Şimdi Ara

-Dell 15 7559 Kullanıcılar Klübü - Gtx960(4gb) i7 6700HQ (163. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
9.581
Cevap
120
Favori
260.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İnceleme yazısı yetersiz mi? Anlam veremedim bu dediğinize
  • Acaba biri pcnin kasa kalitesini bahsedebilir mi birkac fotograf koysaniz cok iyi olur benim gibi yeni alacaklar icin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: brkprlk35

İnceleme yazısı yetersiz mi? Anlam veremedim bu dediğinize

Siz hariç kimse yapmadı ben hep bu konudayim. Niye üstünüze alındınız ki ?

• lordoskin L kullanıcısına yanıt
    Alınmak değil eksikleri tamamlamaya çalışıyorum PM'lere geliyor şu olsa iyi olur tarzında değiştiriyorum sizin de fikriniz varsa diye sordum
  • 4K olan modelini almayı duaunuyorum da acaba IPS mi 4k olan modeli birde Hdd 5400rpm 7200rpm olanlara gore cok fark olustururmu tabi bide rami ddr3 bunlar kafami kurcaliyor yanitlarsaniz sevinirim

• Dostlar doa raporunu amerikadan dell mail olarak atıyormuş doğru mu nasıl alicaz ne zaman gelir bu rapor?

• Arkadaşlar makinayı kargodan teslim aldım eve gidiyorum akşama makina hakkında detaylı yorumlarımı yazıcam

• kastos kullanıcısına yanıt
    Zaten böyle bir cihaza Windows 7 kurmayın mümkünse :) Minimum Windows 8.1, mümkünse Windows 10 kurun. Windows 7 bildiğim kadarıyla varsayılan olarak UEFI'yi desteklemiyor. Biraz uğraşarak UEFI desteği katabiliyorsunuz.
    Bir de BIOS'un son sürümü şu anda 1.1.3 değil 1.1.8, bu güncellemeyi Dell Destek'ten mi indirdiniz?
  • Hayırlı olsun
  • killersred kullanıcısına yanıt
    İnternett yeterince fotoğraf var ama İstanbul'daysanız bazı mağazalarda teşhir ürün olarak bulabilirsiniz.
  • harun2413 H kullanıcısına yanıt
    Yeni yeni yorum görüşler iyi olur. Diğer yeni alan ve uzun süredir kullanan arkadaşlardan da yorumlarını bekleriz. Ortam şenlenir. Yeni alacak arkadaşlara yol göstermiş olur.
  • Mavi Buz kullanıcısına yanıt
    4K olan modelde sanırım IPS veya IPS'in türevlerinden birisi olan parlak bir ekran vardı (Parlak derken yansıma önleyici değil anlamında parlak).
    RAM DDR3 değil DDR3L. Yani DDR3'ten daha güncel bir teknoloji. Bu fark -bence- o kadar kafaya takılacak bir şey değil.
    HDD ise normal HDD değil SSHD denilen türde. Bu SSHD'nin farkı; Harddisk'in içinde cache için 8 GB'lık bir SSD var. Bunun olmasının da yararı sık kullandığın programlar 1 TB HDD'den 8 GB SSD'ye alınıyor. Böylece sık sık kullandığın programlar SSD'ye yakın hızlarda çalışıyor.
    Ha 7200 RPM'i nerede istersiniz, oyunun ara yüklemesi birazcık daha yavaş olur (ama çoook büyük bir fark olacağını düşünmüyorum)...
  • sametykcll kullanıcısına yanıt
    Peki renkleri canli ve parlakmi acaba siz hangisini kullaniyorsunuz fhd mi 4k mi vide bu laptopu tavsiye ediyomusunuz genelde program yazmak photoshop ve cizim icin kullanicam arada bir de gta 5 baska oyun oynamam zaten sadece gta

Ben Full HD modelini kullanıyorum, memnunum, şu ana kadar en alt kısmında 1-2 cm'lik ışık sızması olması dışında bir sorununu görmedim. O ışık sızması da sadece tamamen siyah olan bir ekranda veya bilgisayarın açılış ekranında görebiliyorsunuz. Yani öyle dert edilecek kadar fazla bir ışık sızması göremedim.

Ekranından ben gayet memnun kaldım fakat memnun olmayanlar varmış, ama onlar için canlılığı artıracak ayarları @brkprlk35, inceleme yazısında paylaşmıştı. Yani memnun kalmasanız da renk ayarlarıyla oynayabiliyorsunuz.

Dediğniz şeyleri rahatlıkla yaparsınız. Sadece alacaksanız Hepsiburada'daki şu:http://www.hepsiburada.com/dell-inspiron-gaming-7559-intel-core-i7-6700hq-2-6ghz-3-5ghz-16gb-1tb-8gb-sshd-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-b6700w161c-p-BD512928 versiyonu almanızı tavsiye ediyorum...

• sametykcll kullanıcısına yanıt
    4k olanlarda yokmuş ışık sızması şu 4k olanların bi videosunu görsem süper olacak youtube daki tüm videoları izledimde ekran için detaylı çekim yapılmamış
    O linkini attığım HB'deki Full HD cihazlarda da ışık sızması yok.
    4K ekranlı modeli alıp ışık sızmasıyla karşılaşan bir arkadaş vardı konuda...
  • Dell inspiron 7559 u daha dun aldim ama cs go da ani fps dusmesi yasiyorum sebebini bilen varsa yazabilir mi

• Kardeşim , sarj takılı iken mi yoksa şarj takılı değilken mi oluyor bu olay ?

• Arkadaşlar makinayı aldım gayet güzel seri makina touchpad in özelliklerini sevdim touchpadde küçük bir boşluk var altında ama sorun değil.
    Enter tuşu küçük olmuş alışılınır ama renkleri yakışmış makinaya ışık sızması benim ekranda yok.

• 
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.