Şimdi Ara

Amerika'ya gidip gelen ya da gelecek olan var mı?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
977
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Amerikadan aşağıdaki ürünü getirtmek istiyorum. 3 ya da 4 adet alacağım. Ürünün satış fiyatı 50 dolar ama 65 dolar kargo masrafı var. Yardımcı olabilecek?

http://www.laser-labs.com/products/tint-meter-model-1000

• bu ne?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam 10 yıl sonra temeli gitmeyi düşüniyorum alabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmelihfb

bu ne?

Cam filminin koyuluk derecesini ölçen bir alet sanırım. Amerika'da polisler kullanıyormuş. Türkiye'de ne işe yarar bilmem. Konu sahibi bizi aydınlatırsa bende merak ettim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vigilant

quote:

bu ne?

Cam filminin koyuluk derecesini ölçen bir alet sanırım. Amerika'da polisler kullanıyormuş. Türkiye'de ne işe yarar bilmem. Konu sahibi bizi aydınlatırsa bende merak ettim.

Biz cam filmi ithal edip Türkiye'de perekende veya toptan satıyoruz. Gelen filmlerin derecesi belli olmayanları bunla ölçüp öyle satıyoruz. Onun için 4 adet gibi ihtiyacımız var(2 firmayız). 15 güne kadar Amerika'dan gelecek var ama acil olsa veya daha kolay temin edebileceğim yer araştırıyorum. Var mı kısa süreliğine Amerika'ya gidip gelecek? 4 adet aldığımda gümrüğe takılmasından korkuyorum yoksa şimdiye çoktan sipariş vermiştim. Acaba fedex ten geçme şansı var mı 200$ lık ürünün veya başka nerden getirtebiliriz bu ürünü?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ÖzGüR-LüK

quote:

quote:

bu ne?

Biz cam filmi ithal edip Türkiye'de perekende veya toptan satıyoruz. Gelen filmlerin derecesi belli olmayanları bunla ölçüp öyle satıyoruz. Onun için 4 adet gibi ihtiyacımız var(2 firmayız). 15 güne kadar Amerika'dan gelecek var ama acil olsa veya daha kolay temin edebileceğim yer araştırıyorum. Var mı kısa süreliğine Amerika'ya gidip gelecek? 4 adet aldığımda gümrüğe takılmasından korkuyorum yoksa şimdiye çoktan sipariş vermiştim. Acaba fedex ten geçme şansı var mı 200$ lık ürünün veya başka nerden getirtebiliriz bu ürünü?

10 Yıl Sabredebilirmisiniz hocam ? orda olcamda 10 yıl sonra

• quote:

Orijinalden alıntı: Patriotic man

quote:

Orijinalden alıntı: ÖzGüR-LüK

quote:

quote:

bu ne?

10 Yıl Sabredebilirmisiniz hocam ? orda olcamda 10 yıl sonra

Konu dışına konu açanda kabahat

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.