Şimdi Ara

IWC Allstar Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.reddit.com/r/leagueoflegends/comments/3uogez/iwc_allstar_is_a_huge_joke/

Şuan frontpagede thread, +larsanız daha fazla kişiye ulaşabilir. Çünkü gerçekten hakkımız yendi

• Turnuvadan önce 1v1 maçlarının etki ettiği bilinmiyor muydu ? Çalışsalardı o zaman.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TeemoMushroom

Turnuvadan önce 1v1 maçlarının etki ettiği bilinmiyor muydu ? Çalışsalardı o zaman.

Olay da 1v1 maçlarının etki etmesi zaten. Bu bir takım oyunu dediler dediler gördük takım oyununu 1v1 50, 5v5 40 puan veriyor.Organizasyonun sisteminde hata var.Tabii ki de bu saatten sonra bir şeyler değişmeyecek fakat en azından bir dahaki turnuvada böyle bir şey yaşanmaması için sesimizi duyurmamız gerekiyor.

Bunlar benim şahsi fikirlerim
  • Nirvana. kullanıcısına yanıt
    Siz All Star amacını yanlış anlamışsınız. MSI ve Dünya Şampiyonasında zaten takım oyunu ön planda, All Star ise her branşta bireyselliğin ön planda tutulduğu organizasyon olmuştur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaladin

Siz All Star amacını yanlış anlamışsınız. MSI ve Dünya Şampiyonasında zaten takım oyunu ön planda, All Star ise her branşta bireyselliğin ön planda tutulduğu organizasyon olmuştur.

Bir de böyle saçmalamazlar mı.
    Zaten yanlış olan şey Allstar'ın şuanki formatı.
    O turnuvadaki ortalama bir oyuncu 1v1'de yeri gelir Faker'ı bile eleyebilir ama takım olarak şans eseri SKT'yi yenmeleri neredeyse imkansız.
    IWC takımları zaten büyük arenalarda oynayailmek için yırtınıyorlar bir de bu saçmalık çıktı bu adamlar nasıl tecrübe kazanıcak.
    Saçmalıktan başka birşey değil.
  • quote:

Her ne olursa olsun, kazanan takım dünyanın en iyi oyuncuları arasında boy gösterecek mi? Tecrübeleri artacak mı onların karşısında oynayıp.

All-Star'ın amacını basket izleyip lole uyarlamak saçmalıktan ibarettir. Bireysel yetenek diye bir şey varsa da bunu 1v1'lerin takım oyunundan fazla puan vermesiyle halletmezsiniz. Turnuvanın tekrarını izlerseniz Türkiyenin rakiplerini ezici bi üstünlükle yenip 1v1lerde afalladığını görürsünüz.

Şahsi görüşüm 1v1'lerin show amaçlı, 5v5'in LA'a gideni belirlemesiydi. Umarım seneye bu olay değişir.

Ayrıca sanırım benle birlikte reddit'teki tüm arkadaşlar organizasyonun amacını yanlış anlamış, ya da siz savunduğum şeyin ne olduğunu yanlış anladınız.

• Format bence de çok saçma fakat buna önceden itiraz edilecekti şimdi geçti o. Bence de biz hakettik ama geçip şimdi oyunbozanlık etmek olmaz.
  • Ya 5 oyuncumuzdan 1 tanesi bile çeyrek finale çıkamadı. 3 tane oyuncumuz son 16 da saçma sapan elendi holy olsun thaldrin olsun riven var 6 olmayı beklese böyle olmazdı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elf Of Darkness

quote:

Bir de böyle saçmalamazlar mı.
    Zaten yanlış olan şey Allstar'ın şuanki formatı.
    O turnuvadaki ortalama bir oyuncu 1v1'de yeri gelir Faker'ı bile eleyebilir ama takım olarak şans eseri SKT'yi yenmeleri neredeyse imkansız.
    IWC takımları zaten büyük arenalarda oynayailmek için yırtınıyorlar bir de bu saçmalık çıktı bu adamlar nasıl tecrübe kazanıcak.
    Saçmalıktan başka birşey değil.

ya orada burada ağlayıp rezil etmeyin kendinizi all star tamamen farklı

• Hata falan yok oradaki herkes sistemi biliyordu önceden, ciddiye alsaydilar olmazdi bunlar. Zaten diger oyuncular bilerek kaybetti kiraya 1v1de..

