Şimdi Ara

LucasFilm Hala Star Wars 1313'ü Düşünüyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•     LucasArts tarafından geliştirilen ve ilk videosuyla birçok oyuncunun beğenisini kazanan Star Wars 1313, LucasArts'ın Disney tarafından kapatılmasının ardından iptal edilmişti. İptal haberinden uzun bir süre sonra LucasFilm'in başındaki isim Kathleen Kennedy, Star Wars 1313 hakkında konuştu.

Firma içerisinde iptal edilen projelerin tamamen kapanmadığını belirten Kennedy, "Bu tip şeyleri bir kenara atmıyoruz çünkü her biri altın değerinde. Bir dönem geliyor iptal edilmiş projeleri topluyor, eliyor ve üzerinde konuşuyoruz. Star Wars 1313 projesini daha ileriye taşımayı isteriz." sözlerini söyledi.

• valla bende hala düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok beğenmiştim keşke çıksa

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Allah aşkına yapın şu oyunu. İlk defa eli yüzü düzgün bir Star Wars oyununa kavuşacaktık fakat Disney denen gerzek firma burnunu sokmasaydı iyiydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deadlight54 -- 10 Aralık 2015; 17:42:54 >
  • Geliştirilmeye devam edilmesini çok isterim. Oyun içi videosu gerçekten harikaydı.

• Ergen kiz gibi bunlar da

• quote:

Orjinalden alıntı: deadlight54

Allah aşkına yapın şu oyunu. İlk defa eli yüzü düzgün bir Star Wars oyununa kavuşacaktık fakat Disney denen gerzek firma burnunu sokmasaydı iyiydi.

KOTOR 1 ve 2, Jedi Knight serisi, Battlefront 2 ve daha bir çok eli yüzü düzgün Star Wars oyunu var zaten

• dice versinler kendi grafik moturunda tekrar yapsınlar

• battlefront varken gereksiz
  • quote:

Orjinalden alıntı: harikaerif

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: deadlight54

Allah aşkına yapın şu oyunu. İlk defa eli yüzü düzgün bir Star Wars oyununa kavuşacaktık fakat Disney denen gerzek firma burnunu sokmasaydı iyiydi.</blockquote>

KOTOR 1 ve 2, Jedi Knight serisi, Battlefront 2 ve daha bir çok eli yüzü düzgün Star Wars oyunu var zaten

Önceki yorumumu Star Wars: The Force Unleashed 2'den ağzı yanan biri olarak yazmıştım. Benim hatam, keşke yorumumda belirtseydim. Bahsettiğin oyunları biliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deadlight54 -- 10 Aralık 2015; 22:39:16 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.