Şimdi Ara

!! SUPERONLİNE ADSL'DE KAMPANYA YAPMIŞ !!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
843
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Telekom'dan sonra Superonline'de kampanya yapmış, yeni adsl aboneliği başlatacaklara belki faydası dokunur...

!! SUPERONLİNE ADSL'DE KAMPANYA YAPMIŞ !!

• +150 ülkeden kablosuz sınırsız internet ne ya
    + a0 saaat dial up bağlantı hediyesi ne anlamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sejde -- 27 Aralık 2006; 22:05:07 >
  • ewt bu 150 ülke ve her yerden erişim olayı ne?
  • superonline bildiğim kadarıyla yabancı kuruluşlarla da anlaşması felan var şifrenle diğer ülkelerdede ADSL bağlantısını kullanabiliyosun sanırım bunu anlatmak istiyolar.
  • ben superonlineden uzak durun derim
    ben 2 ay bedava kampayasında almıştım
    ilk faturaya 19ytl eklemişler aradım nedir bu
    kampanyadan yararlandığım içinbunu ödemem
    gerekiyormuş biraz bağırdım çağırdım ama adamların umurunda değil
  • Türk tlekom ayrı bir dert, onun internetini kendi malları diye kakalamaya çalışanlar ayrı bir dert.... adamın Japon olası geliyor ya....
  • quote:

Orjinalden alıntı: *Lazrail*

Türk tlekom ayrı bir dert, onun internetini kendi malları diye kakalamaya çalışanlar ayrı bir dert.... adamın Japon olası geliyor ya....

Bu ülkede yaşıyorsak, bu ızdırabıda çekmek zorundayız.Yapacak bir şey yok.

japon Olmak mı
    Güzel fikir bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EmRSrL -- 27 Aralık 2006; 23:27:29 >
  • 3 gb kota 29 ytl diyor
  • herkes çok akıllı maşallah
  • Yeni internet trendi ADSL abonesi olana ADSL modem hediye...
  • Biz kuru kuru aldık ADSL yi valla
  • süper online wi-max diye bi baglanti türü denemelerini yapiomus hani bu cep telfnlarimiz gibi sinyal alicak bilgisayarlarimiz ve kullanıcı adi ve şifreyle Türkiyenın heryerinden internete baglanacakmişiz.
    bu olayı avrupa hic desteklemiyomuş cünkü onlar fiberoptik kablolari döşedikleri icin bunun destekcisi deiller en fazla amerika bunu destekliyor.
    ama bunda tek sorun telekom telekom izin verse belki adamlar piyasada yenı servis saglayici oluscak.
    hatta istanbulda 10 km arayla 2 tane verici takmişlar ve 25 tane deneme amacli aboneleri varmiş.
    dahada cok seyler söylenmişti unuttum...
    bunlari kafamdan söylemiyorum süperonline genel müdürü söylemişti Ntv'de cikmişti.
  • yok ya türk telekoma para kazandırmamak için direndim 60 gün superonlinedan port bekledim.tın valla onların da farkı yok bence sözde adam bana notebook kampanyası düzenleyeceklerini yeni üyelere yarı fiyatına verecekler gibi birkaç palavra attı sonuç telekoma başvurdum .
  • su anda yer degistirmek icin erken
    biraz daha bekle ve gor politikasi..
  • telekomun tekeli bitince çok süper şeyler olacak.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Reanimate

superonline bildiğim kadarıyla yabancı kuruluşlarla da anlaşması felan var şifrenle diğer ülkelerdede ADSL bağlantısını kullanabiliyosun sanırım bunu anlatmak istiyolar.

O kampanya'da söylenenler (açıklıkla belirtilmeyip de üstü kapalı belirtilenlere) dikkatli olun. Ben son Compex Fuarında bu kampanyann bröşürünü gördüğümde bu 150 yerden erişim olayını sordum ve öğrendim ki ADSL bağlanmayla hiçbir ilgisi yok... ADSL bağlantı sadece ve sadece Türkiye için geçerli (hatta KKTC dahi "yabancı ülke" statüsünde...).Ancak Superonline'nın dial-up aboneliği konusunda gerçekten dde yurt dışında güya 150 ülkeyle "roamiing anlaşması" var ve oralara gidince Superonline (ancak dial-up) hesabınızı kullanarak oralarda 56k ile inetrenete bağlanabiliyormuşsunuz...

• aman ne büyük avantajmış

sırf milletin kafasını karışıtrmak, göz boyamak için yazılmış..
    quote:

Orjinalden alıntı: mafaky

quote:

Orjinalden alıntı: Reanimate

superonline bildiğim kadarıyla yabancı kuruluşlarla da anlaşması felan var şifrenle diğer ülkelerdede ADSL bağlantısını kullanabiliyosun sanırım bunu anlatmak istiyolar.

O kampanya'da söylenenler (açıklıkla belirtilmeyip de üstü kapalı belirtilenlere) dikkatli olun. Ben son Compex Fuarında bu kampanyann bröşürünü gördüğümde bu 150 yerden erişim olayını sordum ve öğrendim ki ADSL bağlanmayla hiçbir ilgisi yok... ADSL bağlantı sadece ve sadece Türkiye için geçerli (hatta KKTC dahi "yabancı ülke" statüsünde...).Ancak Superonline'nın dial-up aboneliği konusunda gerçekten dde yurt dışında güya 150 ülkeyle "roamiing anlaşması" var ve oralara gidince Superonline (ancak dial-up) hesabınızı kullanarak oralarda 56k ile inetrenete bağlanabiliyormuşsunuz...

• ya bi ton gereksiz şey yazmışlar sanki tt de bunlar yok utanmasalar o broşüre download yapabilirsiniz de yazarlar... kafa karıştırıcı ...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.