Şimdi Ara

KIRILMAZ CAM VE DOKUNMATİK SORUNU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
13.119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hayırlı akşamlar arkadaşlar.zenfone 2 laser cihazım var.yeni kırılmaz cam taktırdım fakat kırılmaz camdan sonra çift dokunuşla uyanan ve uyku moduna geçen telefonum camdan sonra çift dokunusla uyanmıyor.aramada ekran karartan sensörümde çalışmıyor.camı çıkartmak istemiyorum.tam olarak sorun kırılmaz camda mıdır acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up

• Up

• Koruyucu telefonun sensör yerlerini kapatıyor olabilir.

• Peki çift dokunuşla uyandırmayı etkiler mi fikriniz var mı

• İlk aldığım koruyucu sensör yerlerini kapatıyordu. Aynı sorunları yaşadım ben de değiştirince şimdilik sıkıntı yok.

• Eyvallah teşekkür ederim

• Konu çözülmüş sanırım ancak bilgi amaçlı yazayım.
    Çift tıklamayla uyanma özelliği yakınlık sensörünü de kullanıyor. Bu yüzden ekrandaki cam filminden kaynaklı bir sorun olabilir.
    Ben de temperli cam kullanıyorum ve sensör bölümü kesik değil fakat sorun yaşamıyorum. Sanırım sizin cam biraz daha kalın olsa gerek.
  • O sorun gerçekten camdanmış aldığım yerden bu model için olanla değiştirdim ve sorunum çözüldü teşekkür ederim ilginizden dolayı

• quote:

Orijinalden alıntı: ALSancakTr

O sorun gerçekten camdanmış aldığım yerden bu model için olanla değiştirdim ve sorunum çözüldü teşekkür ederim ilginizden dolayı

Rica ederim. Benzer sorunlarla karşılaşan arkadaşlar için de bilgi oldu böylece.
  • 3 delikte acik olursa sorun olmaz sensorler kapaliysa sorun oluyor cam alirken sensorlerin tamaminin acik oldugu cam alirsaniz sorun yasamazsiniz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.