Şimdi Ara

Evden Eve Nakliyat Tavsiyesi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hayat Taşımacılık olarak yaklaşık 25 yıldır Evden Eve Nakliyat sektöründe büyümenin gururunu yaşıyoruz.

Müşterilerimizden aldığımız tam not, kaliteden asla ödün vermeyişimiz ve paradan önce müşteri memnuniyeti hedefimiz sayesinde siz değerli müşterilerimizi 7 gün 24 saat Türkiye'nin her yerine taşıma kapasitesine sahibiz.

Evden eve nakliyatta kaliteyi ucuza yakalamak için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz.

* Çalışmalarımızda hijyenik olmadığı için asla battaniye kullanmayız.
    * Demontaj ve montaj işlemi için gelen arkadaşımız muhakkak yeni evinizde bulunur.
    * A'dan Z'ye tüm hizmeti ekibimiz sunar.
    * Siz kahvenizi yudumlarken biz evinizi taşımız oluruz.

Türkiye'nin Her Yerinden 7/24 Çağrı Merkezi:

0 532 362 23 90

Sabit Hat:

0 216 574 54 12

Web:

http://www.hayattasimacilik.net/

Evden Eve Nakliyat Tavsiyesi Evden Eve Nakliyat Tavsiyesi Evden Eve Nakliyat Tavsiyesi Evden Eve Nakliyat Tavsiyesi[album][/album]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hayat Taşımacılık -- 30 Kasım 2015; 19:21:29 >

• ..:: REFERANSLARIMIZ::..

ERKAN BATMAZ - LCW MAĞAZALARI 1. MÜDÜRÜ
    PARTNER MEDYA - UPHILL TOWERS RESIDENCE,
    İTS İLETİŞİM TEKNOLOJİLERİ - UPHILL TOWERS RESIDENCE,
    BEYKOZ ACARKENT,
    ATAŞEHİR KENTPLUS RECIDENCE,
    NUHPANEL,
    LCW MAĞAZALARI GÖRSEL DİREKTÖR AYDIN ZORLU,

BİZİ SEÇEN MÜŞTERİLERİMİZDEN YORUMLAR:

1 -

Aysun Hanım'ın hizmetimiz hakkındaki görüşleri (Aysun TANERİ):

"Sağ olun, ellerinize sağlık"

"Osman Bey, size ve arkadaşlarınıza çok teşekkür ederim. Çok naziktiniz, bana ve kızıma karşı çok hassas davrandınız. Sağ olun, ellerinize sağlık. Hakkınızı helal edin."
  • 2 -

Doğan Bey'in Firmamız Hakkındaki Görüşü (Doğan YILDIZ):

"Bu cizgilerinden taviz vermemelerini temmeni ederim"

Selamlar internet üzerinden araştırma yaptığımda ilk karsima çıkan firma ila temasa gecmek benim icin onemlidir, çünki ilk sayfada cikan firma kendine güvenen ve isini duzgun yapan bir temsilcidir.be de bugun itibariyle hem ahlaki hem islerine bu kadar sahip çıkan HAYAT TASIMACILIĞA. Bu cizgilerinden taviz vermemelerini temmeni eder, emegi olan tum arkadaslara tesekkur ediyorum."
  • 3-

Dilara Hanım'ın Firmamız Hakkındaki Görüşü (Dilara ŞAHİN):

"Bir dediğimi ikiletmediniz . Sizi komşularıma da tavsiye ettim.

"İlgisinden dolayı Osman Bey'e ve tüm Hayat Taşımacılık çalışanlarına minnettarım. Evimi istediğim gibi yerleştirdiniz memnuniyetimi de her yerde dile getirmeye çalışıyorum. Bir dediğimi ikiletmediniz . Sizi komşularıma da tavsiye ettim. İnşallah hayırlı işleriniz olsun.."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hayat Taşımacılık -- 30 Kasım 2015; 19:27:40 >
  • 4 -

Sayın Kaya'nın Facebook Sayfamızda Paylaştığı Memnuniyeti (R.T. KAYA):

"Hayat Nakliyat personeli hepinize çok teşekkür ediyorum."

"Sevgili Hayat Nakliyat personeli hepinize çok teşekkür ediyorum. Daha önce şehir içinde evden eve sistemi ile 2-3 kez evimi taşımıış ve bazı aksaklıklar yaşamıştım. Bu sebeple şehirler arası taşınmak zorunda kaldığımda çok endişeli idim. Çok fazla araştırdım ve neticede sizlerle İstanbul'dan Trabzon'a evden eve sistemi ile evimi taşıdım. Başta Osman Bey olmak üzere tüm çalışanlarınızın ilginize, yaptığınız işe olan saygınıza ve emeğinize şapka çıkartıyorum. Gönül rahatlığı ile sizleri dostlarıma tavsiye ediyorum. Hepinize başarılar dilerim. Saygılarımla... R.T. KAYA"
  • 5 -

Tolga Bey'in E-Posta Yoluyla Ulaştırdığı Memnuniyeti (Tolga ERDEM):

"Son derece memnun kaldım"

"Yaklaşık 15 gun once İstanbul'dan Edirne'ye firmanız aracılığıyla evimi taşıdım. Hizmetinizden ve personelinizden son derece memnun kaldım. Gerçekten çok kaliteli bir hizmet sunuldu. Nakliyat ile ilgili bir konu açıldığında tüm çevreme sizi tavsiye ediyorum. İşlerinizde başarılar diler, emeğiniz için çok teşekkür ederim.
    Selamlar,
    Tolga ERDEM"

Daha binlerce resmi-özel şahıs ve kurumunun taşımasında bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz…

REFERANSLARIMIZIN GERÇEKLİĞİNİ FACEBOOK VE TWİTTER ADRESLERİMİZDEN İNCELEYEBİLİRSİNİZ.

Facebook :https://www.facebook.com/HayatEvdenEveTasimacilik/
    Twitter :https://twitter.com/hayatevdeneve

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.