Şimdi Ara

fm 2016 logo paketi görünmüyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
6.349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar fm 2016 klüp logoları grafik paketi indirdim ama görünmüyor

'Sports Interactive\Football Manager 2016\graphics\logos\europe' nin içine attım ve ön belleği temizle dedim ama görünmüyo hala

• quote:

Orijinalden alıntı: YukarıBakanKaraAyYüzü

bunu indir bende çalışıyor.

http://www.fmscout.com/a-standard-logos-megapack-2016.html

bunu ındırdım zaten sen hngi admları izledin acaba
  • üç link var;

Europe
    Rest of the World + Competitions
    Update 1

şeklinde.

hepsini indirip logos'un içine atacaksın, europe'un içine değil.

şöyle gözükmesi lazım:

ve ayarlardan "yükleme süresini kısaltmak için önbelleği kullan" gibi bir ayar var, onu kapatman lazım. birde "ayarları onayladığımda temayı yükle" olması lazım. onu işaretlemen lazım.

• benim kullandığım logo pack budur. fm15'tede bunu kullanımıştım. tavsiye ederim..

kurulumu çok güzel anlatılıyor.. belgeler içinde bilmem hangi dosyanın içine atıyorsun. bazı dosyalar yok, onları senin yaratman lazım. vs..

link buhttp://www.passion4fm.com/football-manager-tcm16-logo-megapack/
  • ayarlarda clear cache nin altında bir tick işaretlenmeliymiş onu işaretleyince geldi teşekkürler herkese
  • Bende sadece liglerin logosu gözüküyor ne hata olabilir ? Bu dediklerinizin hepsini yaptım
  • Arkadaşlar sorun devam ediyor yardımcı olabilecek var mı?
  • aynı sorun bende de var, daha doğrusu ben kurmuştum yüz ve logo ayrıca forma paketini ama şimdi hiç biri gözükmüyor. ön bellek temizleme de yaptım olmadı bu arada FM17 oynuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr.DoWhile

aynı sorun bende de var, daha doğrusu ben kurmuştum yüz ve logo ayrıca forma paketini ama şimdi hiç biri gözükmüyor. ön bellek temizleme de yaptım olmadı bu arada FM17 oynuyorum.

hocam indirdiğin dosyayı rardan çıkartıp logos klasörünün içine at direk, ben çift klasör içe içe geçtiği için birini silip öyle atıyodum o zaman olmuyodu. direk rar dan çıkartıp atmayı dene.

bende facepack logopack kitpack citypack hepsi kapsamlı şu resimde az çok gözüküyor ;https://steamuserimages-a.akamaihd.net/ugc/857227780208093498/23D9782EA4CF0E61744F8D87DA3C6505D641A561/

• ismailbbyigit kullanıcısına yanıt
    rar'dan çıkart dediğin tam anlamadım hocam lakin sanırım klasör olarak mı atayım yani öyle mi ? birde ben normalde klasör şeklinde attım daha önce çalışıyordu hiç bir sorun yoktu ama şimdi oyuna gireyim dedim ne yaptım ise düzelmedi :/ senin fm yama ile çok güzel olmuş beğendim, tam ne yapmam gerekiyor onu bana açıklayıcı şekilde anlatırsan sevinirim. Teşekkür ederim.
    bak benim attığım dosyalar interntten de gördüğüm şekilde fm 2016 logo paketi görünmüyor fm 2016 logo paketi görünmüyor

• quote:

bak benim attığım dosyalar interntten de gördüğüm şekilde fm 2016 logo paketi görünmüyor fm 2016 logo paketi görünmüyor

reis bak resim olarak atıcam bende böyle ;

edit : resimler gözükmüyosa yeniden atarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismailbbyigit -- 20 Kasım 2017; 14:50:19 >

• logos klasörünün içinde bir tane daha logos var bunu ben kendim yaratmadım, rardan çıkartıp direk kopyaladım direk böyle çıkıyor rardan.

bir keresinde ne farkedecek içindeki tüm dosyaları seçip direk logos klasörünün içine atayım dedim olmamıştı. belki seninkide öyle olmuştur diye dedim.

edit ; ben buradan indirdim ne indirdiysem hepsi kamsamlı pack, tek tek lig seçmedim en çok indirilenlere tıklayınca zaten hep kapsamlı pack ler geliyor https://www.fmscout.com/c-fm17-logos.html?s=filecount&w=desc

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismailbbyigit -- 20 Kasım 2017; 14:49:20 >
    resimler gözüktü. anladığım kadarı ile klasör içinden de çıkartıp direk logoları logo klasörüne, formaları da klasör içindne çıkartıp direk kits içine yayacam galiba ?
  • quote:

resimler gözüktü. anladığım kadarı ile klasör içinden de çıkartıp direk logoları logo klasörüne, formaları da klasör içindne çıkartıp direk kits içine yayacam galiba ?

aynen öyle, seninki düzensiz olmuş biraz :D
    kaçtane logo ve yüz paketi var yav hepsi dosyadan çıkartmaya üşendim şimdi :D çok dğeişik ama anlamadım ilk başta olan şey bir anda ne oldu ise olmamaya başladı
  • quote:

kaçtane logo ve yüz paketi var yav hepsi dosyadan çıkartmaya üşendim şimdi :D çok dğeişik ama anlamadım ilk başta olan şey bir anda ne oldu ise olmamaya başladı

valla onu bilemiyom hocam, keşke tek tek indireceğine kapsamlı packleri indirseydin benim gibi.

ama dediğin gibi başta olmuş, bilemiyorum
    bu benim discord adresim bir ara geldiğinde bakalım mı ?

https://discord.gg/PDxXVyU
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.