Şimdi Ara

Masalar, devasa dokunmatik ekrana sahip birer bilgisayara dönüşüyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Masalar, devasa dokunmatik ekrana sahip birer bilgisayara dönüşüyor 

Her evde olmazsa olmaz mobilyalardan birisi masalar. Fransız bir üretici bu mobilyayı akıllı bir hale getirmek için kolları sıvamış ve sonrasında TABATA adını verdiği ilginç bir ürün ortaya çıkmış. Windows 8.1 işletim sistemiyle birlikte gelen ve dokunmatik yüzeye sahip bu bilgisayarlar salonunuzu neşelendirmeyi amaçlıyor.

42" boyutunda devasa ekrana sahip masa su geçirmezlik özelliği sayesinde yiyecek, içecek koymak için de rahatlıkla kullanılabiliyor. Güneş ışığında parlama karşı da ekstra önlemler alınırken, bilgisayar Wifi, Bluetooth ve USB gibi bağlantı özellikleri sayesinde başka cihazlarla ve harici ürünlerle iletişim kurabiliyor. Windows Store ile birlikte uygulama desteğine de sahip olan masa dev ekranda dokunmatik oyunlar oynama imkanı sunarak ilginç aktivitelere ev sahipliği yapabilir.

Fransız üreticinin ayrıca farklı amaçlara hizmet etmesi için tasarladığı 3 çeşit daha bulunuyor. Bunlardan birisi ayakta kullanıma imkan sunarken diğeri yerden biraz daha yüksek ve sonuncusu da çocuklar için özel hazırlanmış bir model. 

• Bu tip ürünler zaten çok uzun süredir var diye biliyorum.

• aynısını duvara yapsınlar bizim okullara koysunlar projekson yerine

• "Masalar, devasa dokunmatik ekrana sahip birer bilgisayara dönüşüyor" NEDEN? nabacam ben dokunmatik masayı.

• kambur olur insan. bunun yerine Wacom'un daha ufak modellerine yonelmek daha mantikli. Bir de yaramaz cocuklari dusununce..

• quote:

Orijinalden alıntı: JoeyBane

kambur olur insan. bunun yerine Wacom'un daha ufak modellerine yonelmek daha mantikli. Bir de yaramaz cocuklari dusununce..

Bu kıyas, iş makinesi yerine ferrari almak daha mantıklı demek gibi birşey. Bu masa ile vacom'un tüketici kitlesi iş makinesi işe ferrari kadar farklı :)
  • yakında akıllı klozet çıkar :) Tuvaletinizi yaptığınızda tahlil yapar hangi hastalık belirtileri gösterdiğiniz konusunda bilgilendirir ve derki bu aralar çok kayısı yiyorsun :)
  • c36ab7c4 kullanıcısına yanıt
    Bende öyle hatırlıyorum hatta Microsoft yapmıştı yanılmıyorsam.
  • hakanxml H kullanıcısına yanıt
    Akıllı klozet çıktı. Hatta Türkiye'de ki popüler bir teknoloji haber sitesi bunun incelemesini de yaptı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maximus8282

Akıllı klozet çıktı. Hatta Türkiye'de ki popüler bir teknoloji haber sitesi bunun incelemesini de yaptı.

Hadi ya ciddi misin :) yaşlılar derdi inanmazdım dünya sonu geldi ya :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.