Şimdi Ara

Yeni Han Solo olmak için binlerce aktör yarışıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni Han Solo olmak için binlerce aktör yarışıyor

Bu ay vizyona girecek olan Bölüm VII - Güç Uyanıyor ile beyaz perdeye dönmeye hazırlanan Yıldız Savaşları efsanesi, önümüzdeki yıllarda birçok yeni filmle karşımıza çıkacak. Güç Uyanıyor ile başlayacak yeni üçlemenin filmleri ikişer yıl arayla vizyona girerken, aradaki bu yılları da Yıldız Savaşları evreninde geçen ve her biri farklı bir hikaye anlatan antoloji filmleri dolduracak.

Bu antoloji filmlerinin ilki olan Rogue One: A Star Wars Story'nin çekimleri devam ederken, ikinci antoloji filmi için de hazırlıklara başlandı. Yıldız Savaşları evreninde geçecek bu ikinci antoloji filmi, serinin sevilen kahramanı Han Solo'nun gençlik yıllarını anlatacak. Harrison Ford'la özdeşleşen Han Solo'yu canlandıracak genç bir oyuncu bulmak için kapsamlı bir çalışma yürüten yapımcılar, 2017 yılında çekimlerine başlanacak film için şimdiden oyuncu seçmelerine başladılar.

Yeni bir Hollywood yıldızı doğurma potansiyeli taşıyan Han Solo rolü için, 2500'den fazla genç aktörün seçmelere katıldığı ortaya çıktı. Üstelik bu 2500 aktör arasında ünlü isimler de yer alıyor. Han Solo rolü için yarışan aktörlerin başında Logan Lerman (Percy Jakcson), Aaron Taylor-Johnson (Kick-Ass), Ansel Elgort (Aynı Yıldızın Altında), Dave Franco (Liseli Polisler), Miles Teller (Whiplash), Chandler Riggs (The Walking Dead), Rami Malek (Mr. Robot) ve Tom Felton (Harry Potter serisi) geliyor.

Han Solo rolü için adı geçen oyuncular, filmde, 20'li yaşlarının başlarında bir Han Solo izleyeceğimizi gösteriyor. Öte yandan bahsi geçen isimler arasında Harrison Ford'la fiziksel benzerlik taşımayan oyuncuların da yer alması dikkat çekiyor. Sonuçta rolü kapan her kim olursa olsun, Yıldız Savaşları hayranlarına kendisini Han Solo olarak kabul ettirmek gibi zorlu bir görevle karşı karşıya kalacak.

• Bence Rami Malek olsa iyi olur..

• hiç biri olmamalı bence şu yukardaki isimler arasından
  • Kim olursa olsun sevilmeyecek.
  • çiuvv çiuvv sesli tabancalarla gezegeni kurtardılar.
  • Aaron Taylor Johnson en uygunu ama o da pek uygun değil gibi
  • episode VII ve devamı han solo'nun yaşlılık yıllarında geçiyor.bu aralarda yer alacak filmler ne döneme ait,IV-VI arası mı? 2008'deki clone wars gibi eski serilerin içine mi girecek?bir de her sene bir star wars çekilebileceği bana pek olası gelmedi
  • Yukarıdakilerin hiç biri uygun değil bence yav.

Özellikle Rami Malek hiç ama hiç uyumlu değil, öyle Han Solo mu olur yav.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fingolfin. -- 8 Aralık 2015; 16:39:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aycibin

episode VII ve devamı han solo'nun yaşlılık yıllarında geçiyor.bu aralarda yer alacak filmler ne döneme ait,IV-VI arası mı? 2008'deki clone wars gibi eski serilerin içine mi girecek?bir de her sene bir star wars çekilebileceği bana pek olası gelmedi

Aralardaki filmler III ile IV arasında geçicek.

Niye olsası gelmedeki, sonuçta spin-offları çeken bambaşka bir ekip olucak.Yani çok zor bir şey değil ama ben tadını kaçıracağından korkuyorum bu tarz şeylerin, hani bir bıkkınlık getirebilir ama belkide çok güzel altından da kalkabilirler, ben VII için bile beklentileri aşırı düşük tutuyorum, büyük hayal kırıklığı olmasın diye.

