Şimdi Ara

Kayisicim.com Malatya'dan Dalından Sofranıza (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.406
Cevap
47
Favori
37.505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Malatya İlan Türü #Satılık Ürün Çeşitleri #Kurutulmuş Gıdalar
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederiz efendim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aksaray1

quote:

Orijinalden alıntı: coco1912

Yahu 25 diyorsun gg da fiyat 28 tl nasil bir esnaf zihniyeti sizin ki en çok kıllandığım durum

satıcının yazmış oldugu msjları okumadan önyargılı olmak böyle olsa gerek adam ne demiş okudunmu hiç.. gittigiyor ve sanalpazara komisyon ödediği (komisyon farkı eklenmiş diyede belirtmiş msjlarında) için ordaki fiyatları farklı eğer direk 25 tl den almak istiyorsanız ıban numarasını vermiş..ama okumak yerine hemencecik suçlayın.

Sanane hemen atlıyorsun ben öyle gördüm yazdım işine bakkk bekleme yapma

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende "cuneydd" hesabım ile 4kg sipariş verdim. Yapılan yorumlara göre memnun kalacağımızı düşünüyorum.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: aksaray1

quote:

Yahu 25 diyorsun gg da fiyat 28 tl nasil bir esnaf zihniyeti sizin ki en çok kıllandığım durum

satıcının yazmış oldugu msjları okumadan önyargılı olmak böyle olsa gerek adam ne demiş okudunmu hiç.. gittigiyor ve sanalpazara komisyon ödediği (komisyon farkı eklenmiş diyede belirtmiş msjlarında) için ordaki fiyatları farklı eğer direk 25 tl den almak istiyorsanız ıban numarasını vermiş..ama okumak yerine hemencecik suçlayın.

Sanane hemen atlıyorsun ben öyle gördüm yazdım işine bakkk bekleme yapma

Suçluluğu bastırır tepki bu olsa gerek:-))) Yavuz hırsız ev sahibini bastırır diye atalarımız boşuna dememiş...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aksaray1 -- 13 Aralık 2015; 12:40:52 >

• Teşekkür ederiz efendim. Memmun kalacağınızdan emin olabilirsiniz. Afiyet olsun

• http://www.toptankuruyemisal.com/urunler_detay.php?kid=12&&id=61

Gün kurusu kayısı jumbo boy 5 kg 85 TL + 6 TL ( kargo) = 91 TL
    Kargo dahil kg fiyatı 18,20 TL ye denk geliyor. Gayet iyi fiyat.

Not: 5 kg altında sipariş verilemiyor sanırım. Ürünü alıp denenedim. Buradaki ürünün fiyatının uygun olup olmadığını araştırırken bu siteye denk geldim.

• Defalarca söylediğimiz gibi bir kez daha söylüyoruz efendim. Her bütçeye uygun her kalitede kayısı bulabilirsiniz. Biz ürünlerimize çok güveniyoruz. Bu konuda da oldukça şeffafız. İsteyen herkes paylaştığınız linkten siparişini verebilir. Hatta numunesini almış olan arkadaşlarımız olursa sipariş verenlerden kıyaslamayı yapabilirler.

• Hocam selamlar. Ben 4 kg alacagım mesela 4 kg veya uzeri icin daha uygun fiyatla satısa cıkarma ihtimaliniz varmıdır gg dan. Yoksa hep bu sekilde 1 kg mi olacak.

• Merhabalar efendim. 10 kg ve üzeri siparişleriniz için fiyatı revize edebiliriz. Onun dışında maalesef değişiklik yapamıyoruz efendim

• Hocam 4 kilo 100 lira civarı olursa bende alırım gittigidiyordan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maalesef efendim o fiyata inemiyoruz.

• firari3004 kullanıcısına yanıt
    İgs40 diye 4 kilo geçtim ikişer kiloluk paket istiyorum

• Sipariş geçtim
  • Siparişiniz alınmıştır efendim. Gittigidiyor üzerinden de mesajınıza cevap yazdım. İstediğiniz şekilde paketlenip gönderilecektir. Teşekkür ederiz.
  • Siparişiniz alınmıştır efendim. Yarın kargo bilgileriniz yarın tarafınıza gönderilecektir. Teşekkür ederiz.
  • firari3004 kullanıcısına yanıt
    Beğenirsem 8 kilo daha düşünüyorum

• Tabiki efendim her zaman bekleriz. Afiyet olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: economix34

Hocam 4 kilo 100 lira civarı olursa bende alırım gittigidiyordan

vodafone 100/30 indirim çeki ile 4 kg alsaniz 82 tl veriyorsunuz. kg fiyati 28 tl den.

• "intacto34" Kullanıcı adıyla gittigidiyordan 4kg sipariş geçtim az önce..Teşekkürler..
  • Siparişiniz alındı efendim. Yarın kargo çıkışı yapılarak kargo takip bilgileri sisteme girilecektir. Teşekkür ederz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi firari3004 -- 13 Aralık 2015; 16:53:02 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.