Şimdi Ara

Ubisoft'un PS VR'a Yönelik Oyununda Kuş Olup Uçuyoruz

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
99
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•     Büyük çaplı oyun firmalarının sanal gerçeklik sektörüne ne derece uyum sağlayacağı hakkında endişeler sürerken, Ubisoft'tan PlayStation VR için bir duyuru geldi. Ubisoft ile Sony, Eagle Flight isimli oyunlarını duyurdu.

Oynanış tarzı olarak mobil platformlarda meşhur olan 'Endless Runner' türüne benzeyen Eagle Flight'ta kuş olup uçuyoruz. Oyun kapsamında bazı engeller karşımıza çıkıyor ve bunları aşmaya çalışıyoruz. Basit bir oynanışa sahip olan oyunun videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

• PS VR nın plus oyunu

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Çıkacak VR oyunlarına bakıyorumda cihazdan yapabileceklerinden beklentim en azından bu nesil için giderek azalıyor. Basit mobil platform grafiğinde(ki grafik zaten olamaz bu ps4 donanımıyla) ve oynanış dinamiklerine sahip free to play yapımlara benziyorlar. Umarım bn hatalı çıkarım...

• AC Unity sokakları downgrade yemiş

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Bu kask muhabbeti büyük bir balon beyler yarım saat takıp bodrum katına atılacak

• Yabancılar ne güzel işler çıkartıyor. Biz hala siyaset, savaş derdindeyiz. Kıskanıyorum artık...

• Bu oyun mu anlamadım amaç ne olabilir ki.

Kasık alanlarda aldık 1500 TL verdik kaska diye ufak ufak oyunları almak zorunda kalacak.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.