Şimdi Ara

Atari Müziklerini Bağlama İle Hayata Geçiren Türk!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
         ScKeaneJR isimi bir YouTube kullanıcısı kült retro oyunların tema müziklerini bağlama ile kulaklarımıza nakşediyor. Gerçi başlıkta yazdığı gibi Atari değil NES oyunları ama olsun, bizim memleketimizde hepsi Atari ne de olsa! Benim favorilerim Mortal Kombat, Bomberman ve tabii ki Guile Theme (goes with everything!)

Bu arada arkadaşımız bir de not düşmüş: "Hatalar için özür dilerim. Bağlamam olmadığı için arkadaşımın evinde onun bağlamasıyla kısa sürede çektim fazla zamanım yoktu. İyi eğlenceler."

İyi dinlemeler.

• "Hatala için özü dileim. Bağlamam olmadığı için akadaşımın evinde onun bağlamasıyla kısa süede çektim fazla zamanım yoktu. İyi eğlenceler."

Özrü kabahatinden beter. :D Bkz: R harfi yetersizliği.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • ben beğendim

• müthiş gerçekten tebrikler

• Trompeti çok güzel çalmış tebrikler

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Üzerinde biraz daha çalışsaymış daha iyi olurmuş. Mario ve Mortal Kombat güzel.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Nathan.Drake

"Hatala için özü dileim. Bağlamam olmadığı için akadaşımın evinde onun bağlamasıyla kısa süede çektim fazla zamanım yoktu. İyi eğlenceler."

Sen R harfini göremiyor olabilir misin?
  • Helal olsun...

• quote:

Orjinalden alıntı: Nathan.Drake

"Hatala için özü dileim. Bağlamam olmadığı için akadaşımın evinde onun bağlamasıyla kısa süede çektim fazla zamanım yoktu. İyi eğlenceler."

nathanın ismini kirletiyorsun kardeş espiri anlayışını biraz yükselt yada nikcini değiş

• ilk Yier kung fu müziği bağlamış... Hatırladım ilerleyen levellerde sopalı kel herif vardı, oyuna jeton yemek için pixellemişler geçmek zordu...

Mortal Kombat zibiyon tane remixini dinledin bağlama ilede gayet iyi olmuş...
  • Çok güzel olmuş helal olsun :D

• Super Mario ve Mortal Kombat güzeldi.

• arkadaşlar ardanızda advuntere island bitiren varmı okadar oynardım oynardım bitmezdi

• Mortal Kombat'ın giriş kısmı çok hoşuma gitti. Tabi hatasız olsa daha da güzel olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diverapo -- 8 Aralık 2015; 23:37:52 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.