Şimdi Ara

4 MBPS bağlantı hızıyla steam 150 kb/Sn olması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
202
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar bu durumdan müzdaripim internetim ay başı ay sonu fark etmeksizin ölü gibi yavaş. Onun dışında steam de daha da yavaş sanki. Modemim eski ondan olabilir mi? Bir ara nete giremeyecek kadar yavaşlamıştı çalışanlar geldi internetiniz normal ama kablo çok eskimiş kabloyu düzeltseniz ve modemi de düzeltseniz artar dedi. Ama öncelikle kabloyu değiştirmeniz kafi olacaktır demişlerdi.

Kabloyu değiştirdim bu seferde bu hale geldi. Bir iki yıl önce steam hızım 500-600 kb/s buluyordu 400 düşünce üzülüyordum. Şu an en yüksek aldığım 150 ki çoğu zaman 120-140 arası dolanıyor.

• PeaceDluffy kullanıcısına yanıt
    modem hat paylaşır mısınız acaba ? bençe internet hıznızı 4 mbit olarak sabitlemişlerdir. 4 mbps oldugu zaman speed testi filan 3.50mbps çıkar sonuç.
     4 MBPS bağlantı hızıyla steam 150 kb/Sn olması 4 MBPS bağlantı hızıyla steam 150 kb/Sn olması

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0365634b -- 29 Kasım 2015; 2:45:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: 0365634b

modem hat paylaşır mısınız acaba ? bençe internet hıznızı 4 mbit olarak sabitlemişlerdir. 4 mbps oldugu zaman speed testi filan 3.50mbps çıkar sonuç.
     4 MBPS bağlantı hızıyla steam 150 kb/Sn olması 4 MBPS bağlantı hızıyla steam 150 kb/Sn olması

modem hat derken hocam? Biraz açabilir misiniz?

• Bendede 1 aydır bu sorun var.Sinir bozucu.
  • Painkiller. kullanıcısına yanıt
    arayacaksın müşter hizmetlerini internet hızım yavaş kardeşim sonuçta ben bu internet e para veriyorum bedava değil hızım yükseltimesini istiyorum de yapmazlarsa ısrar et.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0365634b -- 29 Kasım 2015; 12:47:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0365634b

arayacaksın müşter hizmetlerini internet hızım yavaş kardeşim sonuçta ben bu internet e para veriyorum bedava değil hızım yükseltimesini istiyorum de yapmazlarsa ısrar et.

hocam baktim iste hiz testine 1.1 mbit diyor. Hani akk yi da gecmedim. 4mbit netim var aldigim randiman 1 mbit saka gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.