Şimdi Ara

The Division'ın Xbox One Alpha Testi Açıldı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  

Ubisoft yaptığı açıklamada gün itibariyle The Division'ın kapalı alpha testinin Xbox One'da açıldığını ve alpha testine katılmaya hak kazanan oyuncuların oyunu oynamaya başlayabileceğini duyurdu. 

Kapalı alpha'ya katılmak için öncelikle bir anahtar koduna ihtiyacınız var.  Kodlar, Ubisoft tarafından oyunu Xbox One'da ön ödeme ile alan oyunculara rastgele şekilde gönderiliyor. Oyunun büyüklüğü 23 gb. Alpha test, PvP ve PvE modları açık olacak ve 12 Aralık'ta sonlanacak. Eğer oyunu Xbox One'da ön ödeme ile aldıysanız mailinizi kontrol etmeyi unutmayın. 

• kapalı alphanın teknik detayını bilen var mı? Oyun hangi çözünütlükye ve kaç fps değerlerinde çalışıyor

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • pc keyim var amaaaa pc açılmadı hala isteyene verebilirim fazladan pc beta
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

pc keyim var amaaaa pc açılmadı hala isteyene verebilirim fazladan pc beta

Dostum bana atsana ya cok istiyorum bu oynu oynamayi alacam zatende yazin ama :D yasin.unverdi@hotmail.com atsan cok makbule gecer :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haberden sonra bende mailime baktım banada gelmiş davetiye şu anda indiriyorum ama 23gb hey maşallah. Bakalım Ubisoft yine kandırdımı bizi yoksa.

• yas197 Y kullanıcısına yanıt
    Sizi troll'lemiş, Alpha testi sadece XO için mevcut.
  • Dostum bana atsana ya çok istiyorum bu oynu oynamayı alacam zatende yazın am :D yasin.unverdi@hotmail.com atsan çok makbule geçer :)
  • evet alpha sadece Xbox one için.hatta şu an için belli değil galiba diğer platformlardaki beta tarihleri.

• Bi video çekip yorumlarsınız artık. Her ne kadar hiç heyecanım kalmamış olsa da ...

• Video değil canlı yayında birlikte görürsek daha iyi olur ilk defa bir oyunu ön sipariş ile alıcam ona göre.Bir yayın bekleriz talha abi.sen yapmasan da bir ayarla en azından.

• bir kaç yorum okudum herkes öve öve bitiremiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi There goes your life -- 9 Aralık 2015; 16:53:11 >
  • oyun gerçekten sağlam geliyor

• Yayin ve video konusunda heveslenmeyin yayin yasagi va cünkü. Alpha'ya giris yapmislarsa bile bize görsel birsey gelmez. Sirf oyunu anlattiklari sohbet tadinda birsey olabilir. Tabi bu esnada Alphadan görüntü veremezler.
  • Bu kadar erteleme sonucu ins adam akilli oyun gelir

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Haberde bir yanlışlık var oyunu beta'ya kaydolanlar da oynayabiliyor pre-order mecburi değil ben oyunu pre-order yapmadım ama alpha'yı oynuyorum şu an. aylar önce beta'ya kaydolmuştum sonra sizden açıldığının haberini alınca mailimi kontrol ettim key göndermişler bende key'i girip alpha'yı indirdim ve oynuyorum.

• Oyunu xbox ta test ettim gerçekten doğrudan gözünüz kapalı ön sipariş verebilirsiniz bazı buglar var bunlar da Alfa olmasından kaynaklanıyordur onun haricinde mükemmel olmuş

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Düşük kaliteli gameplay buldum.

https://vimeo.com/148379755

Password: fucknda
  • Xbox One kullancıları oynasın da bizi bilgilendirsin oyun hakkında. Hayatta kalma deyip durdular ama videolarda Co-Op shooter dışında bir şey göstermediler farklı bir oyun gibi tanıttılar ama daha sonradan sadece bir sürü olan co-op shooter gibi gözükmeye başladı umarım sadece öyle olmaz. Xbox One oyuncularından gelecek yorumları merakla bekliyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.