Şimdi Ara

Peugeot 5008 Beyin Arızası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
1
Favori
780
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

5 yaşında 5008 sahibiyim 110 bin kmde. İki ay önce vites 3 ü geçmemeye başladı. İstanbul büyükçekmecede güvendiğim özel bir servise götürdüm. Biraz araştırdılar ABS beynini değiştirdiler. Sadece parça parası 750 TL tuttu.

2 ay sonra bir gün araç hiç çalışmayınca babam da dışarıdan bir akücü getirtip yeni akü taktırmış. Ancak ben daha ileri birşey olduğunu anlamıştım elektronik el freni arızası veriyordu.

Aynı özel servise çekici ile götürdük. Önce elektronik el freni beyni değişebilir dediler ama uğraşıyorlardı. Aradan 3 gün geçtikten sonra ANA BEYİN YANMIŞ. MUHTEMELEN SİZİN DIŞARIDAN BULDUĞUNUZ AKÜCÜ AKÜYÜ TAKARKEN YANLIŞ KUTUP BAŞLARINI BAĞLAYINCA ANA BEYNİ YAKMIŞ DEDİLER.

Yeni ana beynin fiyatı 2.000 TL imiş. Ne yapmalı bu durumda kime güvenmeli. Neymiş özel servis benim için tutanak tutacakmış da mahkemeye verip akücüden bu parayı alabilecekmişim. Saçma saçma şeyler söyledi servis.

Severek aldıgım 5008 den de araba tamirinden de arabalardan da herşeyden soğudum bir anda.

Yardım eder misiniz__?

• O akücü size fatura kesip mi iş yaptı da siz bu parayı alabileceksiniz sanki deliliniz ne ayrıca akücünün yanlış yaptığına dair
    işin ehli olmayan ustalar bu yanmış o ölmüş diyerek deneme yanılma yapıyorlar çoğu kişininde canı yanıyor
    bence bir kaç farklı yere ve ustaya götürmenizde fayda var o akücüden de umudu kesin
    vekalet kağıdı gibi şeylere kesinlikle imza atmayın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.