Şimdi Ara

Mighty Light Hareket Sensörlü Işık 12,90 TL kargo bedava

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
3
Favori
2.411
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Çok kullanışlı bir şey değil, sadece kendi önünü aydınlatıyor; almak isteyenlerin bilgisine.
  • Benim gibi elinizden geliyorsa led takviyesiyle kat kat fazla aydınlatma alabilirsiniz

Mighty Light Hareket Sensörlü Işık 12,90 TL kargo bedava
  • SAMET/ kullanıcısına yanıt
    güzel olmuş, şarjlı pil kullanabiliyorsanız çok güzel. Lityum ion 3,7 volt pil daha güzel olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackSea14

güzel olmuş, şarjlı pil kullanabiliyorsanız çok güzel. Lityum ion 3,7 volt pil daha güzel olur

Şarjlı pil kullanıyorum bu şekilde led takviyeli 2 aya yakın gidiyor. lityum pille daha uzun ömürler alınabilir ama pil yatağı entegre etmek cihazı 2 katı hale getirir. iç devre sökülüp başka projede kullanılabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: SAMET/

quote:

Şarjlı pil kullanıyorum bu şekilde led takviyeli 2 aya yakın gidiyor. lityum pille daha uzun ömürler alınabilir ama pil yatağı entegre etmek cihazı 2 katı hale getirir. iç devre sökülüp başka projede kullanılabilir

Merhaba hareket sensorunu söküp başka yerde kullanmak mumkun mu sizce?

Mutfağa bu gece led döşedim ana hareket sensörü eklemek istiyorum onun için sordum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gece lambasına ihtiyacım vardi. Denemek icin aldım. Teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: mbs02

quote:

quote:

Mutfağa bu gece led döşedim ana hareket sensörü eklemek istiyorum onun için sordum.

Şerit led için 12v devreli sensöre ihtiyacınız var bu işinizi görmez.
    ihtiyacınıza yönelik sensörler aşağıda
    http://tr.aliexpress.com/wholesale?catId=0&initiative_id=SB_20151128132449&SearchText=12v+sensor

• bugüne kadar kargo bedava 14.90 dan aşşağı hiç düşmedi. benim odamdan çıkınca ufak bir koridor var geceleri zifiri karanlık oluyor. oraya tam bu fiyatıda iyiken aldım 1 tane.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sunpa

Çok kullanışlı bir şey değil, sadece kendi önünü aydınlatıyor; almak isteyenlerin bilgisine.

3.katta oturuyorum. Bizim kattaki ışık çalışmıyor. Kapının üstüne assam iş görür mü? İyi ışık verir mi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nkA

quote:

Orijinalden alıntı: sunpa

Çok kullanışlı bir şey değil, sadece kendi önünü aydınlatıyor; almak isteyenlerin bilgisine.

3.katta oturuyorum. Bizim kattaki ışık çalışmıyor. Kapının üstüne assam iş görür mü? İyi ışık verir mi acaba?

Cihazın amacı ışıldak veya bunun ışığında kitap okumak değil, karanlık koridorlarda ve kapı girişlerinde yüksek konumlandırırsanız yolunuzu çok rahat bulabilirsiniz
  • Stokta yok diyor alternatif başka ürün önerebilecek varmı ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mbs02

quote:

quote:

Şerit led için 12v devreli sensöre ihtiyacınız var bu işinizi görmez.
    ihtiyacınıza yönelik sensörler aşağıda
    http://tr.aliexpress.com/wholesale?catId=0&initiative_id=SB_20151128132449&SearchText=12v+sensor

Teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: please44

Stokta yok diyor alternatif başka ürün önerebilecek varmı ?

Aynı fiyata başka yerde yoktu ama daha pahalıya bunun sensörüde hassas çok uzaktan algılıyor, başka sitelerde 18tl civarı olması lazım
    http://www.bitenekadar.com/hareket-sensorlu-7-led-lamba-light-angel-41221-firsat-urun

şurayada göz atabilirsiniz
    http://tr.aliexpress.com/wholesale?catId=0&initiative_id=SB_20151128140241&SearchText=sensor+led

• Zamanında 5 liraya Hepsiburada'da satılıyordu.
  • mbs02 kullanıcısına yanıt
    Eğer ilginiz varsa, Arduino uno alın (klon) aliexpress'te (2.5dolar)8tl, 1 dolara hareket sensörü alın, 1 dolara 5 voltluk röle alın, Hareketi görünce isterseniz Siren çalsın, isterseniz 220 volt ampül yansın, isterseniz 12 volt led çalışsın.
  • Faydali ürün

• Daha önce aldım evim dubleks merdivenler karanlık olduğu için kullandım pili 2 ay demeden bitti ışığı yetersiz malasef. Aliexpresden haraket sensörü aldım 2 tane merdivenlere led döşedim elektriği sensörler üzerinden verdim şuan 10 numara oldu. Toplamda 5 dolar sensörler 7.5 tl led 10 tl adaptör.
  • Geçen sene Light Angel aldım.Bu kadar isime yarayacağını bilmezdim.Yüklük dolabının önüne taktim hem dolabı hem koridoru aydınlatıyor.
    http://www.hepsiburada.com/light-angel-hareket-sensorlu-led-lamba-kapi-duvar-ampulu-p-OUTUZN00188?wt_gl=cpc.tum.genel.pla&gclid=Cj0KEQiA4eqyBRDUh7Omv9vCtsoBEiQAspfs8lw4UOX_MvKk1kvmWrHWvwPFT1G7_uVazuW7lHFQDTgaAv__8P8HAQ

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.