Şimdi Ara

Farming Simulator'ün Özel Direksiyon Seti 300 Dolara Satılıyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
380
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  

Özellikle Avrupa ülkelerinde oldukça popüler olan simülasyon oyunlarına biraz daha gerçeklik katmak için özel setler piyasaya sunuluyor. Bu kez piyasaya çıkan Farming Simulator özel direksiyon seti, tam 300 dolarlık bir fiyat etiketine sahip.

Saitek tarafından üretilen özel ekipmanda yer alan direksiyonun üzerinde basit bir araç kontrolünün haricinde özel tuşlamalar da bulunuyor. Ayrıca direksiyonun yanında yer alan ikinci bir aletle beraber sanki gerçek bir tarım aracını yönetiyormuş gibi bir hisse kapılıyorsunuz. Tabii ki insanların oyun zevkini sorgulamak gereksiz. Ancak böyle bir alete 300 dolar verir miydiniz?

• Ne vericem ona okadar 300 dolar burda 1300 1400 tlye vergi o bu şu derken bu fiyatları görür o fiyata bilgisayar toplarım

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Tarlanın kendisinde çalışıp para kazanmayı tercih ederim. Tıpkı sürüş simülasyonları yerine araba kullanmayı tercih ettiğim gibi. :) Ha tabii savaş simülasyonları yerine savaşın kendisine girmeyi tercih etmezdim orası apayrı bir konu, Arma 3'te ayağımız yere basıyor hiç değilse :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dimwit -- 29 Kasım 2015; 16:47:10 >
    < Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Vermem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vermem o kadar para

• Buna Oculus şart

• Türkiye için pahalı elbette ancak bu aletler zaten Türkiye pazarı için üretilmiyor ki; AB, ABD de yaşayan oyun meraklısı olan için 300 dolar çok büyük bir meblağ değil. Zaten bunu alan adam en az 40 inç lik ekranın önüne koyar, resimdeki ekran ve klavye çok güdük kalır bu alete.

• ETS 2 de güzel oluyor direksiyon. Buna verecek param olsa alırdım, Farming Simulator oynamayı severim, bu setle ayrı bir güzel olur gibi. Ama fiyatı yüksek be

• ETS 2 de güzel oluyor direksiyon. Buna verecek param olsa alırdım, Farming Simulator oynamayı severim, bu setle ayrı bir güzel olur gibi. Ama fiyatı yüksek be

• o oyunu oynayana kadar git gerçekten kamyon tır sür üstüne para al, bu tür similasyon oyunlarını anlamıyorum,

• o oyunu oynayana kadar git gerçekten kamyon tır sür üstüne para al, bu tür similasyon oyunlarını anlamıyorum,

• Bunu alana kadar Logitech G27 almak daha mantıklı.

• yurtdışı için çok uygun fiyat, g27 zaten bizim memlekette 1000 tl üzerinde bu da öyle. keşke g27 sahipleri için vites kısmı ayrı olarak satılsa, usbden pcye bağlar farming için o kısım kullanılırdı. dfgt sahipleri de alırdı ama firmalar farklı olunca düşünmemeleri normal

• Para dediğin neki ölüp gübre olacağın gerçeği varken herşeye her para verilir...Sıkıntın yoksa alınır bir güzel de oynanır bunun, kerizlikle alakası yok bakış açısı siz saklayın. Ben alırım

• 300 dolar mı?
    Neye vermiyoruz ki allaasen...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dingo egret! -- 30 Kasım 2015; 9:15:17 >
  • gercek tarla alir surerim daha iyi

• güzelmiş ama bizene dolar olmuş 3 tl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de vermem lakin alet güzel görünüyor.

• çok pahalı, anca hayatımın oyunu farming simulator olmuş diyenler için
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.