Şimdi Ara

MZ Ege Çiğköfte BİM (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
613
Cevap
10
Favori
77.398
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Antalya'da yol üzeri iki yere baktım yoktu.
  • O kadar övdünüz ki şu mereti bugün Bursa'da tam 7 BİM gezdim.. Hiç birinde yok şu ürün moral sıfır beyler
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_carisma33

quote:

Orijinalden alıntı: scopiora

Nerelere baktınız hocam? Bende görmedim.

Forumun orda dershaneler sokağından 2. çevre yoluna çıkarken (groserinin olduğu göbek) Sol köşedekinde yoktu. Göbekten sola dönüp shell i geçince sağdakinde yoktu. Bu günde 2.5 çevre yorunda üniversiteden yenişehire gelirken sağdaki büyük bimde de yoktu. Sanırım Mersinde yok.

Bende Mezitli'de baktim yoktu. Genel olarak yok anlasilan merak ettim icimde kaldi, groseriye devam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne zamandır vardı zaten bu, istanbulda bimlerde var, tek basıma bitiremem diye almadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ankarada da yok galiba

• antalyada varmı varsa hangi bimde birisi yazarsa sevinirim :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: by_carisma33

quote:

Nerelere baktınız hocam? Bende görmedim.

Forumun orda dershaneler sokağından 2. çevre yoluna çıkarken (groserinin olduğu göbek) Sol köşedekinde yoktu. Göbekten sola dönüp shell i geçince sağdakinde yoktu. Bu günde 2.5 çevre yorunda üniversiteden yenişehire gelirken sağdaki büyük bimde de yoktu. Sanırım Mersinde yok.

Bende Mezitli'de baktim yoktu. Genel olarak yok anlasilan merak ettim icimde kaldi, groseriye devam.

Mersin bölgesi hala Mz.Ege devam. Yinede bir şey diyemiyorum çünkü daha kötüsünü A101'de yedim.

• Antalyayada daha gelmemiş gittim eski çiğ köfteden var ne zaman gelirki yenisi
  • İzmirde var mi?

• FerrOfficial kullanıcısına yanıt
    Ben henüz bulamadım.

• Aldım ve dışarıda satılanlara 10 basar.

Tadı stabil

Soslar mükemmel

Gramaj çok iyi

Lavaş yok olmasada olur.

Tadı ve kıvamı muhteşem.

En güzelide temiz , eli mantarlı siilli kişiler sıkıp sıkıp çiğ köfteye öksürüp vermiyorlar

+ ek bilgi ; tam yanında bulunan dürüm çiğ köfte ne kadar iğrençtir içinde turşu bile var sakın aynı marka diye almayın.

• Evin orda lagash çiğköftecisi var ve kilosunu 30 TL den satıyor. 6 ay önceye kadarda her hafta alırdım.Şimdi benim anlamadığım bimde kilosu 10 liraya bile gelmiyor. Marka aynı marka ürün aynı ürünse şimdiye kadar lagash bize iyi kazık atmış.Yok ama ürün içeriği farklıysa ceviz badem gibi şeyler yoksa ozaman iş değişir.Tat olarak arada fark varmı yokmu bilmiyorum ürün buralara geldiyse gördüğüm ilk bimden alıp kalite testine tabi tutarım.
  • Tekirdağ da var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: SiZoFReN_07

Evin orda lagash çiğköftecisi var ve kilosunu 30 TL den satıyor. 6 ay önceye kadarda her hafta alırdım.Şimdi benim anlamadığım bimde kilosu 10 liraya bile gelmiyor. Marka aynı marka ürün aynı ürünse şimdiye kadar lagash bize iyi kazık atmış.Yok ama ürün içeriği farklıysa ceviz badem gibi şeyler yoksa ozaman iş değişir.Tat olarak arada fark varmı yokmu bilmiyorum ürün buralara geldiyse gördüğüm ilk bimden alıp kalite testine tabi tutarım.

dükkan kirası satan adamın kar marjı vs hocam öyle bakmayın olaya.

etin kilosu 50 tl 4 kişi dışarda biftek yeseniz en az 100 lira ödersiniz + max 600 gram et yersiniz toplamda hizmet sektörü böyle pahalı malesef.

not: Kadıköy/Kozyatağında hala mz ege.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaterialScience -- 16 Aralık 2015; 17:01:35 >

• Beşiktaşta doluca var 3 gün önce aldım yanınada 1 göbek tadı çok güzel hem böyle ağız yakacak kadar acıda değil tavsiye ederim

• Ankara oveclerde de yok

• Konya ankara caddesi bimde var. Güzel tadı canım çektikçe alırım artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: FerrOfficial

İzmirde var mi?

aydın da iki bime girdim yoktu. a101 e bakarım cino çikolata olmaz, algida maraş indirimi de olmamıştı ..bu ege bölgesinde bi sıkıntı var.

bulamayanlar, bence bim genel müdürlüğünü arayıp istekte bulunalım. bu uyduruk mz. ege markasını iptal edip her yeri lagash la doldursunlar.
    Müşteri Hizmetleri: 0850 254 44 44
    iletisim@bim.com.tr

Edit: ben meil attım.mesajı düzenleyip siz de gönderebilirsiniz.ağlamayan bebeye meme yok.:)

mrb. bazı bimlerde satılan lagash marka çiğ köftesine büyük bir ilgi ve beğeni var. forumda konusu bile var ve popüler.

http://forum.donanimhaber.com/m_112606185/tm.htm

ancak bir çok şubede de m.z ege diye beğenilmeyen bir marka var. isteğimiz o ki, lagash çiğ köftenin bütün bimlerde satılması.mesela ege( aydın ) yöresinde yok.en kısa sürede gerçekleşmesi dileklerimizle iyi işler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jumaruu -- 16 Aralık 2015; 17:40:20 >

• Maalesef mersinde yok gençler

Komagenede güzeldir, mersinde var lakin mersine göre pahalı be gardasım. 25-30 tl verilmez ki. Gidip edipte 3 dürüm yerim be ya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kronik Farenjit

Maalesef mersinde yok gençler

Komagenede güzeldir, mersinde var lakin mersine göre pahalı be gardasım. 25-30 tl verilmez ki. Gidip edipte 3 dürüm yerim be ya

1 kg kıyma ile 1 kg çiğ köftenin eşit olmasıda enteresan geliyor.
    1 tavuk döner ile 1 çiğ köfte dürümün de aynı fiyat olması enteresan geliyor.

Enteresan bi skala.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.