Şimdi Ara

Online Muziklerinizi Nerede Dinliyorsunuz? [Deezer, Spotify, Tidal, Beatsmusic, Vk, Soundcloud?]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
264
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ben Macbook taki VOX uygulamasında souncloud ile senkronizasyon özelliğine sahip olduğu için soundcloud kulanıyorum ama oradada çoğu şarkının orjinal hali yok genelde remixler, ya da diğer versiyonları var.

Vk.com rus şirketi olduğu için kullanmak istemiyorum.

Spotify da pek türkçe albümler bulamadım, hemde gereksiz derecede paralı ve kullanıcılarını dolandırdığını duydum.

Siz hangisini kullanıyorsunuz ve önerirsiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NINE -- 7 Aralık 2015; 8:05:50 >

• Deezer kullanabilirsiniz.
  • Spotıfy aylık 10 lıra degıl mı pahalı degıl bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler. Baktım diğerlerine göre güzel ve sağlam duruyor.

@Faıthful evet 10 lira ama aslında görünüşe göre muadilleri arasında en ucuz spotify gibi gözüküyor. Spotify 10 tl, deezer 5$ tidal (sanatçıların kurduğu) 10$ civarı olması lazım ama spotifyın kullanıcılarından bir yerine 2 kere para çektiğini duydum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NINE

Teşekkürler. Baktım diğerlerine göre güzel ve sağlam duruyor.

@Faıthful evet 10 lira ama aslında görünüşe göre muadilleri arasında en ucuz spotify gibi gözüküyor. Spotify 10 tl, deezer 5$ tidal (sanatçıların kurduğu) 10$ civarı olması lazım ama spotifyın kullanıcılarından bir yerine 2 kere para çektiğini duydum.

Yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum böyle bir durumla karşılaşmadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rus şirketi olsun nolcak
  • soundcloud 'tan bulup Vk'dan indiriyorum
  • Ben spotify kullanıyorum. Dinlediğim çoğu grubun albümleri bilgisayarımda var ancak tüm şarkılarını beğenmediğim grup ve sanatçıların albümlerini satın almak yerine spotify dan dinliyorum. Sadece bilgisayarda kullandığım için satın almaya gerek duymadım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.