Şimdi Ara

25 BİN HATCHBACK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
211
Cevap
1
Favori
3.442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba öncelikle, bende bu konuda bir çok başlık olduğunu biliyorum ve farkındayım. Fakat herkesin farklı istekleri var benimki de farklı olduğundan konu açmak istedim. Başlıkta da belirttiğim gibi 25 bine kadar hatcback tam donanımlı olmasa da donanımlı (örnek: hız sabitleyici) düşük km en az 2004 model lpgli bir araç bakıyorum ve 2-3 güne alınması lazım. Şimdiden teşekkürler. Not:19 yaşındayım genç işi bir araç olursa güzel olur.

Edit: Araç alındı arkadaşlar önerileriniz için hepinize teşekkürler..

Edit 2: Almayı düşünen arkadaşlar! Ben 80-100 km/h aşmadım 415 km yol gittim lpg'de sıralı olduğundan hava soğuk olduğundan lpg'ye geçmesi zaman alıyor biraz 10km benzinle gidilen yol dersek 400km'de gayet başarılı görünüyor ve 20krş'a denk geliyor. Araç performans olarak sizi üzmez hız yapmazsanız az yaksın derseniz ve performans isterseniz de gaza bastığınızda bir anda 5.viteste gittiğinizi farkedeceğiniz bir araç. Ben çok memnunum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi excellentwarrior -- 17 Aralık 2015; 16:05:27 >

• dizel uyarsa peugeot 207 1.4 hdi bakabilirsin.

en baz paketi bile alsan 150 liraya cruise control taktırabiliyorsun dışarda.

onun dışında yol bilgisayarı 2 airbag elektrikli ön camlar ve dış aynalar gibi özellikler standart.

Punto 1.3 multijet te bakabilirsin ama cruise control var mıdır bilmiyorum.
  • fiat stilo al.
  • 2008 civarı 1.4 tdi seat ibiza stylance, istediğin donanımlar var bütçene de uygun
  • O fiyatlara fazla donanım yoktur malesef, donanımlı olanların ikinci elleri biraz kısıtlı olabiliyor. Öğrenci olduğun için Punto, Megane 2 veya Getz bakabilirsin
  • Alfa Romeo 147 makyajsız kasa (2005 yılına kadar olan modeller) Distinctive versiyonu bahsettiğin kriterlere tam olarak uyuyor.
  • 2005-2006 model Reno Megane bulabilirsen iyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Stilo alabilirsiniz

• cobra41 C kullanıcısına yanıt
    Hocam lpgli dusunuyorum sagolun yinede baska oneriniz varsa beklerim

• dkerem2 D kullanıcısına yanıt
    Hocam Turkiye'de sayili sayida var yedek parca falan cok masrafli almak uzereydim vazgectim megane 2 nasildir?

• Master_Evil kullanıcısına yanıt
    Hocam dizel kesinlikle dusunmuyorum yinede sagolun baska oneriniz varsa bekliyorum.

• RevivaL kullanıcısına yanıt
    Dusundugum araclari yazmissin hocam tam Megane 2 nasildir dinamik paket guzele benziyor?

• dkerem2 D kullanıcısına yanıt
    Hocam vazgectim hedefim oydu ama malesef dedigim gibi cok masrafli olur. Satsan hemen satamazsin stilodan uzulerek vazgectim.

• coder61 C kullanıcısına yanıt
    Hocam dusundugum araclar icinde vardi ama ikinci eli pek iyi degil ve pahali oldugunu duydum parcalarinin stilo gibi vazgectigim aracalardan.

• HoolyCrap H kullanıcısına yanıt
    En cok ciddi olarak dsundugum arac hocam nasildir bilgi verebilir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: excellentwarrior

En cok ciddi olarak dsundugum arac hocam nasildir bilgi verebilir misiniz?

O da iyi, güzel ve dayanıklı bir araç. Yakıt tüketimi hakkında bilgim yok sadece.

• Fiesta punto megane getz alabilirsin

• Corsa D olabilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2006 - 2008 model fiesta
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.