Şimdi Ara

Mobilite: Mate 8, Xiaomi Redmi Note 3, Nokia 230 ve diğerleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
0
Favori
1.451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Haftalık Mobil Dünya turu Mobilite'nin bu bölümünde sizleri Mate 8, Xiaomi Remi Note 3, Nokia 230 değerlendirmeleri ve diğer gündem konuları bekliyor.

• huawei mate 8 1500 tl olmalı, ZTE nin ismi akıllda kalmayan telefonu 1750 tl olmalı oda snapdragon 820 ve 2k ekranın hatrına

Xiaomi Remi Note 3 guzel cihaz olmus Xiaomi nasıl 170 dolara satıyorsa onlarda satmalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Patren -- 29 Kasım 2015; 22:55:41 >
  • şu ana kadar onlarca şikayette bulunduk emniyetin whatsapp adresine. yanımdaki kişiye çektiriyorum bu kadar basit. aksi halde çalan telefonu dahi cevaplamıyorum arabada. çok önemli bir arama varsa yavaşlar ve park edip ararım. buradan herkese ricam araçta tek değilseniz trafikte kusurlu hareketler yapanları şikayet edin.

• Huawei Mate 9 taş çatlasın 1799 lira eder. Üstü ölü, altı capcanlı olur :)

• İlaç gibi geldi izleyelim.

• Bu ülkenin polisi hukümetin elinde toplumu bastırmak için kullandığı bir araçtan başka bir şey değil. Ne bir terörist saldırısı engelleyebilirler ne hırsız yakalayabilirler ne kayıp bir insanı bulabilirler tamamen eğitimsiz maaş köleliği yapan bir güruh.

Bir kez başınıza gelsin anlarsınız trafik kazası olursa bir polis çağırın bakalım kaç saatte geliyor veya evinize hırsız girsin çağırın bakalım polis geldikten sonra nasıl bir muamele ile karşılaşacaksınız.

U dönüşü yasak olan yerden dönen hız sınırı ihlal eden manyak gibi araba kullanan bir sürü polis gördüm. Çoğu silah kullanmayı bilmez silah kullanma eğitimi almamıştır tartışırsan seni vurmak tehdit eder.

Sayın Mesut Çevik ve Erdi Özüağ eleştirmekte haklısınız ve eleştirmelisiniz ona bir şey demiyorum ama bir çoğumuzun buraya kokuşmuş olan ülkemizin dertlerini dinlemek için gelmediğini unutmayın lütfen.

Saygılarla

• Efsane geri dönüyor.nokia is coming
    Bi de fiyati ucuz olaydi iyiydi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • video yok bulunamadı diyor ?

• Mesut abi olaya çok farklı yaklaşmışsın. İlla sürücü fotoğrafı çekmesine gerek yok. Yanında oturan veya arkada oturan da çekebilir. Ayrınca olay bir tek emliyet şeridi ihlali değil. Göbekte araba kaydıran ve insanların tehlikeye riske atan apaçiler. Kaldırıma, (özellikle görme engelliler için hazırlanan kaldırımlar) park edenleri düşün bir de.

• Sitenin sahibi elini cebine götürsün artık ve bir şeyler yapsın çok sık çökmeye başladı DONANIMHABER. Bilmiyorum sunucuları mı taşırsınız ne yaparsınız...

• 19:49 Mesut Çevik, ölücülere sesleniyor
  • sadece sürücüler mi trafik hatalarını şikayet edebiliyor? aya olarak gördüğümüzü şikayet edemez miyiz? gerçi bir işe yaramıyor şikayet.
  • Mobilite candir..

• Mate 8' in 2000 TL bandını geçmemesi iyi olur.
    Nokia 230' u görünce canım gri 3210umu hatırladım. :)

• mate s 1300 olmalı g8 de 1000 tl -cunku xperia m5 1350 ye bulunabılıyor zenfone 2 vs derken mazleme kalıtesı yuksek fıyatla bu pıyasada tutunmaz

• 1500e 3 GB ramli 32GB hafizali Mate 7 alacagim. Acaba 2-3 ay daha bekleyip mate 8 mi alsam yoksa 2-3 daha bekleyip mate 8 cikinca fiyati dusen mate 7 mi alsam? Yoksa hic beklemiyimi? Hocam cok kararsizim alinca 3 yil kullanmak istiyorum.

• Mate 8 1800 tl yi geçmemeli ki satsın.Mate 7 aldım ankara da avm lerde şeffaf kılıfı bile yok.marka tanınmışlığı olmayan ürüne 2500 lirayı kimse vermez.

• Mate 8 fiyatı tepe model için 1899 TL benim sınırım değil bana kalsa 1400 TL maksimum vereceğim. Piyasada satış yapabilmesi için gerekli fiyat bu ve yazılım desteği takvim yayınlayacak ve harfiyen uyacak o zaman kimsenin aklında kuşku kalmadan güvenle alırlar huawei telefonları.

• İhbarlarla ilgili temel sorun ahlak. Devletin ahlaksızlık öğüdü, yaratılan "muhbir vatandaş"ın bu topluma, her zaman işkembeden salladıkları birlik beraberliğe aslında ihtiyacımız olmadığını bir yandan gösteriyor. Halkın kutuplaştırılması da bizatihi devlet tarafından yapılıyor ve teşvik ediliyor.

muhbir vatandaşlar, birbirlerini trafikte ihbar etsin, tencere tava çalanı ihbar etsin, eylem yapanı ihbar etsin ama güzide devlet izlediği bombacıyı dahi durduramasın. Keşke sorun ihbar sırasında emniyet ihlali olsaydı.

• 1799 olursa satabilir,üstü olursa öldürür altı olursa da yok satar.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.