Şimdi Ara

Far Cry Primal'ın Yeni Videosu Oldukça Heyecan Verici!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•     Alınan ilginç bir kararla beraber çok eski dönemlere geri dönen Far Cry: Primal'da insanlığın ilk çağlarına gidiyor ve vahşi doğanın içine atılıyoruz. Hali hazırda temasıyla beraber oldukça dikkat çekici görünen Far Cry: Primal'ın The Game Awards'ta yayınlanan yeni videosu oyuncuları daha da heyecanlandıracağa benziyor.

Oyunun videosuna baktığımızda mamutlardan, vahşi buz kaplanlarına, uçan hayvanlarına kadar vahşi doğanın içine tam anlamıyla gireceğimizi anlayabiliyoruz. Oynanış kısmına baktığımızda ise videoda sadece ok ve yay kullanımını değil mızrak kullanımını ve özel güç olarak vahşi hayvanları kullandığımızı görüyoruz. Önümüzdeki senenin başında piyasa çıkışını yapacak olan Far Cry: Primal, PC, PS4 ve Xbox One için hazırlanıyor. Yayınlanan videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz;

• Anlamadığım bu oyunda bi hikaye olacakmı singleplayer mı olacak yoksa multimi. Yoksa boş boş etrafta gezinip sadece hayvan mı avlayacağız

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • İyi en azından oynanışta yeni birşey geliyor far cry için.

• Baya iyi bir oyun olacağa benziyor for honorla birlikte ubisoft klasik hatalarını yapmazsa damga vuracaklarını düşünüyorum

• Buda nvida oyunu olacak herhalde nvidaya geçme zamanı geldi

• dlc oyunu gibi olcak gibi

• Hayvanlarda bizden yanaysa cok kolay bir oyun olacak

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • nedense hiç beğenemedim sanki oyunun marka değerini kullanarak assasins creed serisin de olduğu gibi bir markanın daha ortalama her sene çıkarıp içine edilmeye çalışılıyormuş gibi geldi oyunda bir konu var mı anlayamadım gerçi ilk çağda insanın hayatta kalma dışın da ne konusu olabilir ki oyun tamamen hayatta kalmaya yönelikse steam de zaten erken erişim her 10 oyundan 8 i böyle al 30 tl ye birini oyna ne diye buna tam oyun fiyatı veresin ki bence illa bir far cry oyunu yapılacaksa daha farklı şeyler yapılabilirdi.
  • Müthiş gözüküyor be

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4. oyunu sevmemiştim ama bu güzel duruyor bunu oynarız.

Gameplaylerde de güzel duruyor yani.

• Vay be ben köpeğime söz geçiremiyom adam ne hayvanlara söz geçiriyo
  • oyunda ana dusmanızmı olacak mı acaba fc3ve fc4dekı gıbı bı dusmanımız olacakmı yoksa sadece hayvanlarlamı savascaz?
  • koskoca kaplanı ayıyı sen nasıl eğitiyorsun?Hani deniyor ya pokemon yapsa farcary alır gider.İşte onun zeminini hazırlıyorlar bence her gördüğünü eğitmiş :D

Mekanikler değişmiş gibi zaten değişmeli eğer bu yeterli olursa yenilikçi olarak 3 ve 4. oyuna göre asıl yeni bir oyun bu oyun olur bence.Farcry'a en yakışan tema bu eski çağ teması olucak bence.

• Farklı zamanda geçtiği için bu oyun ilgimi çekiyor açıkçası.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Keşke farklı bir isimle duyurulsaydı. Far Cry namına pek birşey göremedim. Zaten piyasada kaliteli 1.Şahıs Nişancı kıtlığı var. Birde Far Cry'ı kaybetmek..

• video beni yeterince heyecanlandırdı, far cry oynamayı özlemişim
  • ayıyı kaplanı geçtim Kurt nasıl evcilleşir herhalde bizim oranın kurdu değil
  • 10 dakikalık oyun içi video isteyene

https://www.youtube.com/watch?v=kRZqX-XvmII

• far cry bana göre atmosfer ve renk demek bilmiyorum benim gibi düşünen kaç arkadaşım var. 4. oyunda bu renkli atmosferi, zevki pek hissedememiştim fakat primal harbiden far cry tadını yaşatacak gibi gözüküyor.

• hikaye ve konu diye birşey olmuyacak sanırım

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.