Şimdi Ara

Sony, Paragon Videosunun Daha Büyük Yankı Yapmasını Bekliyordu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•     Normal şartlar altında, özellikle oyun odaklı konferanslarda son oyun her zaman konferansın bombası olur. Ancak Sony geçtiğimiz günlerde düzenlediği PSX konferansında son oyun olarak, hali hazırda PC için duyurulan bir MOBA oyunu Paragon'u bırakmıştı. PSX konferansının sönük kalan sonuyla ilgili Sony cephesinden yeni bir açıklama geldi.

Konferans sırasında Crash Bandicoot tişörtü giyerek oyuncuları heyecanlandıran, daha sonralarda ise kapanış sahnesini Paragon'a bırakan Sony'den Shawn Layden, "Kapanış oyunu olarak Paragon'u seçtik. Mikrofonu bırakıp gideceğiniz, izleyenlerin hayran kalacağı an oydu. Video harikaydı ve Epic Games'le PS4 adına işbirliği yapmış olmaktan dolayı çok mutluyuz." sözlerine yer verdi.

Yaşanan durum hakkında düşünceleriniz neler? Paragon'un videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz. Gerçekten de Shawn Layden'in dediği gibi kapanış videosunu hayranlıkla mı izlediniz yoksa Paragon'un ardından yeni bir oyun beklerken "Bu muydu yani?" tepkisini mi verdiniz? 

• ipini koparan moba yapıyo kimse gelipte senin mobana hüloooogh moba çıktı demez moba dota-hots-lol üçgeninde kar getirir (smiteta iyi işler başarıyor bu aralar) geri fos

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Ölü yatırım olarak görüyorum .

• Kapanış olarak Paragon'u seçip herkesin hayran kalmasını bekliyorsanız oyuncuları hiç ama hiç anlamıyorsunuz demektir.

• Video başladığı gibi sayfayı arkaya attım işlerimle uğraştım. Sony senden beklenen exc. oyunlar, şu video yerine TLG'ye şöyle yakın tarihli bir çıkış zaman verseydin ya da Rime oyununa yeni video yayınlasaydın daha bile ilgi çekerdi. Kimseyi heyecanlandıracak birşey yok bunda diğer bir ciuv ciuv bana göre. Epic'ten daha iyi birşeyler beklerdim. çok aynı olmasalarda Bungie halodan sonra Destiny ile tutundu açıkçası, epic gibi bir stüdyodan daha ilginç birşey beklerdim. Şunun yerine en kötü bir platform oyunu vs bile yapsalar kanımca daha çok ilgi çekerdi.

• Rime nerde yahu Rime.
    Her konferansi bos geciyorlar.
    Ps4 ilk tanitilirken videosunu izleyip iste benim oyunum dedim ama ondan sonra bi sey daha goremedik. Yok e3 e hazir degildi yok yeni gosterecek bir sey yok yok zamana ihtiyac var vs de 3 koca sene gecti 3. Yani koca nesil de bir oyunla mi yetineceksiniz, firmaya diyorum. Arkadas zaten anladigim kadari ile aaa oyun degil bagimsiz ile aaa oyun arasinda bir sey. Insa Allah sonu TLG gibi olmaz. (Liseli kisaltim aciklamasi : TLG : The Last Guardian )

• Şair burada konferansın aslında ne kadar b**tan olduğunu ima ediyor. Uncharted 4 dışında adam gibi oyun görmedik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konferansta şu oyunu görüpte heyecanlanan 1 tane adam yoktur. Varsada oyundan anlamıyordur o insan. Epic Games'te mobadan başka bişey bilmez mi acaba ?

• Paralımı bu oyun değilse güzel oyunmuş

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • bence adını değiştirsinler playstation indie experience yapsınlar bu şeyin :D hayatımdan 1-2 saat çaldılar

• ps4 e moba bekliyordum benim için iyi haber
  • Valla adamlar haklı ben suan bu oyunu deli gibi bekleyenlerdenim.

• quote:

Orijinalden alıntı: osmandemi2

Paralımı bu oyun değilse güzel oyunmuş

Sony, Paragon Videosunun Daha Büyük Yankı Yapmasını Bekliyordu

• Koca konsola iki koca senede Bloodborne haricinde dişe dokunur başka bir oyun çıkmadı kim ne derse desin bu nesil çok büyük bi hayal kırıklığına uğrattı beni...

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Rezalet bir sunumdu yakışmadı sony e bu geçen xbox la nasıl dalga geçtiysek şu an sony aynısını yapıyor tek el olunca böyle oluyor işte

• çok basit ve sıradan bir sunumdu sonuçta MOBA
    paragon shooter oyunu olsa daha çok tutardı

• PS3'ün ilk 2 yılında Uncharted ve MGS 4 vardı. PS4 çok vasat gidiyor. Uncharted 4 çıktığında ilk büyük oyun çıkışından 2.5 yıl sonra gelecek. Vay monaco prensliği!

• PS4'ün de ilk iki yılında MGS 5 çıktı, Uncharted kadar kaliteli olmasa da ona eşdeğer prodüksiyon kalitesinde oyunlar geldi. Aslında PS3'ün ilk çıkış yıllarındaki oyun kütüphanesi zenginliğinden pek geride kalır yanı yok. Değişen tek şey aslında zamanla iyice iliklerimize kadar işleyen internet dünyası, dünyanın hype'ını yiyen oyuncular ve onların tükenmez istekleri oldu. Gayette güzel gidiyor bu nesil...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İdrak İstimlak -- 8 Aralık 2015; 22:30:17 >
  • Hocam MGS 5 PS4 özel oyun değil ki. Geçen nesil Xbox 360 sahipleri multiplatform oyunlarla teselli oluyordu, şimdi PS4 bu konumda o zaman.

• Sonucta geldi mi, geldi...

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.