Şimdi Ara

android mi ios mu ne almalıyım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    ben şimdilerde telefon almayı düşünüyorum fakat android mi ios mu ona karar veremedim
    androiddeki seçeneklerim sony xperia z3 yada z5, htc one m8 yada m9, ios ta ise iphone 6 düşünüyorum
    ben telefonda değil de işletim sisteminde karar veremiyorum
    beklentim 1 2 yıl değil daha uzun süre kullanmak, iyi fotoraf video çekmesi, kullanışlı olması, istediğim her programı ücretsiz bulabilmem, kasma takılma yaşanmaması

aslında gönlüm iphonedan yana fakat iphone 6 da 1 gb ram var ve bu telefon için yeterli mi hani dedikleri gibi 4 5 yıl gidermi 1 gb ram le
    2 gb ramli olanları da var biliyorum fakat onlar 3.000 tl ve bu benim için oldukça pahalı ama derseniz ki daha uzun kullanacaksan 2 gb ramli olanı al onu da düşünürüm
    yeter ki uzun süre kullanayım

bir de iphone da istediğim her programı ücretsiz bulmam mümkün mü
    son olarak iphone da çektiğimiz video ve resimleri herhangi bir windows bilgisayara, bilgisayardan da iphone a yüklememiz mümkün mü
    hem cevaplarınızı hem android ios seçmem kousunda yardımlarınızı bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sevgiliduygu -- 29 Kasım 2015; 12:49:35 >

• sevgiliduygu S kullanıcısına yanıt
    note 5 al geç yada 2 ay s7 bekle canavar gibi gelcek diyorlar
  • İos kullanacaksan senkronizasyonun kolay olmasi icin mac isletim sistemine sahip bi bilgisayarin olmali.
    Ucretsiz uygulama istiyosan tabiki de android.
    Ucretli uygulamalari bile apk olarak indirip kurabiliyosun.
    Stabilite=ios
    Kisisellestirme=android.
    Uzun sureli kullanim icin ios tavsiyemdir ama uygulama konusunda tabiki de android.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uzun yıllar kullanmak için note 5 alın elimde note 2 var 3 yıldan uzun süre önce cikan bi telefon ama şuan hala rahat rahat kullanabiliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ıosla ıstedıgın her programı kullanabılmek yada genel manada kullanıslık zaten yok,kaldıkı fp acısındanda zayıf.Ben bu acıdan kesınlıkle androıd dıyorum ozellıkle androıd cephesının orta ve ust segment modellerı cıdden cok stabıl ve gucluler.Z5 alabılıosan butce olarak,zaten en ıyı noktadan gırıosun androıd olaıyna bu yonden benım tercıhım andorıd z5 secenegı sorundakı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.