Şimdi Ara

-Dell 15 7559 Kullanıcılar Klübü - Gtx960(4gb) i7 6700HQ (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.581
Cevap
120
Favori
260.422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hangi m2 ssd takmak lazım bu cihaza bilgisi olan var mı ?
  • Alper08 kullanıcısına yanıt
    Mesela bu
    LİNK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karadag55 -- 15 Şubat 2016; 14:34:15 >
  • i7 islemcili modelini 3325 TL'ye almak uzereyim bunun ama o kadar para verecek olunca ve turkiye'de daha alan pek olmayinca biraz cekiniyorum. Yurtdisindaki modeli ile Turkiye'de satilan modellerin urun kodu farkli. Ulke farkliligindan dolayi farkli olmasini bekliyoruz tabii ki ama kullanilan parcalarin sorunlu oldugu bir seri falan olmasindan korkuyorum biraz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RavENLoft -- 15 Şubat 2016; 14:46:41 >
  • RavENLoft kullanıcısına yanıt
    Nereden alıyosunuz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 2 hafta daha bekleyin her şey netleşir

• İ7 lı modeller gelmiş FHD ve 4K dokunmatik ekranlı olanı. Keşke 4K lı versiyon yerine 800$ lik i5 li sürüm gelseydi

• Şu anda satışı yapılmakta olan güvenilir, bilinen bir site var mı acaba?

Ebrar bilgisayar gibi bilinen, tercih edilen sitelerde henüz göremedim.
  • Hocam önerdiğiniz ssd msata girişli ama yanlış bilmiyorsam pc m2sata istiyor.
  • mhmtfrt. M kullanıcısına yanıt
    farketmez ki güzel kardeşim.
  • Girişleri farklı onu kastetmiştim. (takarken sıkıntı olmaması için)
  • Psycna kullanıcısına yanıt
    Güvenilir biryer olsa bende değerlendiricem.

• ssd uzun çubuk şeklinde olanlardan (m2 sata 3.5 inç) .. 2.5 inç olanlar kısa.. şu tip olacak:

http://www.hepsiburada.com/samsung-850-evo-120-gb-540mb-500mb-s-m-2-sata-3-5-ssd-mz-n5e120bw-p-BD803959 yanlış almayın..

-Dell 15 7559 Kullanıcılar Klübü - Gtx960(4gb) i7 6700HQ  -Dell 15 7559 Kullanıcılar Klübü - Gtx960(4gb) i7 6700HQ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dijitalbaskı -- 16 Şubat 2016; 21:11:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: falovmi

Güvenilir biryer olsa bende değerlendiricem.

Şuanlık yok sanırım, birkaç yer var webdenal gibi ama çok güvenilir yerler olduğunu zannetmiyorum.

i7, FHD modeli 3300-3500 bandında gibi görünüyor şuanda satışta olan yerlerde.
  • bende asus n551vw yı ışık sızması yuzunden iade ettim oldu ya doa kapsamında iade olursa bu cihazı düşünüyorum..amazondanda alabılırım ancak tr garantılı olması daha iyi ne onerırsınız nereden alalım i7 lısını..birde bunun ekranı ips panelmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: reko

bende asus n551vw yı ışık sızması yuzunden iade ettim oldu ya doa kapsamında iade olursa bu cihazı düşünüyorum..amazondanda alabılırım ancak tr garantılı olması daha iyi ne onerırsınız nereden alalım i7 lısını..birde bunun ekranı ips panelmi

Yurt dışında satılan modellerde IPS kullanılmış ama bize gelenlerde durum nedir bilmem. Gerçi farklılık olacağını sanmıyorum ama belli de olmaz.

Alan, deneyen yok ki hali hazırda. 2-3 hafta daha beklemek lazım sanırım.
  • falovmi kullanıcısına yanıt
    http://www.webdenal.com/dell-7559-b70w81c_823189.html

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • alcest kullanıcısına yanıt
    Bu sitede olduğunu biliyorum da sitenin olumsuz yorumları az değil. N11 üzerinden soru sordum ips değil dediler.

• falovmi kullanıcısına yanıt
    Çare asus gl552

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selam arkadaşlar,

Bilgisayarımı teslim almış bulunmaktayım. ı7 işlemcili modelini 3334 TL'ye dell-market.com'dan satın aldım. Siztek Bilişim'e ait bir site. Arayıp konuştuğumda Dell Partneri olduklarını söylediler. Daha sonra Dell Türkiye'yi arayıp bu bilgiyi doğrulattım. Sorduğumda stoklarında 10 adet olduğunu söylediler. Havaleyi yaptığım gün kargoya verildi ürün. Şu an yeni bilgisayarımdan yazıyorum. Kullandıkça deneyimlerimi paylaşırım sizinle.

LCD panelinin pek iyi olmadığı söyleniyordu yabancı forumlarda. Şahsen ilk izlenim olarak ben de pek beğendiğimi söyleyemem. Yani, en azından gözüme çarpan ilk şey (haliyle) bu oldu. Yine forumlarda okuduğum kadarıyla bu model ile gelen birkaç çeşit LCD panel dolaşıyor sanırım piyasada. Bana gelen panel kötü olanı ve büyük çoğunluğu da bu panelle geliyor gibi. Everest Ultimate Edition ile elde ettiğim panel bilgileri aşağdaki gibi.

Monitor ID: BOE062F
    Monitor Vendor: YHDGT_NV15N41

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RavENLoft -- 17 Şubat 2016; 21:17:49 >

• Dell markadan uzak duracaksın. Genel de klavye batarya adaptör ve touchpadi bozulur. Geri kalan ana donanımlar sağlamdır.
    TOSHIBA menteşe ve kasa sorunu vardır.
    Asus en önemli sorunu menteşe.
    HP çabuk ısınır.
    Casper ona bir şey demeye gerek yok
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.