Şimdi Ara

Chat bann kaldırıldı mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Easiest te oynuyorum malum orada da toxic gayet fazla var her oyun denk geliyor bu adamları susturmak ıstıyorum ama Mute buton ları kaldırılmış sanırım. Neden böyle bi saçmalık yaptı riot?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Easiest'i eya zi es diye okudum,almanca dersindeyim sandım bi' an

Not:Mute kaldırılmadı orada siyah bir şey var ona basınca muteleyebiliyorsun hala,olmadı /mute nick yazarak mute atabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PagRyze -- 30 Kasım 2015; 8:05:07 >
  • Yukardakinin aynısı. Almanca kısım hariç ben Fransızım
  • Eu West yazdım çok akıllı tuş takımı düzeltmiş sağolsun. Ortadaki siyah tuş derken hangisi ben oyunda her yere bastım bir türlü beceremedim. Niye değiştirdiler zaten onu da anlamadım her hafta arayüzle oynuyorlar daha bir tanesine alışamadan öbürü geliyor bu nasıl iştir arkadaş.

• /mute all yap hiç uğraşma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cinali1

Eu West yazdım çok akıllı tuş takımı düzeltmiş sağolsun. Ortadaki siyah tuş derken hangisi ben oyunda her yere bastım bir türlü beceremedim. Niye değiştirdiler zaten onu da anlamadım her hafta arayüzle oynuyorlar daha bir tanesine alışamadan öbürü geliyor bu nasıl iştir arkadaş.

Son zamanlarda oyunda önü alınamaz bir değişim rüzgarı olduğu gerçektir. Bir başladılar S5 başıyla, bir sürü meta değişti 1 yılda.

• Item slotlarinin biraz üstünde var da icon yok, Mute yazısı gorunuyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün jungle oynamaya çalışırken 3 lanede kaybediyordu karşı jungleda çakallık yapıp beni ormanda rahat bırakmadı diye hardcore ezildik takıma ff ver diye yalvardım fazla yalvardım sanırım 9 maç chat ban yedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: İronik Adam

quote:

Eu West yazdım çok akıllı tuş takımı düzeltmiş sağolsun. Ortadaki siyah tuş derken hangisi ben oyunda her yere bastım bir türlü beceremedim. Niye değiştirdiler zaten onu da anlamadım her hafta arayüzle oynuyorlar daha bir tanesine alışamadan öbürü geliyor bu nasıl iştir arkadaş.

Son zamanlarda oyunda önü alınamaz bir değişim rüzgarı olduğu gerçektir. Bir başladılar S5 başıyla, bir sürü meta değişti 1 yılda.

Tamam meta değişir de arayüzü her patch re değiştirmek menu de sürekli değişiklik yapmak çok saçma değilmi? Git müziği değiştir ne bileyim koridordan ağaçları değiştir çam ağacı yerine meşe ağacı koy mesela ne diye sürekli arayüzü değiştirip değiştirip oyuncuların aklını karıştırıyorsun. Ben anlamadım bu riiotu.

• quote:

quote:

quote:

Tamam meta değişir de arayüzü her patch re değiştirmek menu de sürekli değişiklik yapmak çok saçma değilmi? Git müziği değiştir ne bileyim koridordan ağaçları değiştir çam ağacı yerine meşe ağacı koy mesela ne diye sürekli arayüzü değiştirip değiştirip oyuncuların aklını karıştırıyorsun. Ben anlamadım bu riiotu.

Arayüzü değiştirmeyi tek bir patchte yapmak istemedikleri için böyle oldu. Daha köklü değişiklikler de geliyor zaten. Bence asıl sorun oyunun yeniden bağlanılıyor diyip bağlanmaması ve oyuna girerken bağlantının kopması sorunu. Bir de oyun içi block.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İronik Adam -- 7 Aralık 2015; 17:41:30 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Arayüzü değiştirmeyi tek bir patchte yapmak istemedikleri için böyle oldu. Daha köklü değişiklikler de geliyor zaten. Bence asıl sorun oyunun yeniden bağlanılıyor diyip bağlanmaması ve oyuna girerken bağlantının kopması sorunu. Bir de oyun içi block.

Katılıyorum sana. Oyun içi bağlantı koptuğu zaman launcherı yeniden açmak çok vakit kaybettiriyor. Bunun çözülmesi gerek

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.