Şimdi Ara

MacBook Bataryası 10 TL -- LOGITECH H150 MAVİ---10 tane VINN--G2 PENCERELİ KILIF

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Bursa İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    LÜTFEN PAZARLIK İÇERİKLİ MESAJLAR GÖNDERMEYİNİZ. SİZİN YERİNİZE PAZARLIĞI BEN YAPTIM.

Kulaklığın tüm işlevleri çalışır durumdadır. Ses açma-kısma yerindeki tokasının kıskacını kırdım daha sonra japonla yapıştırdım. Başkada bir sorunu yoktur. Süngerlerini çamaşır makinasında yıkadım, mis gibi kokuyor Fiyat: 20 TL

Apple iBook batarya, fiziksel olarak temizdir. Elimde deneyecek bir cihaz olmadığı için akıbetini bilmiyorum. Bataryada herhangi bir şişiklik falan yok. Bu haliyle satılıktır. 6 hücreli ve 4400 Mah Fiyat 10 TL

NİLLKİN marka G2 kılıfı satılıktır.Telefona takınca küçük ekran aktif oluyor. Hiç kullanılmamıştır, tertemizdir. SATILMIŞTIR

Resimdeki tüm modemler tanesi 20 TL dir. Hepsi çalışır durumdadır. Tüm hatlarla kullanabilirsiniz. Fiyat 20 TL

MacBook Bataryası 10 TL -- LOGITECH H150 MAVİ---10 tane VINN--G2 PENCERELİ KILIF  MacBook Bataryası 10 TL -- LOGITECH H150 MAVİ---10 tane VINN--G2 PENCERELİ KILIF  MacBook Bataryası 10 TL -- LOGITECH H150 MAVİ---10 tane VINN--G2 PENCERELİ KILIF  MacBook Bataryası 10 TL -- LOGITECH H150 MAVİ---10 tane VINN--G2 PENCERELİ KILIF  MacBook Bataryası 10 TL -- LOGITECH H150 MAVİ---10 tane VINN--G2 PENCERELİ KILIF  MacBook Bataryası 10 TL -- LOGITECH H150 MAVİ---10 tane VINN--G2 PENCERELİ KILIF  MacBook Bataryası 10 TL -- LOGITECH H150 MAVİ---10 tane VINN--G2 PENCERELİ KILIF  MacBook Bataryası 10 TL -- LOGITECH H150 MAVİ---10 tane VINN--G2 PENCERELİ KILIF  MacBook Bataryası 10 TL -- LOGITECH H150 MAVİ---10 tane VINN--G2 PENCERELİ KILIF  MacBook Bataryası 10 TL -- LOGITECH H150 MAVİ---10 tane VINN--G2 PENCERELİ KILIF
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BreakBeaT -- 27 Şubat 2016; 22:09:11 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.