >
  • Ekselans3535 kullanıcısına yanıt
    Temizini bulmak neden zor olsun ki ustam?
  • Temizi iyi kullanıcılarda yani bu arabayı seven ve binenlerde. Elinde temiz tempra ve tipo olanlar pek satıcı kıvamında değil. Genelde piyasadaki araçlarda da sıkıntı var. Yani 100 araçtan 5 i güzel, 5 i idare eder gerisi kullanıma bağlı.

Ben aracımı amcamdan aldım. Şimdi benim araç temizliğinde olan diğer arkadaşlara bakıyorum tamamen binici. Satma işi devreye girince de yüksek fiyat söylüyorlar (bende aynısını yapıyorum ). Kısa anlatımı bu
  • yambiri Y kullanıcısına yanıt
    Türkün zekası. Paylaşım için teşekkürler. Hiç görmemiştim
  • arkadaşlar fiat uno 1,4 ie 2001 model arabam var sislerini kendim yaptırttım ama hiç bir aydılatma farkı goremedim. on farlarında aydınlatması yetersiz geliyor. Ampullerımı ıyı bı marka ile değiştim 60 tl verdim ultimate ampul takıldı(en iyisi buymus).

takılan sis bu linktekinin aynısı

http://www.hepsiburada.com/dreamcar-fiat-uno-icin-orjinal-sis-fari-sag-57310014-p-OTEV5731014

Diyeçeğim unoya ne yaparsam önümü net görebilirim geceleri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafa1403 -- 5 Ocak 2016; 9:40:49 >
  • mustafa1403 kullanıcısına yanıt
    resimdeki sis farı yayılıcı sis farı. Normal kısa farda pek yararı olmaz. Far ayarın iyi mi? Bende tiponun farından pek memnun değilim. Mercek far konusunu araştırıyorum. Sende bak istersen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ekselans3535

resimdeki sis farı yayılıcı sis farı. Normal kısa farda pek yararı olmaz. Far ayarın iyi mi? Bende tiponun farından pek memnun değilim. Mercek far konusunu araştırıyorum. Sende bak istersen.

hocam mercek farlarla ilgili konu varsa linkini alabilir miyim
    Birde çözüm bulursanız banada haber verirseniz çok sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eglon

Herkese merhaba arkadaşlar. Ben foruma yeni üye oldum
    ve 98 1.4 sx ie mavi renk tipo sahibiyim. Arabamdan genel anlamda
    memnunum. Ancak birkaç ay önce benzin şamandırasını tamir ettirdim.
    Daha sonra arkada lpg tankının oradan hareket esnasında
    çıt çıt diye metale çarpma sesi geliyor. Yardımcı olursanız sevinirim.
    Selamlar

Aracımı mart 2012'de almıştım. Bu mesajda ilk mesajım. Görünce nostalji yaşadım:)))
  • eglon E kullanıcısına yanıt
    O zaman tekrardan hayırlı olsun diyelim
  • mustafa1403 kullanıcısına yanıt
    özele bakarsın.
  • Arkadaşlar bugün bir tipo aldım fakat ruhsatında fiat tipo std yazıyor araç sx modeli bu std nedir yardımcı olursanız sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @messevim tipo alman daha mantıklıdır hrm elden çıkartırabilirliği hemde görüntü ve modifiye olayı daha göze hoş durur 1.6 mpi almanı tavsiye ederim karbüratörlülere nazaran daha fazla verim alırsın tabi bütçen ne kadar onuda bilmiyorum 97 ve üst modelleri daha sağlıklıdır

• 43mesut 4 kullanıcısına yanıt
    Bendede 95 model tipo s var aractan memnunum ama su sirilti sesi ve su eksiltme sorunu bende mevcut su ekleyip devam ediyorum bazi arkadaslar pul biber atin demis bazilari ust kapak vs vs neyapmaliyim sizce bu conta yamis olsa beyazduman cikmazmidi ve aurica radyatorun su tankinda suda yuzen kahverengimsi kopuk gibi parcaciklar var

• quote:

Orijinalden alıntı: mmurat00

Bendede 95 model tipo s var aractan memnunum ama su sirilti sesi ve su eksiltme sorunu bende mevcut su ekleyip devam ediyorum bazi arkadaslar pul biber atin demis bazilari ust kapak vs vs neyapmaliyim sizce bu conta yamis olsa beyazduman cikmazmidi ve aurica radyatorun su tankinda suda yuzen kahverengimsi kopuk gibi parcaciklar var

merhaba. su şırıltı sesi eğer su eksikse gelir. ayrıca su eksilmesinin nedenleri çok. önce tüm su bağlantı yerlerini kontrol etmelisiniz. lpg beyin su bağlantı yerlerini ilk önce kontrol edin derim. araca gaz verince su sızdıran yeri tespit etmesi daha kolay olur.
  • arkadaslar tıpo 1.6 sx var arka koltuk geriye yatık duruyor oturdugumuz yer sizinkide oylemi altında lastık takoz varmıs galiba ne yapabilirim birde sehir ici 300 krs yakıyor uzun yolda 150 kurus normalmi??
  • VoLKaN067 kullanıcısına yanıt
    merhabalar Volkan067 kardeşim benide Gruba alır mısınız.?

''yasarr67''
  • Selamın aleyküm, aracım 1998 model Fiat Tipo 1.4 S fabrika çıkış etiketlerine kadar duruyor camlarda dahil. Şöyle bir sorunum var aracımda kalorifer açtığımda aracımda rolanti iyice düşüyor ve stop ediyor aynı şey fan açtığında akşam farları açtığımda da geçerli direksiyonu çeviriyorum aynı şekilde bu çok moralimi bozuyor gerçekten aracım temiz güzel ancak bu çok kötü sinir bozucu bir durum ne yapmam lazım önerileriniz nedir aküm 12 v 60 Ah yiğit akü gaz tesisatı atiker. Hidrolik direksiyon ve ön camlar otomatiği orijinal fabrika çıkışlı. Teşekkürler
  • b.paşalı kullanıcısına yanıt
    arkadaşlar banada böyle sıfır yada ikinci tipo s gögüs lazım aynı resimdeki gibi bana yardımcı olabilirmisiniz 05382620190
  • b.paşalı kullanıcısına yanıt
    Selâmun aleyküm usta banada bu gögüsten lazım bulma imkanınız olurmu olursa bana bu numaradan ulaşırmısınız 05382620190
  • 
Sayfa: önceki 686687688689690
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.