Şimdi Ara

Kayisicim.com Malatya'dan Dalından Sofranıza (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.406
Cevap
47
Favori
37.508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Malatya İlan Türü #Satılık Ürün Çeşitleri #Kurutulmuş Gıdalar
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar efendim maalesef daha düşük fiyatlara inemiyoruz. İnanın biz de bu konuda yardımcı olmayı çok isterdik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • firari3004 kullanıcısına yanıt
    Merhabalar 1 kg 28 tl icinde kargo var en az 4-5 tl. 4kg da ayni kargo ucreti var 4kg lik paket sizin de isinize gelir. Kargo 5tl olsa kg 23 tl, 100-5=95 95/4= yaklasik 24tl
    Gittigidiyordan 4 kiloluk urun yapsaniz 100 tl gibi fiyatli kargo bedava da alsak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nicktyler -- 14 Aralık 2015; 8:38:52 >
  • Bu tip ürünlerde glikoz şurubu olayı hatırlıyorum sanki ama sizin ürününüzde var mı? Merak ettim.
  • Siparişiniz alınmıştır efendim bugün kargo çıkışı yapılacaktır.

• Siparişiniz alınmıştır efendim bugün kargo çıkışı yapılacaktır. Teşekkür ederiz.

• Daha önce siparişi ulaşan arkadaşların yorumları mevcut efendim ilk sayfada. Bugün kargo çıkışı yapılacak olan arkadaşların da ürünleri çarşamba ulaşır efendim bilginiz olsun. Kesinlikle haklısınız boşaltım sistemi için en etkili yöntemlerden biridir.

• Merhabalar efendim. Ürünlerimiz kesinlikle kaliteli 1. sınıf ürünlerdir. Miniğe güvenle yedirebilirsiniz. Üstelik yumuşak olduğu için yerken sıkıntı çekmeyecektir.

• Dün ben sizden, bugün siz benden efendim. Dostuluğumuzun ve alşıverişimizin devam etmesi dileğiyle değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim.

• Merhabalar efendim. İlk sayfada da belirttiğimiz gibi 1 Kg ücretsiz kargo kampanyamız 1 hafta geçerlidir. O nedenle şuan için fiyatlarda oynama yapamıyoruz kampanyanın etkinliği gereği. Teşekkür ederiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: nicktyler

Merhabalar 1 kg 28 tl icinde kargo var en az 4-5 tl. 4kg da ayni kargo ucreti var 4kg lik paket sizin de isinize gelir. Kargo 5tl olsa kg 23 tl, 100-5=95 95/4= yaklasik 24tl
    Gittigidiyordan 4 kiloluk urun yapsaniz 100 tl gibi fiyatli kargo bedava da alsak

Size katılıyorum. İki şekilde de kg fiyatı satan kişi için hemen hemen aynı fiyata geliyor. Ancak arkadaş ısrarla olmaz, yapamam diyor.
    Neden olmadığını matematik ve sayılarla açıklarsa memnun olacağım. Gerçekten neden olmuyor, nerede biz hata yapıyoruz ya da yanlış düşünüyoruz çok merak ediyorum.
    Satıcının üslubu ve tavrı gerçekten güzel ona hiç bir lafımız yok ancak neden olamadığını matematik ile ifade edebilirse sevinirim.

• Efendim 1 Kg kargo bedava kampanyamız SADECE 1 Hafta ile sınırlı. Bu tarihten sonra da 1 kg lık siparişler kargo ücretli olacak. O nedenle kg fiyatını 28 tl gittigidiyor için 25 tl net olarak hesaplamalısınız. Fakat sizlerin talep ettiği doğrultuda 100 tlden satışa sunulduğunda komisyon düşünce 90 tl ye 6,5 tl kargo ücretini de düşünce 83,5 tl ye göre kg fiyatı 20,8 tl yapar. Bu fiyat kesinlikle bizim inemeyeceğimiz fiyattır. Firma olarak kampanya ürünü olarak belirlediğimiz ürün 1 Kg siparişleridir. Çünkü bu hem ilk defa ürün denemek isteyen arkadaşlar için iyi bir alternatiftir. 4 kg ürün denemek için fazladır. Burada tabiki yardımcı olmak isteriz, sizin de belirttiğiniz gibi tabiki daha fazla satış yapmak isteriz. Ama belirtmiş olduğumuz gerekçelerle maalesef şu aşamada yardımcı olamayacağımızı üzülerek söylemek zorundayız. Anlayışınız için teşekkürler.

• Hocam sanalpazardan iki kilo siparişi ismailsss kullanıcı adıyla verdim..
  • GG 4 kilo 100 lira olursa bende alıcam

• firari3004 kullanıcısına yanıt
    EFT yi yolladım, adres bilgilerini de pm attım....
  • Merhabalar efendim. Siparişiniz alınmıştır. Kargonuz gün içinde çıkacaktır. Teşekkür ederiz.

• Merhabalar efendim. Siparişiniz alınmıştır. Kargonuz gün içinde çıkacaktır. Teşekkür ederiz.

• Merhabalar efendim. Maalesef o fiyata inemiyoruz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

• 4 kilo 100 lira yap diyoruz olmaz diyorsunuz, 3,5 kilo 100 lira yap (3.5 kilo 98 lira ediyor normalde) paketim yok diyorsunuz. Satışlarınız iyi gidiyor anlaşılan müşterinin isteklerini yapmadığınıza göre.
    Neyse 2 gün sonra yandım anam dersiniz 3.5 kg 100 lira hatta 4 kg 100 yaparsınız ama o zamanda alıcı bulamazsınız.

Neyse hadi eyvallah.
  • kargo ücretiniz ne kadar? yarım kilo almak istiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: firari3004

Merhabalar efendim. Ürünlerimiz kesinlikle kaliteli 1. sınıf ürünlerdir. Miniğe güvenle yedirebilirsiniz. Üstelik yumuşak olduğu için yerken sıkıntı çekmeyecektir.

G.G üzerinden NAY kullanıcı adı ile 4 kg siparişimizi gün içinde kargolayabilirmisiniz?
    Resmi işyeri adresi vermek zorundayım . Selamlar,
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.