Şimdi Ara

Elite Dangerous Oynayan içeriiiii

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkdaşlar oyna yeni başladım araştırmalarım ve bazı videolardan gördüğüm adarızya high intensity conflict zone gibi alanalra gideriek federal gemilerin saldırdıklarına sıkarak para kasabiliyoruz nitekim dün gece ilk gidişimde savaşaıyoalrdan biraz onadım ve 300k civarı para kastım fakat bugün girdiğimde baya kardeş kardeş uçşuyolardı yan yana savaş mavaş yok haddia birine ben sıkayım dedim saniyede kül ettiler. bountry hunting yap dioalr gidiyorum halkalı gezenlerin halkasına daşların arasıan kimse yok kafayı yiycem ben nasıl kasıcam ya ha bide kasıyozda yeni gemi alamıyorum bulunduğum yerdeki istasyolnar satmıyor shipyard yok. Allah rızası için bilen arkdaşlar bana bilgi verebilirmi oyunu nasıl oynamalıyım nasıl daha zevkli hale gelir millet trade falan yap dioda hacı yeniyim zaten trade çok ayrıntılı iş... Yardımlarınızı esirgemeyein arkdaşlar ...

• http://elite-dangerous.wikia.com/wiki/Resource_Extraction_Site/Locations burada yerleri var gemiler içinde büyük istasyonlara bakmanı öneririm shipyard olan istasyonlara veya system map üzerinden her istasyonun nelere sahip olduğuna bakabilirsin tamir karaborsa yakıt ikmali vs. o gördüğün npc ler polisler ve suçlular olurlar ki sistem şöyle işler: suçlu birini tarar değerli kargosu varsa saldırır polisler direk ona müdahale eder. aynı şey sen masum birine sataştığındada geçerlidir ayrıca birini taramak suçlu konumuna düşürmez seni. birine kitlendiğinde 4-5 saniyelik bi tarama süresinden sonra sol da wanted yazıyorsa ona saldırabilirsin polislerde görürse sana yardım ediceklerdir. ayrıca polislerde seni tarayabilirler wanted isen sana ateş etmeye başlayacaklardır. gördüğün kardeşçe geziyolardı tavrı ise ya polis olmayanlar suçlu değildir veya henüz polisler tarafından taranmamışlardır. senin gemin zayıfsa önce polisleri takip et polisler ateş etmeye başladığında sende saldırıya geç. başlangıç için en iyisi bu olacaktır kişisel tavsiyem alacağın ödül çok birikmeden git al patladığında hepsini kaybedersin. halkalı gezegenlerdeki taşlara gelirsek kafana göre o taşlara atlayıp adam bulamazsın taşların üstünde high resource extraction site yazar oraya kitlenip o bölgeye atlayış yapmalısın. bounty hunting meselesi bu kadar oyunu nasıl zevkli hale getirmen tamamen sana kalmış kendince bir roleplay kurabilirsin bir hedef belirleyebilirsin şu gemiyi alıcam diye cqc girip deathmatch oynayabilirsin powerplay konusuna bende hakim değilim biraz siyasi olaylar oluyor sanırım trade içinse rare trade rotaları var örneğin
    http://www.elitedangeroustr.com/wp-content/uploads/2015/11/lkRWdtw.jpg
    buradaki rotayı takip ederek(rare itemleri alman gerekiyor resimi biraz incelersen anlarsın) güzel güvenli para kazanabilirsin tabi yolda giderken seni yolundan çekip çıkaracak korsanlar olacaktır umarım faydalı olmuştur kolay gelsin

• Çok çok çok teşekkür ederim oynu biraz kavrabildim sanırım dediğin gibi federallerin yanında gezmeye onların daldığına dalmaya çallışıyorum genelde büyük gemilere saldırılırken mesela ANACONDA gibi federaller arasında güçlü gemi varmı diye bakıyorum yoksa bulaşmıyorum çünkü dün 3 viper federal saldırdı wanted anacondaya dedim aha para geliyo canı yüzde 20ye düştüğünde bi baktım sadece ben kalmışım tabi 2 vurdu yarıldım en az 1m kredi boşa gitti gidip almadığım için :) şimdilik vulture almayı düşünüyorum cobra var şuanlık bakalm bide full beam laser döşüyorum gemiye de çok çabuk ısınıyor ne yapsam sence ? mermi gerektirmediği için beam lazer takıyorum diğer cannon falan mermisi bitiyo malum kastığım için azda olsa vurmam gerek beam laser devam mı edeyim ? varmı gemiye şunu şunu kesin tak dediğin ? Tekrardan Allah razı olsun görüp uzun uzun yazmışsn teşekkür ederim.

• Aktif bir elite oyuncusuyum bounty hunt ve conflict takılırım harika bir gemim var her akşamda oynarım istersen katıl CorsairTR nickim beni HIP 16607 empire bölgesinde bulabilirsin. Wing olur dagıtırız ortalıgı : )
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.