Şimdi Ara

MZ Ege Çiğköfte BİM (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
612
Cevap
10
Favori
77.443
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bizim burada hala yok ya deneyemedik bir türlü

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bradenburg

quote:

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

Sadece sıkılmış şekilde satılıyor ege ler... Yanında hiçbir şey yok. Dürümü zaten naylondan hallice lavaşa sarılı :) kısaca düşmanıma yedirmem ben mz ege yi.

Bugün eskişehir de gördüm mz ege markalı çiğ köfte de nar ekşisi ve çiğ köfte sosu vardı lagashın nerdeyse aynısı ambalajında mz ege yazıyordu

Burda da o var ama tadı nasıl bilmiyorum sen denedin mi hocam iyiyse alayım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

Kayseri ve Çorumdakilerde normal yaprak sarması paketinde sıkılmış fitil şeklinde satılıyordu daha geçen haftaya kadar, bir haftadır bime uğramadım, son durumdan haberim yok o zaman...
    Edit: Bugün uğradım MZ Ege ler normal sossuz vs. siz satılıyor hala Kayseri'de...

Ya o mz ege ne iğrenç birşeydir ya, salçalı bulgurun bile bir tadı var bu iğrenç ötesi birşey
  • Ağızda tatlımsı tat bırakan çiğköfte mi olur Allah aşkına. Evde gülerek yedik kandırılma durumumuza kesinlikle yenilecek çiğköfte değil bence. lagash için konuşuyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • drkayzer kullanıcısına yanıt
    Bimin biber salçası bulgur karışınca iğrenç bişey oluyor üstüne birde koruyucular eklenince daha da iğrenç bir hal alıyor. Apikoğlu eğer o da yoksa Komagene candır..
  • Apikoğlu candır
  • quote:

Orijinalden alıntı: RedlEyel
    Apikoğlu candır
    Ana şubelerindeki şu abiye dikkat. Kendisi potansiyel bir droid dir. Öğlen saatlerinde başlar ve geceye kadar dağ gibi tepeli 4-5 parti çiğ köfteyi servise hazır hale getirir. 1-2 kez deneyin farklı gelecektir, sonrasında başka yerden çiğ köfte yemek istemeyeceksiniz..

MZ Ege Çiğköfte BİM

• Erenköy bimde dolu vardı gittim 4 paket aldım akşama yangın var bakalım nasılmış

• ben bulup yiyemeden tırtladılar galiba

• ankarada gören duyan varsa haber etsin insan merak ediyor
  • Konu açılalı iki ay oldu Çankırıda hala mz ege çiğ köfteleri var. Bu nasıl iş abi yA

• İstanbul da bi kaç Kere denedim. Acı sosu çok az koyuyorlar. Bi çay kaşığı acil sos ne o öyle. Dalga geçer gibi Sırf az acı sos var diye daha alma

• SoNKaLe kullanıcısına yanıt
    Yaninda lagash gibi soslari olan m.zegeyi dun aldim denedim. Eski m.zege den daha iyi diyebilirim. Yalniz hic aci degil.

• 4-5 günde bir düzenli olarak alıyordum. 2 gün önce baktığımda kalmamıştı, bugün yeni gelmiş. Reyon ağzına kadar doluydu ama ilk yediğim lagash ile arasında ciddi anlamda dağlar kadar fark var. Farkın sebebini çözemedim ama bugün yediğim bildiğin şekerli gibiydi. Ketçabının çok fazla koyulmasından olabilir belki ama bundan sonraki partiler de böyle olursa alınmaz.
  • İzmir bim

Lagash yok. Mz ege, lagash çakmasından yapmış. Sizler için aldım test ettim. Tövbe etmiştim almayacaktım ama gittim aldım bugün.
    Baharatların tadı belirgin şekilde artmış.
    Acı hissediliyor.

Bulgurlar biraz diri geldi.

Bir önceki sürüme göre bir gömlek iyi olmuş.
    MZ Ege Çiğköfte BİM

• Trabzona yeni geldi lagash. Bir paket aldım daha denemedim. Daha önce farklı bir markanın hiç güzel olmayan çiğ köftesi vardı.

• Kayseri'de hâlâ yok.
  • bireysel.emeklilik B kullanıcısına yanıt
    Aynen baya güzel olmuş hergün alıyorum bi paket

• quote:

Orijinalden alıntı: TheDifference35

Aynen baya güzel olmuş hergün alıyorum bi paket

fazla kilolarla derdin yok heralde ben hergün yesem 150 kilo olurum

• Çiğköfte gibi zararlı ürünler yemeyin.
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.