• People really misunderstand the purpose of the All-Stars event. It's not a mini-World or MSI tournament with the goal of "bring the best team to contest with the best teams". The goal of IWCA is "bring some popular players together to play some fun format". That's why we have the voting to choose player. That's why we have the maximum 2 players per team.

Also, when you consider that IWC Allstars is like Olympics, it completely make sense. A gold medal in 4x100m relay is just worth as much as a gold medal in 100m. Here the 1v1 1st place is far less worth than the 5v5 1st place.
    yazmış biri gayet de mantıklı. sanki bunun puanlamasını önceden bilmiyorlardı. 2 kola ayrılmış 1v1'e daha önem verilmiş puan olarak, sonuçta allstar bir şov turnuvası olacak. bizimkiler 2. tura çıkmayı başarsaydı kazanırlardı tahmini. ruslara kaybetmek üzdü. cyka cyka
  • Her ne kadar All-Star turnuvasının formatı ile ilgili önceden bilgilendirilmiş olunca da göz göre göre bu şekilde kaybetmek adamın içini acıtıyor açıkçası. Türkler açık ara oradaki en iyi takımdı ama gelin görün ki hiç bir önemi yokmuş anlaşılan. Turnuvadaki asıl saçma şey 5v5 1.sinin 90 puan alırken 1v1 1.sinin 50 puan alması. Hayır 5v5 1.sinin 10 puan eksik almasının nasıl bir açıklaması olabilir ki? Olaylar o kadar üst üste oturuyor ki insan komplo teorileri kurmuyor değil. Riotun bu şekildeki bütün organizasyonlarında göze batan birşeyler mutlaka oluyor. Mesela dünya kupasında Skt'nın maçlardan birini bilerek satıp mağlubiyetsiz bitirememesi gibi, ya da ondan önceki sene Samsung White maçında olanlar gibi. 1v1 maçlarının sonuncuları zaten o kadar kötü oynadılar ki bir an Allahdiyenriven'ın rp ödüllü silver turnuvasını izliyorum sandım, adam karma malzahar alıp lucianla autoattack tradeine falan giriyor, minyon alayım derken %10 cana düşüyor falan. Tabii biraz sinirim bozulduğu için ben klasik yediremedikten sonra bahane arıyan insan olabilirim şuan ama, bilmiyorum ya.

• Bence 1v1 in etki etmesi çok güzel ama 5v5 in yarısı kadar etki etmeli bence bu kadar fazla puan tek yetenekli oyuncunun karşı takımda ki 5 yetenekli oyuncunun emeğini boşa çıkardı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Teemo Erdoğan

Her ne kadar All-Star turnuvasının formatı ile ilgili önceden bilgilendirilmiş olunca da göz göre göre bu şekilde kaybetmek adamın içini acıtıyor açıkçası. Türkler açık ara oradaki en iyi takımdı ama gelin görün ki hiç bir önemi yokmuş anlaşılan. Turnuvadaki asıl saçma şey 5v5 1.sinin 90 puan alırken 1v1 1.sinin 50 puan alması. Hayır 5v5 1.sinin 10 puan eksik almasının nasıl bir açıklaması olabilir ki? Olaylar o kadar üst üste oturuyor ki insan komplo teorileri kurmuyor değil. Riotun bu şekildeki bütün organizasyonlarında göze batan birşeyler mutlaka oluyor. Mesela dünya kupasında Skt'nın maçlardan birini bilerek satıp mağlubiyetsiz bitirememesi gibi, ya da ondan önceki sene Samsung White maçında olanlar gibi. 1v1 maçlarının sonuncuları zaten o kadar kötü oynadılar ki bir an Allahdiyenriven'ın rp ödüllü silver turnuvasını izliyorum sandım, adam karma malzahar alıp lucianla autoattack tradeine falan giriyor, minyon alayım derken %10 cana düşüyor falan. Tabii biraz sinirim bozulduğu için ben klasik yediremedikten sonra bahane arıyan insan olabilirim şuan ama, bilmiyorum ya.

