Şimdi Ara

Telltale Games'in Batman Oyunu Duyuruldu!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•     Sessiz geçen yılların ardından macera türüne can veren ve yeniden, biraz daha farklı bir tarzda karşımıza çıkaran Telltale Games, The Walking Dead'in popülaritesiyle başladığı bu yolda birçok büyük markaya el atmaya devam ediyor. The Game Awards kapsamında bu markaların arasına Batman de eklendi. Kısa bir videoyla beraber gördüğümüz yeni Batman oyununun 2016 senesi içerisinde çıkacağı belirtiliyor. Oyunla ilgili oyun içinden bir sahne göremesek de, Telltale Games'in oyun tarzı zaten malum.

• adam no man sky geliyor dedi oley be dedim bir anda batman çıktı çığlık attım
  • Samet Konuksal bu saate kadar uyumayip bize bu haberleri verdigin icin tesekkurler!
  • Batman Arkham Knight eğer ki performans sorunları ile çıkmasaydı bugün Game of the Year adaylarından birisiydi bence ama WB eline yüzüne bulaştırdı ve güzelim oyun performans sorunları ile gölgelendi,bence WB Arkham Knight'tan sonra Batman serisine biraz ara vermeliydi her ne kadar farklı bir türde farklı bir firmadan gelecek olsa da.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Firmanın yaptığı işlere baktımda , umarım BATMAN den ellerini çekerler , BATMAN Arkham çekirdek yapısını bozarlarsa yiyicekleri küfürün haddi ve hesabını düşünemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wollowon -- 4 Aralık 2015; 6:34:58 >
  • Ya artık twd s3'ü çıkarın be yeter.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CheKD

Batman Arkham Knight eğer ki performans sorunları ile çıkmasaydı bugün Game of the Year adaylarından birisiydi bence ama WB eline yüzüne bulaştırdı ve güzelim oyun performans sorunları ile gölgelendi,bence WB Arkham Knight'tan sonra Batman serisine biraz ara vermeliydi her ne kadar farklı bir türde farklı bir firmadan gelecek olsa da.

Filmin WB ile almasıy yok ama ben de artık Telltale'in oyunlarından sıkıldım tamam birşey tuttu ama yeter artık

• Daha kendi oyunlarını adam gibi bitiremezlerken bunu nasıl yapacaklar acaba.

• Telltale oyunları hep belli bir standartın üzerinde olmuştur, umarım TWD ve TWAU kalitesine yakın bir Batman oyunu görürüz.
  • Batman 'den çok bruce wayne oyunu olabilirmiş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haberi görünce ''obereyyy'' diye bağırdım. Yine muazzam bir macera bizleri bekliyor.
  • Bu aralar Gotham dizisi sayesinde bi Batman aşkı oluştu, oyun da geldi süper oldu. Zaten film gibi oyun yapıyo adamlar
  • Naptınız ya şimdi kötü grafikle hep diyalog üzerine bi batman oyunu görücez bruce wayne üzerine olur kesin oyun gereksiz bence adama gibi batman oyununa çalışsalardı daha iyi olurdu super man batman falan olan.

• TWD kalitesinde olacaksa gerçekten güzel olur.

• Telltale hikaye sunumu işini çok iyi yapan bir firma.Böyle kaliteli bir evrenden harika bir oyun çıkaracaklardır bence
  • Twd serisi çok başarılıydı. Umarım aynı başarıyı Batman oyunlarında da yakalarlar.

• Açık dünya yapısını ve çekirdek yapıyı bozarlarsa ilk ve son yaptıkları Batman olucağı düşüncesindeyim aksi halde yine başarılı bir yapım olucaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maxıs -- 4 Aralık 2015; 15:52:23 >
  • Heyecanlandırdı.. Görsel tarzınıda düşündüğümüzde Batman - The Animated Series yıllarına geri döndürebilir beni.

• millet çıldırdı yarasayı görünce, çok seveni var
  • Cidden çok güzel olur zaten Batman aksiyonuna doyduk Arkham serisi sayesinde şimdi de araştırma, dedektif kısımlarına yüklenecek bir Batman oyunu çok iyi olur.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.