Şimdi Ara

wireless modemime şifre koydum bende giremiyorum?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
629
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • wireless modemime(airties) sifre koydum (WPA).ama şimdi ben de giremiyorum.

2. AirTies AP-300 ile bağlantı kurdurmak istediğiniz bilgisayarlarınızın, kablosuz erişim kartları veya USB adaptörlerinde de WPA’ı aktif hale getirip aynı şifreyi girmeniz gerekmektedir.

bu yazı var.Bu yazıya kadar adım adım yaptım.ama bu yazıda ne yapmam gerektiğini anlamadım.

• eğer hiçbir şekilde yapamazsan modeme reset at.baştan yapmak daha kolay olur.
  • Control Panel - Network Connections - Wireless Network Connection 'ı aç. Ordan kendi bağlantına bağlanmak istediğinde sana o wpa key 'i soracaktır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: grandmasterb

2. AirTies AP-300 ile bağlantı kurdurmak istediğiniz bilgisayarlarınızın, kablosuz erişim kartları veya USB adaptörlerinde de WPA’ı aktif hale getirip aynı şifreyi girmeniz gerekmektedir.

bu yazı var.Bu yazıya kadar adım adım yaptım.ama bu yazıda ne yapmam gerektiğini anlamadım.

ya bu kablosuz erşim kartında WPA yı nasıl aktif hale getircez?
    bunu soruyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: grandmasterb

wireless modemime(airties) sifre koydum (WPA).ama şimdi ben de giremiyorum.

2. AirTies AP-300 ile bağlantı kurdurmak istediğiniz bilgisayarlarınızın, kablosuz erişim kartları veya USB adaptörlerinde de WPA�ı aktif hale getirip aynı şifreyi girmeniz gerekmektedir.

Bu sorununuzu AirTis'ın 24/7 Destek Hattını arayıp da gündeme getirdiniz mi???
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.