Brezilyalıları hoş insanlar olarak bilirdim ancak brtt gösterdi bana nasıl olduklarını.Evet tüm milleti 1 insandan yargılıyorum bu arada,çünkü o ''en iyi'' olarak gösterdikleri adam eğer en iyi böyleyse kötü olanları düşünemiyorum.

• Çok basit bir çözümü var bunun 1v1 önemli yetenektir allstar diyorsan oyunları BO3 yapacaksın Blind pick olmayacak ve kazanana para ödülü koyacaksın ki bir amacı olmayanlar bile bile kaybetmesin veya 5v5 takımı ayrı 1v1 kazananı ayrı göndereceksin allstara
  • Format saçma ancak oradaki bir yorumda da belirtilmiş. Oyuncular 1v1 oyunların da puanlamaya dahil olduğunu biliyordu. Evet 5-1 bitirdik, finalde de Rusları eze eze yendik ama bizimkiler biraz daha dikkatli davransaydı, en basitinden Thaldrin 6 olmayı bekleseydi şu anda Allstar'a giden biz olurduk. Ben de isterdim tekrar Dumbledoge'un Faker'dan fb almasını ancak düzgün yapamadığımız bir şey için mızmızlanmaya gerek yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Doubleimp

brTT kürdü brezilya kaybedince türkiyeninde gitmesini yediremedi köpek

brtt bile bile kaybetmemiştir farkında bile değildi bence rusyanın çıkabileceğini ayrıca adam ego küpü hayatta kaybetmez bile bile
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asterix

quote:

brtt bile bile kaybetmemiştir farkında bile değildi bence rusyanın çıkabileceğini ayrıca adam ego küpü hayatta kaybetmez bile bile

Maçı veya tekrarını izledin mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teemo Erdoğan

Her ne kadar All-Star turnuvasının formatı ile ilgili önceden bilgilendirilmiş olunca da göz göre göre bu şekilde kaybetmek adamın içini acıtıyor açıkçası. Türkler açık ara oradaki en iyi takımdı ama gelin görün ki hiç bir önemi yokmuş anlaşılan. Turnuvadaki asıl saçma şey 5v5 1.sinin 90 puan alırken 1v1 1.sinin 50 puan alması. Hayır 5v5 1.sinin 10 puan eksik almasının nasıl bir açıklaması olabilir ki? Olaylar o kadar üst üste oturuyor ki insan komplo teorileri kurmuyor değil. Riotun bu şekildeki bütün organizasyonlarında göze batan birşeyler mutlaka oluyor. Mesela dünya kupasında Skt'nın maçlardan birini bilerek satıp mağlubiyetsiz bitirememesi gibi, ya da ondan önceki sene Samsung White maçında olanlar gibi. 1v1 maçlarının sonuncuları zaten o kadar kötü oynadılar ki bir an Allahdiyenriven'ın rp ödüllü silver turnuvasını izliyorum sandım, adam karma malzahar alıp lucianla autoattack tradeine falan giriyor, minyon alayım derken %10 cana düşüyor falan. Tabii biraz sinirim bozulduğu için ben klasik yediremedikten sonra bahane arıyan insan olabilirim şuan ama, bilmiyorum ya.

Orada birisi Rusya'nın bir maçından bahsetmiş. Rusya'nın pembe totemi karşı takımın totemini görmediği için remake yapılmış. Pembe totemin görüş menzili 750 iken karşı takım totemi daha uzağa attığı için görünmediğini falan belirtmiş. O maçta da Rusya gerideymiş yani bir bakıma Rusya'ya yanlış remake yüzünden galibiyet gitmiş falan diyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: PagRyze

quote:

Orijinalden alıntı: Asterix

quote:

Maçı veya tekrarını izledin mi ?

izledim karşısındakinin 50 hepsi falan vardı kendisinin 200 galba ama karşısındaki adamın bariyeri vardı daha ? Tekrar izledim dediğim gibi kiranın bariyeri var kendsinin yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asterix -- 29 Kasım 2015; 14:03:56 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.