• hiç birinden olmaz

• hiç birinden olmaz
  • İsimlerden hiç biri yakışmaz o role gitmez yani ki Star Wars hayranı birisi de değilim.

Hele Rami Malek ve TWDden Carl ne arkadaş

Jack O'connell uzun saç sakallı hali gidebilir bence role ve yukarıdakilerin alayını cebinden çıkarır oyunculuk olarak
  • Herkesin altından kalkabileceği bir rol değil. Aktörü çok iyi tutturmaları lazım.

• 5000m den nokta atışı yapmaları lazım. Olaki müthiş bir aktör buldular, doku da uydu rolle ama yinede Ford daha makbul olacaktır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu sabi sübyanlarla Star Wars mu olur. Madem Disney kasayı doldurmak istiyor bari chris pratt olsun bu role. Guardians of the Galaxy'de zaten Han Solo karakterini aratmayacak bi uzay kaçakçısı rolüyle beğeni toplamıştı.
    Bi de Nathan Fillion olur, değeri dizi erken bitirilince anlaşılan sonrasında Serenity filmiyle devam ettirilen Firefly dizisi vardı. Uzay kaçakçısı deyince akla gelen 3 karakter bunlar... Han Solo, Kaptan Malcolm Reynolds, StarLord

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tahir40 -- 8 Aralık 2015; 1:10:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fingolfin.

quote:

episode VII ve devamı han solo'nun yaşlılık yıllarında geçiyor.bu aralarda yer alacak filmler ne döneme ait,IV-VI arası mı? 2008'deki clone wars gibi eski serilerin içine mi girecek?bir de her sene bir star wars çekilebileceği bana pek olası gelmedi

Niye olsası gelmedeki, sonuçta spin-offları çeken bambaşka bir ekip olucak.Yani çok zor bir şey değil ama ben tadını kaçıracağından korkuyorum bu tarz şeylerin, hani bir bıkkınlık getirebilir ama belkide çok güzel altından da kalkabilirler, ben VII için bile beklentileri aşırı düşük tutuyorum, büyük hayal kırıklığı olmasın diye.

III-IV arasıysa olabilir.clone wars da II-III arasıydı.başka ekip çekse de star wars'un olayı tek elden aynı kalitede çıkması.vasat bölümlerle seriyi kirletmesinler bari

ben de beklentiyi düşük tutiyim diyorum ama jj abrams ve oyuncu kadrosunu görünce ister istemez yükseliyor :)

bence ara bölümler yerine old republic dönemine yoğunlaşsınlar.orada da çok farklı bir evren yaratılabilir

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Fingolfin.

quote:

III-IV arasıysa olabilir.clone wars da II-III arasıydı.başka ekip çekse de star wars'un olayı tek elden aynı kalitede çıkması.vasat bölümlerle seriyi kirletmesinler bari

ben de beklentiyi düşük tutiyim diyorum ama jj abrams ve oyuncu kadrosunu görünce ister istemez yükseliyor :)

bence ara bölümler yerine old republic dönemine yoğunlaşsınlar.orada da çok farklı bir evren yaratılabilir

Ara filmleri farklı ekibin çekiceği kesin zaten hocam, bunlar spin off olucak yani 2016'da gelen Rogue One'da büyük ihtimal Jedi falan olmıyacak, aynı şekilde Han Solo'nun filminde de.Bunların zaten III-IV arasında geçicekleri kesin, biri Death Star'ın planlarının çalınması üzerine, diğeride Han Solo'nun gençliğiyle ilgili.

Bende JJ Abrahams görünce beklenti düşürüyorum ama bakalım, özellikle Star Trek sever biri olarak, onun Star Treklerini pek beğenemedim.Bakalım.

Old Republic dönemi falan artık non-connon oldu, belki bu üçlemeden sonra Disney geçmişe dönüp bambaşka şeyler üzerinden gidebilir, görücez bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fingolfin. -- 8 Aralık 2015; 15:00:48 >

• Han Solo ne arkadaş?

Uyduruk serinin gereksiz karakteri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senersongur -- 8 Aralık 2015; 16:13:12 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

Han Solo ne arkadaş?

Uyduruk serinin gereksiz karakteri.

Uyduruk üyenin, gereksiz yorumu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fingolfin. -- 8 Aralık 2015; 17:06:10 >
  • Anthony Ingruber dan gerisi beyhude

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.