Şimdi Ara

sizce ne olabilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • kablo net kullnıyorum makinamı virüs tehlikesine karşı formatladım dün ama yerel ağ bağlantı durumunda gidenpaket 2 milyon 600.000 gelen ise sadece 50 bin internetim aşırı ağır modemin cable ışığı sürekli yanıyor seyrek yanması lazım wireless programı yok 5 kere ağrızadan geldiler bişi bulamadılar ölçüm yaptılar bişi bulamadılar sizcene olabilir

• kullandığın bi program internetinde bilgi alışverişine neden olmuş olabilir.. bence kurduğun programları bi kontrol et..
  • makina sıfır abi formatladım bugün ethernet kartını bi değiştiricem ondan sora bi dha deniyecem bakalım olacakmı
  • quote:

Orjinalden alıntı: Fabrequaz

kablo net kullnıyorum makinamı virüs tehlikesine karşı formatladım dün ama yerel ağ bağlantı durumunda gidenpaket 2 milyon 600.000 gelen ise sadece 50 bin internetim aşırı ağır modemin cable ışığı sürekli yanıyor seyrek yanması lazım wireless programı yok 5 kere ağrızadan geldiler bişi bulamadılar ölçüm yaptılar bişi bulamadılar sizcene olabilir

senin tam olarak sorunun giden gelen paketlerdemi ??
  • Sorunu giden paketleirinin aşırı yüksek olması, pek normal bir durumda değil tabiki programlardan biri dürekli dışarıya veri yolluyor veya yollamaya çalışıyor anlamına geliyor bu. En kısa yol herhangi bir firewall kurarak hangi programların internete ulaştığını bulmaktır...
  • Bencede bir firewall ile hangi programlarin internete baglandiklarini gozetlemek eniyisi.

Bu arada "start->run->msconfig" yazarak hangi programlarin bilgisayarla birlikte acildiklarini gorebilirsin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.