Şimdi Ara

iPhone 5s için sıcak fırsat (CarrefourSA kampanyası devam ediyor )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
1
Favori
8.320
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İphone 6, 6 Plus ve 6 S serisinin çıkmasıyla fiyatı düşüşe geçen iphone 5S yine de 1700 küsürlerin altını göremiyor.

Bu haftasonu (5-6 Aralık Cumartesi-Pazar), Carrefourda 1499 liraya geliyor.

https://www.carrefoursa.com/d/iphone-5s-16gb-space-grey?utm_source=akakce&utm_medium=list&utm_campaign=standard&v=1.18.5

Anladığım kadarıyla sadece internet siparişi için geçerli olan kampanyada iphone 5S 16 GB siyah (space grey) modeli için 1699 lira ödüyorsunuz ve teslimat esnasında size içinde 200 lira olan carrefour kart veriliyor. Size maliyeti 1499 lira oluyor, ki bu neredeyse ikinci el fiyatına sıfır telefon demek oluyor.

Merak edenler için; iphone 5S İOS 9.1'i destekliyor. Muhtemelen İOS 10'u da destekleyecek fakat büyük olasılıkla İOS 11'i desteklemeyecek. Bildiğiniz gibi iphone, telefonlarına 3 yıl boyunca destek veriyor. iphone 5S'in piyasaya sürülme tarihi 2013 eylül ayıydı. Bu, 2016 sonuna kadar yazılım desteği alacağı anlamına geliyor.

iPhone 5s için sıcak fırsat (CarrefourSA kampanyası devam ediyor )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tatangaa -- 6 Aralık 2015; 13:04:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çöp

yazmaya gelirler yakında.

• Peki 2 adet ayrı ayrı sipariş versem toplamda 400tl puanı kullanabilir miyim ?

Ya da o tl kartı ile hediye kart alabilir miyim ?
  • Bugün arayıp sorduğumda ellerinde stok olmadığını pazartesi geleceğini söylediler ama çek vermiyorlarmış yeni jenerasyona keşke dün görseymişim :) Başka sıcak fırsar var mıdır 1600-1700 civarına bilgisi olan ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4EveryDay

Bugün arayıp sorduğumda ellerinde stok olmadığını pazartesi geleceğini söylediler ama çek vermiyorlarmış yeni jenerasyona keşke dün görseymişim :) Başka sıcak fırsar var mıdır 1600-1700 civarına bilgisi olan ?

Herhangi bir mağazayı mı arayıp sordunuz. Suan internet sitesinde stok var gözüküyor.

• Bence halen alına bilecek Bi cihaz iPhone 6 kullanıyorum şuan acaba diye içimden geçmiyor değil

• Tatangaa kullanıcısına yanıt
    Yok hocam 444 lü müşteri hizmetlerini aradım, mağazalara hafta içi online ise pazartesi dendi ama saçmalık yani tek renk olmasıda ayrı bi ironi ürün mü satıyolar çocuk mu oynatıyolar belli değil
  • quote:

Yok hocam 444 lü müşteri hizmetlerini aradım, mağazalara hafta içi online ise pazartesi dendi ama saçmalık yani tek renk olmasıda ayrı bi ironi ürün mü satıyolar çocuk mu oynatıyolar belli değil

Suan sepete 3 tane ekledim stok hala görünüyor. Siparişi vermeden once arayıp öğrenmek lazım o zaman

• Kliksada 1649 tl axses kart varsa 125
    Lirada puan var en uygun orasi suan

• Şuan acil telefon ihtiyacım var. Elimdeki android cihazım patladı bu fırsat mantıklı mı bilemedim ?

hep iosa geçmek istedim ama hep pahalı geldi şuan 1500e 5s almak mantıklı mı tam olarak karar veremedim henüz
  • İphone 5 kullanıyorum 1.500 TL 5s'e asla verilmez git aynı paraya G4 al daha iyi
  • Ben fiyatını hak eden bir cihaz olduğunu düşünmüyorum. Bu fiyat seviyesinde Note 3 düşünülebilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xmxksk

İphone 5 kullanıyorum 1.500 TL 5s'e asla verilmez git aynı paraya G4 al daha iyi

5 kullanıp 5s e o kadar para verilmez yorumunu nasıl yapıyorsunuz ? Fiyat 5s için çok iyi bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tatangaa

quote:

Suan sepete 3 tane ekledim stok hala görünüyor. Siparişi vermeden once arayıp öğrenmek lazım o zaman

Eğer stokta yok diyerek göndermezler ertelerlerse hediye tl gelmiyor

Hediye puanlar 28.11.2015 – 29.11.2015 tarihlerinde teslim edilecek siparişlere verilecektir.
  • bu paralar LG G4 alıyorlar. konu açan arkadaşa teşekürlere ama uzak durun
  • gorkem2626 kullanıcısına yanıt
    Cardfinansla alınırsa 75tl puan + avantajix ile 65tl daha ekleniyor. 1360tl'ye dun bir tane kapmıştım. iphone 6 kullanıyorum ama pahalılığından dolayı kılıfla kullandığımdan hiçbir zevk almıyorum telefondan. 5s'i aldım arka ön jelatin çektim 6'dan sonra bile kesinlikle kullanılabilecek bir telefon hiçbir sorun yok.

• Yakismiyor sicak firsatlara boyle konular

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 500 liralık adroid cihaz seviyesinde
  • 32GB veya 64GB hafızalı model olsaydı alınabilirdi.

• 1700-200 çek-75 finanspuan-65 tl avantajx ile çok uyguna geliyordu tam alacaktım ki 5s 4'' ekran olduğunu öğrendim ve vazgeçtim. 4'' ekran 4.5-5 '' alıştıysanız çok ufak gelecektir.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.