Şimdi Ara

SIFIR KM OTOMOBİLLER İÇİN SICAK FIRSATLAR (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.229
Cevap
232
Favori
314.924
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tcmb

quote:

Orijinalden alıntı: HatersGonnaHate

quote:

Orijinalden alıntı: Newells

Mayısta o parayı baskasimi oduyor? 6 ay gecmi başlamak avantaj burda olayı pek çözemedim..yanlış anlamayin sakın..

Hayır hocam 6 ay sonra elim bollasacak inşallah. O zaman araba alabileceğim. Ama eğer şimdi al mayıs'ta öde olursa 6 ay beklememe gerek kalmayacak. Anlatabildim mi?

Şimdi al mayısta öde de kısıtlamalar var, yani takas avantaji indirimli faiz oranı ve şimdi al sonra öde hepsini bir anda yapmıyorlar. En azından geçen sene ben honda aldığımda öyleydi.

Hocam bakalım hayırlısı olsun inşallah. Gidip bayi ile karşılıklı konuşup anlaşmak gerekiyor. Her türlü detayı incelemek gerekiyor. İnşallah hepimiz bir an önce alıp kazasız belasız bineriz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• fiat egea 1.4 urban için 50 bin lira fiyat aldık baktık ki bizim için son derece uygun 18 bin/12 ay sıfır faiz kredi ile biz de aracı aldık.
    teslimat için ocak ayını bekliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tunlab

dizel aldım param cebimde kafası ayrı güzelmiş, siz inanmayın bunlara, ben seat leon 1.2 tsi dsg aldım, dizeli ile arasında 16 bin lira oynuyor, 1.6 lara göre uygun yıllık vergisi, sigortasına fln hiç girmeden şunu söyleyeyim, tsi motorlar neredeyse dizel kadar tasarruflu motorlardır, başka markaların benzinlisine bişey diyemem, ama bencede yılda 15.000 den az yapan adama dizel olmuş, benzinli olmuş çok farketmez, ben sakin kullanımda 6 ları, agresifde 9 litreleri gördüm, ama ne yaparsanız yapın 10 litre olmuyor, bu ist içi sıkışık trafik ve agresif kullanım için geçerli, hoş forumda çoğu kimse 5-6 litre ykt ortalaması ile geziyormuş, fakat şimdi burayı iyi dinleyin, kardeşimin 136bg 1.6 cdti astrası 9.5 lt ortalaması var şuan, evet 9.5 dizel için fazla gibi ama ist trafiginde ne yaparsanız yapın ekonomi yapmak çok zor, opelin dizeli böyle yakarken benzinlisini hiç düşünemiyorum, sırf otomatik diye bir ara 1.4 opel astra almaya niyetlenmişdim, artık 14-15 litre yakardık herhalde, bu arada düşünen arkadaşlar için leon tavsiye ederim, opel e zaten lafım yok bu 2.astramızı aldık şuan kardeşime ilki 2012 1.3 cdti astra sport paketdi, şuanda 2014 1.6 astra sport+stil paket, nasıl anlatayım bilemedim ama bu araç gerçekden benim leonun yanında daha araba gibi duruyor manuel vites takıntısı olmayan 136 bg cdti alıp geçsin bence..

Eski Astra J 1.4 Turbo otoomatik sahibi olarak söyleyebilirim.

İş trafiği çıkışı ve gidiş saatlerinde kullandığımda 9,8-10,8 civarlarında yakıyordu. Yol açık olunca 7-8 civarlarında yakıyordu. Yol çok boşken ve dikkatli kullanarak 5.8'le ataşehirden üsküdara gittiğim oldu. Şehir içi rekorumdu :)

• KDV'NİN YARISI NİSSANDAN SIFIR KM OTOMOBİLLER İÇİN SICAK FIRSATLAR
     SIFIR KM OTOMOBİLLER İÇİN SICAK FIRSATLAR

• quote:

Orijinalden alıntı: cagrxx

Yanlış anlaşılmasında burda onca araba varken fiat'a para vermek anlamsız, hepsi çöp konteynrına far takmışlar bariz. Belediyeden taksitli istesek onlarda verir.

fiat ı şahin sananlar gelmiş gene
  • KafasıGüzel kullanıcısına yanıt
    korktugum kadar değilmiş ama yinede yüksek değerler, benzinli alınacaksa tsi motorları tavsiye ederim..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: masterap

quote:

Yanlış anlaşılmasında burda onca araba varken fiat'a para vermek anlamsız, hepsi çöp konteynrına far takmışlar bariz. Belediyeden taksitli istesek onlarda verir.

fiat ı şahin sananlar gelmiş gene

Ahhahahhaahh komik!

oldukca komik

• quote:

Orijinalden alıntı: Rocknet

quote:

Orijinalden alıntı: Newells

Egea için ne dusunuyorsunuz arkadaşlar alinirmi ?

Arkadaşım sayesinde ilk gelen partiden Egea'yi deneme şansım oldu. Görsel ve beklenti olarak çıtasını yüksek tuttuğum araç, linea' nin bir-iki tık ötesinde. Hızlanması çok güzel ama yükseltilen karoser ile sürtünme ve yol tutuş azaltılmış gibi geldi bana.. 1.6 disel kullandığım araçta motor sesi diğer FIAT modellerinden daha az içeride.Yol sesi izolasyonunda sınıfını üstünde diye bilirim. Ben c segment olarak bu aracı almam. B segmente gore ise de fiyat olarak pahalı. Bu söylediklerim şahsi düşüncemdir. Başka biri tam aksini düşünebilir. Bu yüzden aracı muhakkak deneyiniz...

