Şimdi Ara

Football Manager 2016: Real Time Editor Full Türkçe

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
16.291
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hepinize merhaba arkadaşlar. Kategoride gördüğüm bi eksikliği sizlerle paylaşmak istedim. Football Manager 2014 ve 2015 için paylaşılmıştı. Bu sefer de paylaşan ben olmak istedim. İnternetten kısa bi araştırma sonucu buldum arkadaşı. Kurulumu biraz sıkıntılı olduğu için de video çekerek anlatmak istedim. Videoya ne gerek vardı derseniz de izlemeden yaparsınız, yapamaz iseniz videoya bakıp kopya çekebilirsiniz.

Programın versiyonu FMRTE v16.1.1 (Build16)dır. Şuan ki oyunda çalışmaktadır.

Bu arada videonun sonlarına doğru dizginler elimden kaçtı biraz saçmalamaya başladım, o yüzden izleyen arkadaşlardan şimdiden özür diliyorum.

Keyifli oyunlar. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaanon -- 12 Aralık 2015; 20:30:39 >

• Hocam crack yok mu ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: c-ronaldo42

Hocam crack yok mu ya

Hocam crack yapmaya ne gerek var. Videoda yaptığımız işlem 1 kereliğe mahsus. Programı her açtığımızda tekrar tekrar yapmıyoruz ki. Bir kerelik yapıyoruz ve sonra program aktif olmuş oluyor. Miss.
  • kaanon kullanıcısına yanıt
    hocam kusura bakma videoyu izlemedim direk yükleyince oluyor sandım sonra videoyu izleyince anladım paylaşım için teşekkürler hocam..
  • quote:

hocam kusura bakma videoyu izlemedim direk yükleyince oluyor sandım sonra videoyu izleyince anladım paylaşım için teşekkürler hocam..

Sorun yok, videoyu neden çektim sanıyorsun. Tepe tepe kullan.

Hocam oyunda crack yaptım da isimler değişik nasıl düzeltirim ?
  • quote:

Hocam oyunda crack yaptım da isimler değişik nasıl düzeltirim ?

Buraya tıklayarak en son çıkan crack'i indirebilirsin. Fakat bir türlü düzgün crack çıkartamadılar. İsimlerde sıkıntı yok fakat oyuncuların profillerinde sorun oluşabiliyor. Güçleri artıyor birden falan. Arap liginde Messi ile eşdeğer oyuncular falan oluyor. Değişik yani.

Ahahahah teşekkürler hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaanon

Hepinize merhaba arkadaşlar. Kategoride gördüğüm bi eksikliği sizlerle paylaşmak istedim. Football Manager 2014 ve 2015 için paylaşılmıştı. Bu sefer de paylaşan ben olmak istedim. İnternetten kısa bi araştırma sonucu buldum arkadaşı. Kurulumu biraz sıkıntılı olduğu için de video çekerek anlatmak istedim. Videoya ne gerek vardı derseniz de izlemeden yaparsınız, yapamaz iseniz videoya bakıp kopya çekebilirsiniz.

Bu arada videonun sonlarına doğru dizginler elimden kaçtı biraz saçmalamaya başladım, o yüzden izleyen arkadaşlardan şimdiden özür diliyorum.

para verip aldım bilseydim almazdım hocam oyuna update ve programa update geldiği zaman ne yapacaksınız? gene çalışır mı

• quote:

Orijinalden alıntı: DRHLecter

quote:

Orijinalden alıntı: kaanon

Hepinize merhaba arkadaşlar. Kategoride gördüğüm bi eksikliği sizlerle paylaşmak istedim. Football Manager 2014 ve 2015 için paylaşılmıştı. Bu sefer de paylaşan ben olmak istedim. İnternetten kısa bi araştırma sonucu buldum arkadaşı. Kurulumu biraz sıkıntılı olduğu için de video çekerek anlatmak istedim. Videoya ne gerek vardı derseniz de izlemeden yaparsınız, yapamaz iseniz videoya bakıp kopya çekebilirsiniz.

para verip aldım bilseydim almazdım hocam oyuna update ve programa update geldiği zaman ne yapacaksınız? gene çalışır mı

Hocam eğer alalı 1 günden fazla bir süre oldu ise hiç canınızı sıkmayınız. Program internete bugün düşmüş. Oyun ile birlikte yapımcıları programı da güncelliyorlar. Güncel programı internete düştüğünde aynı işlemi deneyerek öğrenebiliriz ancak. Fakat olur mu olmaz mı orasını kesin olarak bilmiyorum.

• Eyvallah hemşo
  • Ne demek başkan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • potansiyelli genç söyleyin gençler
  • Bunu yaptıktan sonra normal fm den mi giriyoruz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibrahim1213

Bunu yaptıktan sonra normal fm den mi giriyoruz?

Normal FM'den mi giriyoruz dan kastın nedir ? Videodaki işlemler ile programı lisansladık sadece. Normal FM 2016 oyununuzu açacaksınız ilk önce. Kayıtlı oyunu yükleyeceksiniz, oyununuz yüklendikten sonra bu programı çalıştırıp Yükle butonuna basacaksınız. Kayıtlı oyununuzda ki verileri çekecek ve o veriler üzerinde işlem yapabilmenizi sağlayacak. Örn: Oyuncu özellikleri, transfer bütçesi, antrenman tesisleri kalitesi vs.
  • Hocam elinize sağlık. Fakat Bu işlemi yaptıktan sonra bağlantıda sıkıntı yaşadım amped emulator bi ayar mi değiştirdi acaba bazı siteleri açıyor bazılarını açmaz oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: Diwanji

Hocam elinize sağlık. Fakat Bu işlemi yaptıktan sonra bağlantıda sıkıntı yaşadım amped emulator bi ayar mi değiştirdi acaba bazı siteleri açıyor bazılarını açmaz oldu

Öncelikle teşekkür ederim hocam. Soruna gelir isek Amper Emulatorün İnternet bağlantısına bir etkisi yok. Sadece FMRTE programına uydurduğumuz serial'i yediriyor. FMRTE'nin kendi sunucularına bağlanmasın ve kendi kendini güncelleştirmesin diye sadece Güvenlik Duvarından programın internet bağlantısını engelliyoruz. Amped emulator'ü çalıştırmadan serial girseydik program kabul etmeyecekti.

Keza ben bu programı 3 - 4 bilgisayara daha kurdum ve kullanıcılardan böyle bir durum hiç işitmedim. Kendim de kullanıyorum oysaki. Fakat pc'de dns kullanıyorsanız, default yapıp daha sonra dns'leri tekrar aktif edin bi. :)

hocam sorunu çözdüm resimde ki kısmı değiştirmiş amped kaldırınca düzeldi benim gibi sıkıntı yaşayan olursa bu sekilde düzeltebilir

• quote:

Orijinalden alıntı: Diwanji

hocam sorunu çözdüm resimde ki kısmı değiştirmiş amped kaldırınca düzeldi benim gibi sıkıntı yaşayan olursa bu sekilde düzeltebilir

Şimdi hatırladım. Aynı olay babamın da başına geldi. Google chrome kullanırım ben babam hala internet explorer kullanır. Bende sıkıntı olmadı ama babam da sıkıntı olmuştu. Senin dediğin işlemin aynısını yapmıştım fakat sorunun Amped uygulamasından kaynaklanacağı aklıma hiç gelmemişti. Demek ondan kaynaklanmış.

Bende sana teşekkür ederim üstadım bizi bilgilendirdiğin için. :)

• Ben orjinal fm 2016 aldım. İsteyene steam hesabımı 10 TL karşılığı paylaşabilirim.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.