Şimdi Ara

Akbank Hesap İşletim Ücreti Kadar Chippara Hediye (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
220
Cevap
21
Favori
10.817
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Katılım sms i göndermemişsiniz deyip duruyolar sms tarihi ve saatini dakikasına kadar söylediğim halde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: crackerss1982

Katılım sms i göndermemişsiniz deyip duruyolar sms tarihi ve saatini dakikasına kadar söylediğim halde

Aynısı hocam akbank ustune yattı.

• katılım sağlamamışım. şikayetvar'a yazdım bakalım sonrasında da kapatcam hesabı.
  • Arkadaşlar olayı yanlış anlamisim ben.
    Bir önceki kampanyada chipparayı yatırdılar. Meğer bu kampanya da aynı zamanda kesilen yani aralık 2015 te kesilen hiü içinmiş . ben bir önceki kampanyanın haziran 2015te kesilen hiü için olduğunu zannediyordum. Dolayısıyla önceki kampanyaya katılıp chipparayı alanlar bu kampanyadan faydalanamıyor.
    Önceki kampanyanın linki :
    https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=111201662

Benim gibi yanlış anlayıp da chipppara bekleyenler olabilir diye yazdım.

• annemin kartınada puan yatmamıştı, şikayet kaydı oluşturduğumda msj atmamışsınız dediler size söyledikleri gibi.
    msj attığını iddia ederekten puanı yatan oldu mu?
  • Bana yatmış şok oldum hiç beklemiyordum birde ne SMS ne bi meil tesadüf eseri direk girdim gordum. İnanin o kadar şikayet itiraz umudum yoktu.

• ferdidemir kullanıcısına yanıt
    Nasıl itiraz ettiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: mavisim_

annemin kartınada puan yatmamıştı, şikayet kaydı oluşturduğumda msj atmamışsınız dediler size söyledikleri gibi.
    msj attığını iddia ederekten puanı yatan oldu mu?

aynı mesajı banada göndermişler itiraz ettiğimde. mesajınızı bulamadık diyorlar. şaka gibi!

attıkları kampanyaya dahil oldunuz mesajı gelen kutumda duruyor ama gönderdiği mesajdan kendisinin haberi yok akbankın..

2. itiraz kaydını 30 dk hatta bekleyerek zor bela oluşturttum.

Hakem heyetine itiraz etsem daha kolay geri alırdım aynı sürede....

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Banada hesap isletim ucretinin yasal olduguna dair mailj atmislar bende tekrar sikayet ettim. Ben kampanyayi soruyorum bunlar bana hesap isletim ucretinin yasal olduguna dair mail atmislar. Bende yazdim bundan sonraki sikayetim sikayetvar.com ve sosyal aglarda olacak diye bakalim simdi ne yapacaklar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Nasıl itiraz ettiniz?

Önce direk den şikayet cevap olumsuz,sonra hem direk hemde şikayetvar. Sonuc yatti

• quote:

Orijinalden alıntı: ferdidemir

quote:

Nasıl itiraz ettiniz?

Önce direk den şikayet cevap olumsuz,sonra hem direk hemde şikayetvar. Sonuc yatti

günaydın,

akbank direktten şikayet ettim - sms atmamışsınız dediler.
    ikinci kez akbank direktten şikayet ettim - msj gelen tarihi ve saati belirterek - size kayıtlı no dan sms atmamışsınız dediler bu sefer.
    şikayetvardanda yazdım bakalım ne olacak.

ya milleti resmen salak yerine koyuyorlar

• Dostlar haziran ayında bu hesap işletim ücretinİ ödememek için ne yapmalı? Hesapta ki paranın hepsini çeksek ve temmuz da tekrar para yatırsak çekerler mi yine?

• quote:

Orijinalden alıntı: QuieT_ExcellenT

Dostlar haziran ayında bu hesap işletim ücretinİ ödememek için ne yapmalı? Hesapta ki paranın hepsini çeksek ve temmuz da tekrar para yatırsak çekerler mi yine?

anında geçirir akbank hiç affetmez öbür bankalar gibi gece yarısı falan değil hesapta para gördü mü çeker.
  • Şikayetvardan yazdım ekran görüntüsünü koydum cevap olarak sms göndermemişsiniz diyor hala

• quote:

Orijinalden alıntı: crackerss1982

Şikayetvardan yazdım ekran görüntüsünü koydum cevap olarak sms göndermemişsiniz diyor hala

Aynısını bana da dediler. Kafalarına göre iş yapıyor uyanıklar. 5 defa kayıt oluşturdum, SS ile mesajın görüntüsünü gönderdim hala kayıt yok diyorlar. Resmen üstüne yattılar.

• Akbank paranin ustune yatti sozde kampanyaya katilmamisim bu ne o zaman

Akbank Hesap İşletim Ücreti Kadar Chippara Hediye

Beyler buna bi care bulalim sinir oldum 60 TL kisi basi iyi para kredim var gerekirse baska bankadan para cekip kapatacagim bir daha tovbe akbank. Zaten bonus world varken ne yapayim axcess'i

Ekleme: sosyal medyadan hem twitter hemde faceden yazdim en sonunda sosyal medya ekibi beni aramak zorunda kaldi
    Bana bu telefon numarasi uzerinden kaydimin gozukmedigini soylediler bende kredi ceksem kabul edersiniz kampanya oldugunda kabul etmezsiniz dedim. Bayaa konustum ayrica internettede cakallar ozelden yaziyor kafam kizdi mesajin ekran goruntusunu alip yorumlarda paylastim beyler sizde destek olun mesajlarinizin goruntusunu alin sosyal medya hesaplarinda paylasin birbirimize destek olalim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alemburda34 -- 14 Mayıs 2016; 0:42:26 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Bana para yatmış ancak nasıl harcayacağımı bilmiyorum. Hesabıma para olarak değil Chippara olarak yatmış.
    Sadece atm den baktığımda gözüküyor 60TL chippara diye.

Nasıl harcayacağım bi yardım edin
  • blackcalderas B kullanıcısına yanıt
    Mh yi ara. Neo kartından kredi kartına aktarsinlar chip parani. Ardından bildiğin kredi kartınla geçen yerlerde harcarsın şok , n11 vs

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sonunda banada yatirdilar, 10 gun bi kaydin sonuclanmasini bekledim ama bugun yatirmislar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mayis ayinda acilan hesap icin haziranda hesap isletim ucreti tahsil edilir mi.hesabi kullanmadim henuz hic farkeder mi

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.