Benzeri segmentte Skoda Rapid var. Forumda kullanan bayagi kisi goruyorum. Arkadasin dedigi gibi binip beklentilerinizi karsilayip karsilamadigina bakin derim. Egea'yi bilmiyorum ama Rapid piyasada fiyatina gore alinabilir bir araba. Sadece ikinci el piyasasi dusundurucu.

• bugün bir arkadaşım Toyota avensis 1.6 manuel advence (benzinli) araç için anlaştı ve kaporosu ödendi. İstanbul Anadolu yakasında araç kalmamış mecburen avrupa yakasından bir bayi buldu. Şuana kadar görüştüğümüz bayiler içinde aldığımız en iyi teklif oldu. 72.000 TL den anlaşma sağlandı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 61cengaver61

KDV'NİN YARISI NİSSANDAN SIFIR KM OTOMOBİLLER İÇİN SICAK FIRSATLAR
     SIFIR KM OTOMOBİLLER İÇİN SICAK FIRSATLAR

aynen bu kampanya var ama bu kampanyadan oncede aynı fıyatı aldım şimdide aynı fıyat degısen bısey yok

• denizcaptain kullanıcısına yanıt
    Hocam %0 faiz indirimsiz fiyat için indirimli fiyatlar nakit ödeme için dedi bayi

• Ford Focus Sedan 1.6 benzinli manuel style pakete ek olarak park sensörü takılı olarak aldığım fiyat 61750 TL
  • Averell Dalton kullanıcısına yanıt
    evet bende bugun uğradım bayiye, o zaman mantığı kalmıyor hatta çok fazla faizde alıyorlar. En para ihtiyaç kredisi hesapladım 20 bine 18 ay onun kadar 5 bin faiz almıyor.
  • nihilist76 kullanıcısına yanıt
    Valla helal olsun hocam.
    Dogru soze baska ne denir ki...

• Fiesta trend X 1,2 82 ps, beyaz renk, 43250₺'ya anlaşmış birader. Pztesi alacak haftasonu daha iyi bir fırsat denk gelmezse. Sağlık seti, kauçuk paspas ve arka sensör de hediye imiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: erka1907

fiat egea 1.4 urban için 50 bin lira fiyat aldık baktık ki bizim için son derece uygun 18 bin/12 ay sıfır faiz kredi ile biz de aracı aldık.
    teslimat için ocak ayını bekliyoruz.

Bence iyi seçim, hayırlı olsun.

• En fazla 50 bine benzinli tam otomatik %0 faizli taksit imkanı olan güvenliği ön planda sıfır araç var mı?
    (bu arada bilmediğimden soruyorum tam otomatik olmayanlar yarım otomatik mi oluyor farkı ne kullanımda?)

• quote:

Orijinalden alıntı: vindobona

En fazla 50 bine benzinli tam otomatik %0 faizli taksit imkanı olan güvenliği ön planda sıfır araç var mı?
    (bu arada bilmediğimden soruyorum tam otomatik olmayanlar yarım otomatik mi oluyor farkı ne kullanımda?)

Aynı arayıştayım .seat ibiza ve skoda rapid egrubu var.birde astra 1.4 otomatik 59.000 civarı.

peugeot toyota falan var onların otomatigi felaket uzak durun.
  • 65000 civarı otomatik, tercihen dizel araç tavsiyesi ben de alabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tunlab

dizel aldım param cebimde kafası ayrı güzelmiş, siz inanmayın bunlara, ben seat leon 1.2 tsi dsg aldım, dizeli ile arasında 16 bin lira oynuyor, 1.6 lara göre uygun yıllık vergisi, sigortasına fln hiç girmeden şunu söyleyeyim, tsi motorlar neredeyse dizel kadar tasarruflu motorlardır, başka markaların benzinlisine bişey diyemem, ama bencede yılda 15.000 den az yapan adama dizel olmuş, benzinli olmuş çok farketmez, ben sakin kullanımda 6 ları, agresifde 9 litreleri gördüm, ama ne yaparsanız yapın 10 litre olmuyor, bu ist içi sıkışık trafik ve agresif kullanım için geçerli, hoş forumda çoğu kimse 5-6 litre ykt ortalaması ile geziyormuş, fakat şimdi burayı iyi dinleyin, kardeşimin 136bg 1.6 cdti astrası 9.5 lt ortalaması var şuan, evet 9.5 dizel için fazla gibi ama ist trafiginde ne yaparsanız yapın ekonomi yapmak çok zor, opelin dizeli böyle yakarken benzinlisini hiç düşünemiyorum, sırf otomatik diye bir ara 1.4 opel astra almaya niyetlenmişdim, artık 14-15 litre yakardık herhalde, bu arada düşünen arkadaşlar için leon tavsiye ederim, opel e zaten lafım yok bu 2.astramızı aldık şuan kardeşime ilki 2012 1.3 cdti astra sport paketdi, şuanda 2014 1.6 astra sport+stil paket, nasıl anlatayım bilemedim ama bu araç gerçekden benim leonun yanında daha araba gibi duruyor manuel vites takıntısı olmayan 136 bg cdti alıp geçsin bence..

benzinden elde ettiğin karı inşallah dgs patlamaz da devam ettirebilirsin

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.