Şimdi Ara

Cepteteb’liler Markafoni’de Lışverişinizin %20’si Kartınıza İade Ediliyor! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
124
Cevap
15
Favori
6.019
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: batu78

banka kartı geçerli olacak mı?

Sadece kredi karti ben banka karti ibaresi gormedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ek kart mı çıkarsam ne ayrı ayrı indirim oluyormuş ek kart ücretli mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kel_bakkal -- 7 Aralık 2015; 14:29:41 >
  • Arkadaşlar kartım onaylandı ve gönderimde imiş. Cepteteb kurye ile mi gönderiyor yoksa banka elemanları ile mi? enpara nuvo gibi bir iki güne gelirler mi yani? kuryeye kalırsak 1-2 aya anca gelir
  • Tam Yeri Değil Ama Diğer Konuyu Bulamadım.

2 Gün Önce Ceptetebe Üye Oldum. Kartım ve Powerbankım Geldi. BKMEXPRESS e Üye Olacağım. Kartımı Tanımlayamıyorum. Verdikleri Kartaki Numaraları Ekliyorum Ama Olmuyor. Başka Bir İşlem mi Yapmam Lazım Bilemedim. Maksimumu Falan Rahat Eklemiştim. Nasıl Yapmam Lazım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SzolnoK

Arkadaşlar kartım onaylandı ve gönderimde imiş. Cepteteb kurye ile mi gönderiyor yoksa banka elemanları ile mi? enpara nuvo gibi bir iki güne gelirler mi yani? kuryeye kalırsak 1-2 aya anca gelir

İlinizdeki Banka Elemanı Getiriyor. Önceside Merkezden Size Randevu Günü Veriliyor...
  • mobilde geçerli mi bu kampanya?
  • Arkadaşlar 5 gün oldu benim iadeler daha gerceklesmedi kaç günde iade oluyor size? Bu arada taksitli aldım ben.

• SzolnoK kullanıcısına yanıt
    ben dun teslim aldim kartimi kurye getirdi belgeyi falanda kurye doldurup imzalatti

• ugurugr kullanıcısına yanıt
    teşekkürler. öncesinde arandınız mı? 1 hafta oldu arayan soran yok da beni...
  • SzolnoK kullanıcısına yanıt
    ben cepteteb musteri hizmetlerinden takip numarasi alip.kuryenetle iletisime gecmstm ordada kayit olusturdm hemen kuryeyi bana yonlendirdiler ve aksamina arayp teslim ettiler. sizde oyle yapablrsnz faydasi oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: alexxson

Arkadaşlar 5 gün oldu benim iadeler daha gerceklesmedi kaç günde iade oluyor size? Bu arada taksitli aldım ben.

Benimde pazar gunu bir alisverisim oldu. Halen iadesi gozukmuyor. Urunler kargolandiktan sonra mi gelecek acaba iadeler?

• Benim de iade olmadı 6nda almıştım.

Sitede dönemiçi işlemlere düştükten 5 gün sonra diyor. Pazartesi'ye kadar beklerim

• quote:

Orijinalden alıntı: yibo90

Benim de iade olmadı 6nda almıştım.

Sitede dönemiçi işlemlere düştükten 5 gün sonra diyor. Pazartesi'ye kadar beklerim

şu teb sıkıntısız bi kampanya yapsa şaşırırım pztesi asılalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alexxson

quote:

Orijinalden alıntı: yibo90

Benim de iade olmadı 6nda almıştım.

şu teb sıkıntısız bi kampanya yapsa şaşırırım pztesi asılalım.

Katılıyorum. Başlık üzerinden gelişmeleri paylaşalım

• Dostlar zorlu da markafoni acılmıs bence ordada gecer

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahinkurtt -- 13 Aralık 2015; 5:35:50 >
  • alexxson kullanıcısına yanıt
    Benim 11 gün oldu iade yansımadı. 2 kere müşteri hizmetlerini aradım sonuç alamadım. Adamlar kampanya açıklamasını aynen okuyup hee şöyleymiş falan diyorlar. Az önce şikayetvar.com a yazdım. Bakalım ne olacak
  • hesap özetinde ne olarak geçiyor markafoni alışverişleri, ben mobilden yaptım bende mi farklı acaba

VİPİNDİRİM ELEKTRONİK HİSTANBUL TR
  • zorlu center'da açılışa özel 150 tl üstüne %20 indirim varmış, zorlunun uygulamasını indirmeniz gerekiyor. ikisi birleşir mi bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FA7DB07DC -- 14 Aralık 2015; 20:49:39 >
  • idodan bilet almam lazım, yardımcı olabilecek birini arıyorum

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.