Şimdi Ara

Akbank Hesap İşletim Ücreti Kadar Chippara Hediye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
220
Cevap
21
Favori
10.807
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3 Ay Boyunca Akbank Direkt Kullanın, Kazanın!
    Hemen kampanyaya kaydolun, Aralık, Ocak ve Şubat aylarında Akbank Direkt Mobil'e giriş yapın, hesap işletim ücretiniz chip-para olarak geri dönsün.
    31 Aralık 2015'e kadar "ÜCRETSİZ" yazıp 4425'e göndererek kampanyaya kaydolun. Aralık, Ocak ve Şubat aylarında en az 1'er kez Akbank Direkt Mobil'e girin, hesap işletim ücretiniz değerinde chip-para kazanın.
    Dilediğiniz an bankacılık işlemlerinizi yapmak için Akbank Direkt Mobil’e giriş yapın. Akbank Direkt Mobil şifrenizi unuttuysanız üzülmeyin! “Şifre Al” butonundan yeni şifrenizi hemen alabilirsiniz.
    Akbank Direkt’e ister müşteri numaranızla veya TC kimlik numaranızla; isterseniz Akbank kredi kartı bilgilerinizle giriş yapabilirsiniz.
    Kampanya Koşulları:
    Kampanyaya sadece 1-31 Aralık 2015 tarihleri arasında kayıt olabilirsiniz.
    Kampanyadan chip-para kazanabilmek için, 2015 Aralık ayında en az 1 kez, 2016 Ocak ayında en az 1 kez ve 2016 Şubat ayında en az 1 kez olmak üzere toplamda en az 3 kez Akbank Direkt Mobil’e giriş yapmış olmanız gerekmektedir.
    Kampanyadan sadece Akbank Direkt Mobil Bireysel’e müşteri numarası veya kredi kartı numarası ile giriş yapan müşteriler faydalanabileceklerdir.
    Kampanyadan Akbank Direkt Mobil’e daha önceden giriş yapmış olan müşteriler de faydalanabileceklerdir.
    Akbank Direkt Plus ve Akbank Direkt İşim paketine sahip müşterilerimiz de kampanya şartlarına uygun olduğu takdirde kampanyadan yararlanabilir.
    Hesap işletim ücreti muafiyeti olan müşterilerimiz kampanyaya dahil olamayacaklardır.
    Hesap işletim ücreti değerindeki chip-paralar Nisan 2016 içerisinde müşterilerimizin açık bulunan vadesiz mevduat hesaplarına iade edilecektir. Müşterimize ait açık vadesiz mevduat hesabı bulunamaması halinde, iade gerçekleştirilemeyecektir.
    Kampanyaya müşteri numarası ile katılım alınmaktadır ve her müşterimiz kampanyadan sadece 1 kez faydalanabilir.
    Kampanya sonucunda kazanılacak chip-para tutarı Aralık 2015’te tahsil edilen 2015 2. Yarı hesap işletim ücreti tutarı kadar (maksimum 60 TL) olacaktır.

Link:http://www.akbank.com/tr-tr/kampanyalar/Sayfalar/akbank-direkt-mobil-hesap-isletim-ucreti-kampanyasi.aspx

• Hesap işletim ücreti meşrulaşıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu da çok iyiymiş Teşekkürle

• Benim hesaba iki adet otomatik odeme var isletim ucreti almasinlar diye mecburen yapmistim.bu durumda ben alabilirmiyim acaba chip para?

• Ekim - kasım - aralık döneminde de vardı. Ona katıldık, gir çık yapıyoruz :) Buna da katılalım bari.

• zaten arayınca iptal ediyorlardı..şimdi dediklerini yapınca fifti-fifti mi olucak durum...değişen bişey yok yani..exstradan 100 papel kazanamıcaz o zaman..
  • 05327502525
    Neo

• quote:

Orijinalden alıntı: Miragle

Benim hesaba iki adet otomatik odeme var isletim ucreti almasinlar diye mecburen yapmistim.bu durumda ben alabilirmiyim acaba chip para?

Yukarıdaki maddelerde yazıyor;

Hesap işletim ücreti muafiyeti olan müşterilerimiz kampanyaya dahil olamayacaklardır.

• yapalım bari, ne kaybederiz ki?
  • Yapalim

• vay be sisteme bak . önce nakit al . sonra puan olarak geri ver . insanlar sevinsin .
    hiç almasaydı hesap iletim ücreti böyle sevinmeyecektiniz

halk bank gold kullanıyorum işletim ücreti yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: realitych

vay be sisteme bak . önce nakit al . sonra puan olarak geri ver . insanlar sevinsin .

Hocam bu halkbanktan dun geldi

Bilgilendirme: Hesap Isletim Ucreti, Ocak 2016 tarihinden itibaren muafiyet kosullarini saglayan hesaplar haric vadesiz hesaplarinizdan aylik 6,50 TL veya muadili olarak tahsil edilecektir. Kullanmadiginiz hesaplarinizi tahsilat tarihine kadar ucretsiz kapatma hakkiniz saklidir. Mersis:0456000468500132

• akbankın yaptığı bu kadar olur, alay eder gibi senin paranla sana chippara veriyor, bunlarla çalışanlar aklını kontrol ettirmeli :))
  • koleksiyoner K kullanıcısına yanıt
    son 1 yılda 1000 tl üzerinde çippara geldi, sen kendi işine bak
  • ben hesabımı kullanmadıgım için kapattırmıstım. sadece axess kredi kartım var. karta bağlı herhangi bir hesap yok yani o yuzden kafam rahat. kart ücretinide arayınca iade ediolar miss gibi
  • Geç kaldılar. Telefonda o kadar tartıştık iade etmediler hesabı kapattım sonunda şimdi kampanya yapıyorlar. Ama kesinlikle dönüş yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Miragle

Benim hesaba iki adet otomatik odeme var isletim ucreti almasinlar diye mecburen yapmistim.bu durumda ben alabilirmiyim acaba chip para?

He alırsın

• quote:

Orijinalden alıntı: nicktyler

quote:

Orijinalden alıntı: realitych

vay be sisteme bak . önce nakit al . sonra puan olarak geri ver . insanlar sevinsin .

Hocam bu halkbanktan dun geldi

Bilgilendirme: Hesap Isletim Ucreti, Ocak 2016 tarihinden itibaren muafiyet kosullarini saglayan hesaplar haric vadesiz hesaplarinizdan aylik 6,50 TL veya muadili olarak tahsil edilecektir. Kullanmadiginiz hesaplarinizi tahsilat tarihine kadar ucretsiz kapatma hakkiniz saklidir. Mersis:0456000468500132

Kamu calisanlarina isletim ucreti yok hocam her sene sorarim her sene teyit ederim

• teşekkürler hocam en azından hesap işletim ücretinden bir dönemde olsa kurtulmuş oluruz
  • realitych R kullanıcısına yanıt
    Maaş muşteriyseniz tamam da tum kamu calisanlarina mi diyosunuz. Ben de kamu calisaniyim fakat halktan maasi almiyorum.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.