Şimdi Ara

DonanımHaber, Boğaziçi Bilişim Ödülleri'ne aday gösterildi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Her yıl geleneksel olarak düzenlenen Boğaziçi Üniversitesi Bilişim Ödülleri bu yıl 24 Aralık’ta sahiplerini bulacak. En iyi arama motorundan, yılın akıllı telefonuna, teknolojiyi en iyi kullanan bankadan yılın en iyi YouTube kanalına kadar 20 farklı kategoride ödüller sahipleri ile buluşacak.

DonanımHaber de “Yılın En İyi Teknohaber Sitesi” kategorisinde aday gösterildi. Geçtiğimiz yıl ve önceki yıllarda DonanımHaber.com olarak kazandığımız bu ödülü bu yıl da sizlerin desteği ile kazanacağımı umut ediyoruz.

Oylamaya tüm kullanıcılar Facebook ve Twitter hesapları ile giriş yaparak katılabiliyor.http://bogazicibilisimodulleri.com/ adresinde başlayan oylamayı saniyeler içinde tamamlayabiliyorsunuz. 12 gün içerisinde sonlanacak olan ve halk oyları ile jüri oylarının toplamına göre belirlenecek olan yarışmada ödüller 24 Aralık’ta sahipleri ile buluşacak.

DonanımHaber, Boğaziçi Bilişim Ödülleri'ne aday gösterildi 

• Simdi bu oylama Bogazici Ogrencilerinden gelmis olmayacak ...

• Yanlış olmuş. Yılın en çok çöken teknohaber sitesi olmalıydı.

• Yılın çökertme ödülünü almak üzere sahneye Citi'yi davet ediyoruz.

• Gerçektende 'En çok hataya sahip internet sitesi' diye bir kategori olsa, kafadan birinci olursunuz. Lütfen düzeltin artık şu BSC ve DH'nin buglarını.

• En iyi forum çökertme ödülünü alması için Citizeni sahneye davet ediyoruz.
  • bu senede kazancağı kesin illegal bişey yaşanmansa

• Simdiden hayirli olsun garanti odul sizde :)

• Ödülde dh gibi çökmüş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vermiyorum ula ! İlk önce şu çökmeleri halledin sonra ödül alın.Para kasayla ama hizmet sıfır.Şimdi ödülü de alırsanız citizen hepten çökertir siteyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • He he :))) 2013 mü :))

• Kullandım ama dh ye vermedim doğrusu...

• EN ÇOK ÇÖKENHABER DALINDA BİRİNCİ

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Koskoca dh oy dileniyor.

• Ahh bide bize sorsalar...
  • Akşam eve varayımda haberi okuyayım.
  • Gençler geçen yılın ödüllerine bakın sitenin alt tarafında ve ne kadar lakayıt ödüller verildiğini görürsünüz. Oy bile vermedim. Geçiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: smart1978

Simdi bu oylama Bogazici Ogrencilerinden gelmis olmayacak ...

Merhaba, oylama sadece Boğaziçi öğrencileri tarafından yapılmıyor zaten, sanal ortamda tüm internet kullanıcıları oylamaya katılabiliyor. Aday olan diğer platformlarda adaylıklarını bir şekilde göstererek kararı kullanıcılara bırakıyor. Donanımhaber'e oy kullanmak kişinin elinde zaten. Oy verenlere teşekkürler, vermeyenlerin canı sağolsun umarım bir gün onların gözünde de en iyi teknoloji sitesi oluruz :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.