Şimdi Ara

Hangi telefonu almalıyım ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Huawei mate 7 3gb ramı olan versiyon ile lenovo vibe z2 pro arasında kaldım.

Lenovonun tasarımı çok hoşuma gidiyor ancak SS801 kullanması biraz soğuttu açıkcası. Huaweininde türkiyede desteği yok diye okudum telefonunuz bozulursa biraz zor yaptırırsınız gibisinden. Kullananlar varsa yorum yapabilirlermi çok arada kaldım

• o fiyatlara g3 alın
  • ılla ıkısı arasıdna olacaksa Z2 pro alırım ben
  • Huaweiden vazgeçtim lg g4 4 günlüğüne 1800 tl olmuş sizce g4 mü z2 promu
  • https://forum.donanimhaber.com/showForum.asp?forumID=397 burada bu telefonlar icin biraz konusulmus belki yardimci olur, ayni sekilde bende 2sinden birini alacagim suan gonlum mate 7 den yana ( 200 TL daha ucuz )

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • G4.
  • Prodan vazgeçtim ekranı 2k oldugu için ve 32 bit oldugu için ileride sıkıntı çekersin dediler onun yerine g4 sipariş ettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: They Call Me Alpha

https://forum.donanimhaber.com/showForum.asp?forumID=397 burada bu telefonlar icin biraz konusulmus belki yardimci olur, ayni sekilde bende 2sinden birini alacagim suan gonlum mate 7 den yana ( 200 TL daha ucuz )

Garanti yok felan dediler bana birde incelemesini izlemiştim işçiliği çok kötü
  • hayırlı olsun g4 iyi seçim olmuş
  • Master_Evil kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam
  • hayırlı olsun. doğru tercih

en iyi kamera ve en iyi ekran deneyimi
  • ender ahmet kullanıcısına yanıt
    teşekkürler :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hanzoli -- 1 Aralık 2015; 22:01:17 >
  • G4

• quote:

Orijinalden alıntı: ender ahmet

hayırlı olsun. doğru tercih

en iyi kamera ve en iyi ekran deneyimi

+1

Hayirli olsun ayrica

• Crauls kullanıcısına yanıt
    sağolasın
  • g4 mantıklı duruyor.
  • Huawei alın. Z2 Pro ve g4 ten daha iyi iş görecektir. Garantisi olmazmı tabiki var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nirvana_

Huawei alın. Z2 Pro ve g4 ten daha iyi iş görecektir. Garantisi olmazmı tabiki var.

Onuda çok düşündüm ucuz olması büyük bi etkendi. İnternetten garanti olayını araştırdım okuduğum sitedeki eleman fanboyluk yapmış olabilir diye. Cidden ciddi sorunları var servis konusunda şikayetvar'dan tutunda diğer forumlara kadar. Telefon hala elime ulaşmış değil. Z2 veya Z3 ü düşünüyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.