Şimdi Ara

X-Men: Apocalypse'in ilk fragmanı yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
840
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • X-Men: Apocalypse'in ilk fragmanı yayınlandı

Marvel'in en sevilen çizgi roman serilerinden biri olan X-Men, beyaz perdedeki yolculuğuna devam ediyor. Son yıllarda vizyona giren Birinci Sınıf ve Geçmiş Günler Gelecek gibi başarılı filmlerle yeniden hayat bulan X-Men serisinin yeni filmi X-Men: Apocalypse, önümüzdeki yıl sinemaseverlerle buluşacak. Son iki filmde olduğu gibi yine X-Men karakterlerinin gençlik yıllarına odaklanacak olan Apocalypse için meraklı bekleyiş sürerken, filmden ilk fragman ve yeni bir poster yayınlandı.

X-Men serisinin beyaz perdedeki yolculuğuna öncülük eden Bryan Singer tarafından yönetilen X-Men: Apocalypse, Profesör X ve ekibini bugüne kadar karşılaştıkları en güçlü düşmanla karşı karşıya getirecek. Tarihin başından beri farklı uygarlıklar tarafından tanrı olarak görülen ve ilk mutant olan Apocalypse, binlerce yıllık uykusundan uyandıktan sonra dünyayı yeniden şekillendirmek için yeni müritler toplamaya başlayacak. Aralarında Magneto'nun da bulunduğu takipçileriyle birlikte dünyayı insanlardan arındırmak isteyen Apocalypse'i durdurma görevi, Profesöt X ve genç mutantlardan oluşan X-Men'e düşecek.

James McAvoy, Michael Fassbender, Jennifer Lawrence, Nicholas Hoult, Evan Peters, Rose Byrne ve Lucas Till, önceki filmlerde de canlandırdıkları rolleriyle geri dönecekler. Filme adını veren Apocalypse'i ise Oscar Isaac canlandıracak.

Ayrıca Cyclops, Storm, Jean Grey, Nightcrawler ve Angel gibi sevilen X-Men karakterleri de yeni filmle beraber seriye dahil olacak. Cyclops'u Tye Sheridan, Storm'u Alexandra Shipp, Jean Grey'i Sophie Turner, Nightcrawler'ı Kodi Smit-McPhee, Angel'ı ise Ben Hardy canlandıracak.Önümüzdeki yılın en merak edilen filmlerinden biri olan X-Men: Apocalypse, 27 Mayıs 2016'da vizyona girecek.

X-Men: Apocalypse'in ilk fragmanı yayınlandı

• Film x-man fragmanda x-man yok... Ne güzel

• muratbkk kullanıcısına yanıt
    Xmen ile wolverine i karıştıran kaldı mı diye düşünüyordum varmış demek.

Xmen bir grup. Önderi Professor X .
    Zaten ismini bile X Man diye yazmışsınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sırf popüler diye Sansa nin bu filmde ne işi var yaw wolverine kesin olmayacak mı bu filmde?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahsur kalan adam -- 11 Aralık 2015; 19:42:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Howard Stark

John Lennon'suz The Beatles, Mazhar'sız MFÖ neyse Wolverine'siz X-Men de odur bana göre...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JessieJ -- 11 Aralık 2015; 20:11:40 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • traş gibi duruyor flim

• şaka maka harbi tıraş gibi duruyor

• Önce Örümcek Adam 'ı değiştirdiler sonra Transformers 'i şimdi de X-Man 'i ne yapmaya çalışıyorlar anlamıyorum..

• quote:

Orijinalden alıntı: JessieJ

quote:

John Lennon'suz The Beatles, Mazhar'sız MFÖ neyse Wolverine'siz X-Men de odur bana göre...

Aynen katılıyorum. Wolverine siz x-men mi olur yahu?

• quote:

Orijinalden alıntı: x2yk

Önce Örümcek Adam ı değiştirdiler sonra Transformers i şimdi de X-Man i ne yapmaya çalışıyorlar anlamıyorum..

Fantastik dörtlüyü unutuyorsun kardeş. Saçma sapan bir şey haline getirdiler onu da :(

• quote:

Orijinalden alıntı: stalker(1979)

quote:

Orijinalden alıntı: x2yk

Önce Örümcek Adam ı değiştirdiler sonra Transformers i şimdi de X-Man i ne yapmaya çalışıyorlar anlamıyorum..

Fantastik dörtlüyü unutuyorsun kardeş. Saçma sapan bir şey haline getirdiler onu da :(

FF idmb 2015 yılı en kötü film listesinde 1. bikere onu katma bu işe

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dualcoreyhy

quote:

quote:

Çizgi romanda olduğuna göre oluyor demektir.Ayrıca X-Men First Class'ta da Wolverine yoktu denilebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: metroid

quote:

quote:

quote:

Çizgi romanda olduğuna göre oluyor demektir.Ayrıca X-Men First Class'ta da Wolverine yoktu denilebilir.

Aslında bir sahnede çıkıyordu ve filme renk katıyordu. X-Men Last Stand gibi olsaydı First Class daha güzel olurdu bence. Herkesin olduğu bir film. En güzeli.

Ama Wolverine(Hugh Jackman) cidden çok yakışıyor mükemmel oturuyor filme. Tüm filmlerde olmalı.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Aslında bir sahnede çıkıyordu ve filme renk katıyordu. X-Men Last Stand gibi olsaydı First Class daha güzel olurdu bence. Herkesin olduğu bir film. En güzeli.

Ama Wolverine(Hugh Jackman) cidden çok yakışıyor mükemmel oturuyor filme. Tüm filmlerde olmalı.

First Class, Last Stand'ten çok daha iyi bir filmdi. Wolverine'in her filmde olması şart değil, olmasın zaten. Filmde olmazsa da Wolverine fanboyları ağlasın banane.

• saitamaya dönüyor xavyer 0_0

• fragman fena tüm seriler gibi güzel olacak yinedie wolverin olmaması büyük kayıp

• quote:

Orijinalden alıntı: Parola_18

illa trolleyeceksiniz ne çeşit insanlarsınız yahu ?

Trollemek bu değil, arkadaş sadece kendi fikrini söylemiş. İlla olumlu olacak diye bir kaide yok.
  • quote:

quote:

Trollemek bu değil, arkadaş sadece kendi fikrini söylemiş. İlla olumlu olacak diye bir kaide yok.

böyle bir fragman kaç tane izlediniz be kardeşim ? ne kadar boş adam varsa bu forumda dolanıyor
  • quote:

quote:

quote:

böyle bir fragman kaç tane izlediniz be kardeşim ? ne kadar boş adam varsa bu forumda dolanıyor

Senin ne kadar dolu olduğun yorumlarından belli oluyor zaten. Atom parçalamaktan vakit bulup da foruma giriş yapman takdir edilesi.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.